Автор Тема: Хакери  (Прочетена 9614 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Хакери
« Отговор #15 -: Май 04, 2007, 16:06:25 pm »
А то ако е да се свърши неква  полезна работа никой няма си мръдне пръста. Нашия сайт колко вече стана пъти се хаква не мога да ги изброя - ама то тва явно не е престъпление  :P

EVP

  • Гост
Re: Хакери
« Отговор #16 -: Юни 01, 2007, 11:08:31 am »
То вярно, че дебилност по света много има и няма да изчезне, ама...

Цитат
Нашия сайт колко вече стана пъти се хаква не мога да ги изброя - ама то тва явно не е престъпление

Зависи от гледната точка... Ако ги питаш тях това не е престъпление, така те ПОМАГАТ, защото ако щял да дойде някой злонамерен щял да затрие датабазата и общо взето всичко.
Ако питаш мен - тъпаци. Търсят си оправдание - всъщност нищо не правят, търсят си слава да се издигнат в хакерското общество, което всъщност стига до едно положение и после гледат навсякъде с поглед все едно са им показали глоба за хиляди лева...
Такива с лопата да ги ринеш - до другия край ще стигнеш и пак ще те чакат на опашка... За жалост.
Всичките тия, дето така да речем "хакват" сайта са някакви честно казано пубери... Само за слава. Наскоро бях попаднал на сайта на един от тях. Горкия даже html кода си беше объркал, а в 'бройката' му видях, че се е настанил в повече от 100ина сайта... Кво да кажем от тва? Сами си правете изводите.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Хакери
« Отговор #17 -: Юни 02, 2007, 00:17:46 am »
Хакери спасиха честта на България от македонските посегателства

02 юни 2007 | 00:10 | Агенция "Фокус"

София/Скопие. Съдържанието на антибългарския блог vasiotsosed.blog.com.mk вече е изтрито и на мястото му е качен текст на български език. В него хакери, които не са оставили имената си обясняват, че са предприели тези действия, защото въпреки призивите обидните за България и за българите снимки и колажи да бъдат премахнати, това не е станало. Това съобщиха читатели за Агенция “Фокус”.
Проверка на “Фокус” показа, че от блога действително са изтрити всички антибългарски скандални снимки, коментари и гаври по адрес на осъдените на смърт български медици в Либия.
В качения текст, който е на български език, се посочва: “През последните дни много български институции изпращаха писма до собствениците на сървъра blog.com.mk с молба да свали сайта на лицето Миле Стојковски. Поводът беше публикуването на няколко колажа - груба гавра с българските медици в Либия и Апостола на свободата - Васил Левски”.
“Ние обаче, обикновените българи, няма да оставим нещата така, а сами ще направим това”, което трябва, пише в текста.

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Хакери
« Отговор #18 -: Юни 02, 2007, 00:32:58 am »
Хакери спасиха честта на България от македонските посегателства


Ихааааааа  :D
Това е първият път в който съжалявах,че не съм хакер.Браво на момчетата,по-голяма гавра не бях виждала с България.

Неактивен l_z

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Re: Хакери
« Отговор #19 -: Юни 02, 2007, 09:57:58 am »
Ихааааааа  :D
Това е първият път в който съжалявах,че не съм хакер.Браво на момчетата,по-голяма гавра не бях виждала с България.

Не е първият. Спомнете си преди време и гаврата на една хамериканска компания с химна ни.
И тогава се наложи хакерска намеса.
« Последна редакция: Юни 02, 2007, 09:59:04 am от l_z »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27