Автор Тема: Отвличания и Регресивна хипноза  (Прочетена 34771 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #15 -: Януари 20, 2008, 10:52:51 am »
   
Казвайки, че изказваш мнение повлияно от лични перипетии, това означава ли, че си бил отвличан или си участвал в подобни на тези преживявания, за които говориш?
   Написаното от мен е моментното ми заключение, направено след сравнение на прочетеното в книгите и форума, споделяно от приятели и личните ми преживявания.
   Срещите ми с НЛО вече не ги броя, т.е. наблюденията. Не съм докосвал или не помня да съм докосвал обект. Извън физическата плътност винаги са свършвали благополучно за мен, поне тези които помня. Дори си спомням курса за управление на един апарат. :) В ученическите години имам едно събуждане и хуманоид (човек?) който се изнизва през затворения прозорец а в главата ми невербалното "Помни девятката!". Така, че много вероятно да съм отвличан ... или аз самия да съм от тях. ;)
   Шегата настрана, опитвал съм хипноза и регресивна хипноза но ... не ме лови. Дори един от гастролиращите руски масови хипнотизатори преди години след два опита се отказа и ми каза да си вървя. :(
   Всяко зло за добро си мисля аз?

   P.S.
   Ако някой може да ме осветли за така наречените "Войни на Брама (Брахман)" може и да изскочи нещо интересно. Знака им е като този от прикачената рисунка.
« Последна редакция: Януари 20, 2008, 10:54:33 am от Joro Velev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #16 -: Февруари 03, 2008, 01:14:04 am »
   Не претендирам, че мога да осветля граматиката на отвличанията.
   Ще опитам да споделя мнение повлияно от лични перипетии.
   Енергийните импланти от различен порядък (вибрационно ниво) могат и се поставят и без отвличане. За мен те представляват клъстерни конфигурации. Структури, които се самоподдържат. Някои от тях проявяват белези на съзнания. Близки са по родство с егрегори, мафлоци и подобни. Някои са продукт на технологии а други на съзнания. Вече имплантирани те могат да внасят инфо с желаната насоченост. Тя може да е в това, че обекта е отвлечен и е преживял някакви събития или пък е бил участник в откровения на светли, извисени и благонамерени създания от различен, дори и божествен порядък.

   Как да разграничим истините от внушенията?

   Не е лесна работа. Дали контакта е със светли или тъмни все светещи се виждат. С малки изключения когато обекта цели чрез стрес и събуждане на страх да получи достъп и контрол. Вариант е ако се изисква определено действие или поведение да се съмним в искреното отношение. Друг вариант е да сравним нашето инфо или преживяване с това на друг човек. Но и тогава не е сигурно защото не е пречка на по-израстналото съзнание да вмени на друг човек или група хора същото както при нас. Дори не е нужно да се познават лично един с друг. Въпрос на съзнание. Ключ би могло да бъде усещането, чувството но не и емоцията. Критерия "Без вреда за никого" не е за изпускане.

   Дали реално сме били отвлечени или не, дори физическите белези не могат да са основание. Те се появяват и като психо-емоционално следствие.

   Сещам се за неудобството на някои извънземни, които били изненадани, че хората на различно ниво са уплашени, неазинтересовани или напълно съгласни с процедурите, които им се прилагат. Но това са техни, на извънземните думи. А дали е така? Кой да ни каже? Това ме навежда на мнението, че те не са заинтересовани от цялостно изградени личности (триединни). Явно не ги засяга това, че една част от човека е против манипулацията. Нарушава се свободата на избора и принципа "Без вреда за никого" и "Ненамеса в чуждите работи". Излиза, че поначало отвличането не е за а против личноста.
   Не съм чувал за отвлечен, който е наясно със себе си. Да е запознат със собствената си същност, структура, произход. Почти винаги се самоопределят след отвличането, според подаденото им инфо. "Ти си избран/а, извисен/а, ти си бил/а еди кой си в предишен живот, трябва да направиш това и онова, да кажеш това и онова, имаш мисия за изпълнение...."

   Извеждането на граматиката ще да е сложна операция май.
Здравей! Аз станах жертва на отвличане от сиви и мога да те убедя че не си прав да поставяш хората в категориите, които си изброил. Може да има всякакви кукувици но аз лично след тази случка не се възприемам нито като единствената или избраната и все още се приемам чиста проба земен човек! Единственото, което получих от тях са спомените, които и до днес ме травмират.А защо са избрали мен...ако ме питаш май са се объркали ама ще го разберат късно! ;)
« Последна редакция: Февруари 03, 2008, 09:54:42 am от Eon »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #17 -: Февруари 03, 2008, 02:18:19 am »
Здравей!Аз станах жертва на отвличане от сиви и мога да те убедя че не си прав да поставях хората в категориите които си изброил.Може да има всякакви кукувици но аз лично след тази случка не се възприемам нито като единствената или избраната и все още се приемам чиста проба земен човек!Единственото което получух от тях са спомените,които и до днес ме травмиран.А защо са избрали мен...ако ме питаш май са се объркали ама ще го разберат късно!

   Както писах не прертендирам, че мога да осветля граматиката на отвличанията. Мога само да споделя моя опит и моето мнение.
   Не съм искал да поставям хората в категории. Опитах да споделя вероятните причини, според мен, нещата да са такива каквито се описват.

  Dorian, уважавам избора и силата ти да споделиш преживяното. Пожелавам ти да установиш каква е истината и да намериш най-доброто за теб решение.
   Търсиш разбиране и съвет от съфорумците и от близки до себе си. Но не се предоверявай. Съмнявай се и в моите думи (задължително е), защото те за теб може да не са валидни.
   Запитай се, защо все пак имаш спомен за случая? Кой има изгода от наличието на спомена ти?
   Успех!!!
« Последна редакция: Февруари 03, 2008, 11:44:36 am от Eon »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #18 -: Февруари 03, 2008, 02:28:06 am »
Стига с това "Защо имам спомен" : ))

Имате спомен, защото паметта е НЕВЪЗМОЖНО да се изтрие, тъй като е холографска. Памет може да се подтисне, но не и изтрие. По никакъв начин.

stiver

  • Гост
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #19 -: Февруари 03, 2008, 12:05:46 pm »
Стига с това "Защо имам спомен" : ))

Имате спомен, защото паметта е НЕВЪЗМОЖНО да се изтрие, тъй като е холографска. Памет може да се подтисне, но не и изтрие. По никакъв начин.

Семантика. Всички знаем, че въпросът е "Защо част от спомените ми са подтиснати?", но другото е по-кратко. Ако хората не го знаеха нямаше да се подлагат на регресивна хипноза.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #20 -: Февруари 03, 2008, 15:25:01 pm »
Стига с това "Защо имам спомен" : ))

Имате спомен, защото паметта е НЕВЪЗМОЖНО да се изтрие, тъй като е холографска. Памет може да се подтисне, но не и изтрие. По никакъв начин.

Семантика. Всички знаем, че въпросът е "Защо част от спомените ми са подтиснати?", но другото е по-кратко. Ако хората не го знаеха нямаше да се подлагат на регресивна хипноза.

Те се опитват (в повечето случаи) да подтиснат целият ви спомен за това, но няма как да се получи, защото колкото и перфектна да е технологията им, има редица фактори, които те няма как да предвидят. Специфична генетика (съответно предразположена за контрол над съзнанието, или не), психична сила, обкръжение, воля и т.н. и т.н... В повечето случаи, изобщо не е предвидено да има спомен за това...
Разбира се има и много успешни тяхни проекти.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #21 -: Февруари 04, 2008, 01:31:38 am »
   Май не съм успял да формулиорам ясно въпроса си за спомена?
   По какво бихте различили насадения спомен от спомена за действително преживяване?
   Щом имат и успешни проекти следва, че частичните спомени също може да са успешен проект. Кой има интерес от частичния спомен? Мисля, че може да се разбере от това, какви реакции подбужда.
   Мнозинството такива спомени са инициатори на негативни емоции и реакции. Няма никакво значение дали са спомен от истинско преживяване или насадени, изфабрикувани визии. Все им служат за храна, поради създадения дисбаланс и съответния пробив в психо-енергийната структура на човека. Иначе не могат се насмука.
   stiver, да спомена, ако не си прочела вече, аз също съм имал вземане-даване с представители на сивите. Не ги огря при мен. Някой биха попитали "А сигурен ли си, че това не ти е вменен спомен?" До колкото помня, бях в присъствие на съзнание и непарализиран. Взимах решения и следвах посоката им. Дори се опитах да се запознаем, но .... ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #22 -: Февруари 04, 2008, 03:08:33 am »
Може да се различи по интуиция и при евентуална връзка с Висшият Аз. След което да се потърси помощ от втори човек, по възможност специалист, който да е И запознат с тематиката. За съжаление в България такива просто НЯМА, за разлика от запада, където има много и добри.
Иначе си прав, вменения спомен е по-често срещан, но много рядко е дело на извънземни, по-скоро е дело на хора, които искат да имаш спомен за среща с извънземни. Имало е цял такъв проект в САЩ с подобен вид програмиране и общи фалшиви спомени.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #23 -: Февруари 04, 2008, 03:27:20 am »
   Съгласен с едно уточнение.
   При успешна връзка с Висшия Аз, Той ... сиреч Ти вече знаеш какво Е и какво да предприемеш. Той и Ти сте Едно. Въпрос на осъзнаване и гледна точка.
   Ако приемем, че мога да споделя гледната точка на един Висш Аз, извънземните са голем смех. Обаче не на него му се налага да се среща с тях а на мен, дребния Жорко от планетата Земя. "Кой ще се бие срещу нас двамата?" ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #24 -: Февруари 04, 2008, 03:37:21 am »
Така е, хи-хи-хи :P С условието, че не трябва да се забравя, че има много начини на контакт/общуване с Висшият Аз. Като започнем от чисто даване на знаци (той на теб), до директна връзка/роут и тем подобни :)

stiver

  • Гост
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #25 -: Февруари 06, 2008, 02:59:05 am »
   Май не съм успял да формулиорам ясно въпроса си за спомена?
   По какво бихте различили насадения спомен от спомена за действително преживяване?
   Щом имат и успешни проекти следва, че частичните спомени също може да са успешен проект. Кой има интерес от частичния спомен? Мисля, че може да се разбере от това, какви реакции подбужда.
   Мнозинството такива спомени са инициатори на негативни емоции и реакции. Няма никакво значение дали са спомен от истинско преживяване или насадени, изфабрикувани визии. Все им служат за храна, поради създадения дисбаланс и съответния пробив в психо-енергийната структура на човека. Иначе не могат се насмука.
   stiver, да спомена, ако не си прочела вече, аз също съм имал вземане-даване с представители на сивите. Не ги огря при мен. Някой биха попитали "А сигурен ли си, че това не ти е вменен спомен?" До колкото помня, бях в присъствие на съзнание и непарализиран. Взимах решения и следвах посоката им. Дори се опитах да се запознаем, но .... ;)

Не знам. Аз също нямам готови отговори на тези въпроси. Единствено мога да предложа моите собствени разсъждения и опит, които може да добавят някое парченце към пъзела.
Преди всичко, искам да свалим сивите похитители от пиедестала на безпогрешността и да си кажем, че употребата на хипноза не е признак на високо-развита раса. У нас, на земята, хищниците хипнотизират жертвите си преди да ги изядат. Ние хората сме развили добре способността да хипнотизираме и го правим ежедневно - в политиката, религията, бизнеса, и в личните си отношения. Но ние имаме и вродени защитни средства срещу хипноза. Оказва се, че само 8% от хората са с висока податливост на хипноза, а останалите 92% са с ниска или никакава податливост.

Грубата разлика между тези 8% и останалите е, че когато на всички 100 души се каже да си представят син лимон, се задейства само дясното полукълбо на мозъка им. То отговаря за креативните процеси и абстрактното мислене. Но когато им се внуши под хипноза, че лимонът е син, само на 8 души от 100 се задействат еднакво лявото и дясното полукълбо. При тях, мозъкът не само си представя син лимон, но и го възприема като такъв. При останалите 92%, дясното полукълбо почти не реагира. То отговаря за логическото мислене и взимането на решения. Ако сивокожите хора винаги уцелваха само покорните 8 от 100 човека, по-добре да започнат да играят на тото. Тази непредсказуемост може да е една от причините, които объркват плановете им.

Моят опит с тези хора е подобен на това, което се случва в Соларис и някои неща са дадени подозрително точно в края на онзи глупав сериал "Taken". Илюзия, фантом, толкова свиден и реален, че съзнанито се предава и заспива в сладко подчинение. За щастие и аз май попадам в тези 92%, защото този сценарий не зацепи за дълго - забелязах едно логическо несъответствие и имах наглостта да издържа погледа на фантома. Сега чувствам само презрение към методите им, но още ми е трудно да говоря за това. Те са силни хищници.

Неактивен zazz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #26 -: Февруари 06, 2008, 16:16:25 pm »
Как в България човек може да намери психолог, който да се занимава с тези неща? И как да обясни какво иска? Какво да каже? Просто "Добър ден, аз мисля, че ме отвличат извънземни. Моля, хипнотизирайте ме."  :-\ ???
Какво се прави в такива случаи?
Истината се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #27 -: Февруари 06, 2008, 17:27:18 pm »
Как в България човек може да намери психолог, който да се занимава с тези неща? И как да обясни какво иска? Какво да каже? Просто "Добър ден, аз мисля, че ме отвличат извънземни. Моля, хипнотизирайте ме."  :-\ ???
Какво се прави в такива случаи?
Преди време аз отидох при д-р Костуркова и съвсем спокойно й обясних за какво става дума. Частният й кабинет се намира в зона Б-5...но за съжаление не помня телефона..но пък има телефонни указатели! Жената ме изслуша внимателно, след което тя самата ми предложи хипноза. Прие съвсем насериозно проблема ми без разни подмятания за психическото ми състояние. Така че ако искаш намери й телефона и действай!

« Последна редакция: Февруари 06, 2008, 17:42:31 pm от Eon »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #28 -: Февруари 06, 2008, 18:42:30 pm »
Психолози много,ама такива дето се занимават с хипнза са малко...от кой град си?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #29 -: Февруари 07, 2008, 05:26:49 am »
Психолози много,ама такива дето се занимават с хипнза са малко...от кой град си?
От София съм...и вече е пълно с много които предлагат тази екстра но все пак трябва да се внимава.Аз препоръчвам проверен човек...щом още съм жива и ок...
 laugh
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27