Автор Тема: О П А С Н О С Т !  (Прочетена 4503 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
О П А С Н О С Т !
« -: Януари 03, 2007, 15:37:01 pm »
За да скриете реалностите на систмата и нейната корупция, имате нужда от “Служби за сигурност” и други организации, посветени на пазенето на тайни. Твърди се, че от тях се изисква да държат под око потенциалните заплахи от други страни и терористични групи, и да пазят националната сигурност :P, но както видяхме, основната цел на правителствата и службите за сигурност е да пазят истината от собствения си народ. Това е от жизнено важно значение за оцеляването на системата. Истината за системата е като чесънът за вампира. Службите за сигурност изразходват повече време за шпиониране на онези, които мирно оспорват статуквото, отколкото на потенциалните терористи. Те и без това познават и манипулират терористите, а и самите те са замесени в тероризма. Правят се всякакви коварни маневри, за да се спре всеки индивид или група, за които се опасяват, че може да са средство за ефективно предизвикателство към системата. Измами, подслушване на телефони, агент-провокатори, дори убийства; всички тези методи се използват от държавата и основно от Братството и неговите представители [под “Братството” в цитираната книга се разбира върховното управление на елитните тайни организации; масони, илюминати и пр. – бел.flyDragon], за да спрат онези, които представляват заплаха за продължаващия им контрол.

из “Бунтът на роботите
на Дейвид Айк

« Последна редакция: Януари 03, 2007, 15:38:06 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: О П А С Н О С Т !
« Отговор #1 -: Януари 03, 2007, 15:45:07 pm »
Много хубаво,но защо поредната тема с неща,които си ги знаем...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: О П А С Н О С Т !
« Отговор #2 -: Януари 03, 2007, 15:58:39 pm »
Аз за теб не се притеснявам, Gil-Galadh -
знам, че ти знаеш...
Но тук идват и много гости, част от които
поне в началото не си дават сметка
в какво нагазват!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: О П А С Н О С Т !
« Отговор #3 -: Януари 03, 2007, 18:21:13 pm »
Прав е flyDragon, че ги дава за четене тези текстове, щото и аз уж знам, че именно така стоят нещата, ама здравословно е по-честичко да си ги припомням, надявам се и за другите да е така.
Леле, flyDragon, голямо преписване му хвърляш, браво!
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27