Автор Тема: Българската боза е хит в Европа  (Прочетена 8271 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Българската боза е хит в Европа
« -: Януари 18, 2007, 23:25:22 pm »
Агенция Ananova съобщава, че мъже от цяла Европа са се втурнали към България да купуват "напитката боза" заради свойствата й "да увеличава гърдите на жените".

Влизането на страната в ЕС е премахнало митата, което облекчава износа на стоката от България и вноса й в страните от блока.

Агенцията обяснява подробно как и от какво се приготвя бозата, но неизвестно защо я нарича ту бира, ту ейл, което е английска тъмна бира. Както е добре известно, с боза можеш да се напиеш, само ако й добавиш водка.

Тя обаче, според агенцията, била купувана от собственици на барове и магазини от цяла Европа. Те искали да увеличат гръдната обиколка на приятелките и съпругите си. Константи Барбу премина през Дунава от Румъния, за да купи боза в българския град Русе, информира тържествено агенцията.

Той казва: "Надявам се да видя подобрения у жена си. Купих цяла каса." Австриецът Клаус Шмид от ски курорта Шладминг казва, че планира скоро подобно пътешествие. И добавя: "Чувах за бозата, но беше скъпо особено, като добавиш митото. Сега обаче ще предлагам боза на клиентите си."

Източник: http://news.club.bg
Честито! Покорихме Европа... сега техните гърди  ще зависят от нашата боза! Това бозата верно е най-великото пиене!
« Последна редакция: Януари 19, 2007, 18:54:09 pm от Gabaro »
[/U

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #1 -: Януари 19, 2007, 01:19:22 am »
Жалко, че от доста време вече я правят само с аспартам. не че захарта е  полезна, обаче с тези изкуствени подсладители и вкуса й развалиха и нагарча.
« Последна редакция: Януари 19, 2007, 01:20:32 am от Alien »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #2 -: Януари 19, 2007, 12:39:20 pm »
Никога не съм обичал боза. Незнам, просто не ми харесва.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #3 -: Януари 19, 2007, 13:20:46 pm »
 бозата е нещо като течен хляб , аз лично много обичам и като човек който вдига щанги смятам , че за трениращите е много добър енергетик  ;)

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #4 -: Януари 19, 2007, 14:41:52 pm »
 ;D ;D ;D Темата е супер. Вярно е, че развалиха бозата и вече не е това което беше. Обаче независимо дали я правят от пшеница или овес тя си остава наистина течен хляб.

Не познавам някоя дето да си е оголемила бюста с боза. Въпреки това, браво на европейците, само да не ни се разсърдят като освен на гърдите (слабо вероятно) течният лебец вземе да се лепи по задниците и други части на булките им.  ;D   ;D  ;D

Пък, ако случайно им хареса този страничен ефект (те европейците са странни птици  ;)), можем да им пратим и псъответните количества мазни банички, за да бъде резултатът пълен!

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #5 -: Януари 19, 2007, 15:58:57 pm »
...можем да им пратим и псъответните количества мазни банички, за да бъде резултатът пълен!

Няма лошо за баничките... само трябва да има кажем, че от тях ще им пораснат пенисите  :D
А пък за килограмите... ако им се лепне тук там бозата към тяхното тегло, то тогава съвсем ще се наклонят полюсите към Европа... те и без това са почнали, така че поне да имаме и ние пръст в това.  8)
[/U

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #6 -: Януари 19, 2007, 16:47:33 pm »
Да бе тогава вече ще разкрият всички тайни на прословутата през социализма българска потентност - бозъ и мазни баници.  ;D
Ей, с тия продукти можем да изгоним МС Доналдс от Европейския пазар, бе.  :P
Само трябва да ги рекламираме като здравословна храна, а това е лесно. Я вижте колко поколения здрави българи сме израсли на биничка и бозичка, а нямаме такова затлъстяване като при американците.
 Това си е направо маркетингова идея, а като добавим и историята за потентността, физическата привлекателност, предложението на esoundc, че е добър енергетик за трениращите, направо ще разбием пазара.

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #7 -: Януари 19, 2007, 16:57:37 pm »
Ами давай да регистрираме фирма за правене на патентовани  здравословни пакети с боза и банички и да ги мятаме. Аз вече имам няколко идеи за пакетиране на продуктите... остава само проблема "подметка" т.е. как аджаба да опазим баничката да не се втвърди(така ли се пише тая дума :-\). :D
[/U

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #8 -: Януари 19, 2007, 17:06:04 pm »
Абе, то няма да я опазим да не се втвърди, знаем го от опит, карат най-много по три дни. Явно ще трябва да се изнесе производството в чужбина. Вече виждам дебелия мазен баварец как се поти над фурната с банички или в бозаджийница, докато българският му работодател  ;)  :D му дава зор да вади по-бързо следващата партида, че гладният европеец не може да чака вече.  ;D
Абе всъщност, ако работата е на сериозно, първо трябва да се състави много яко стратегия за навлизане на пазара. Хубавата реклама е само част от целият маркетинг.  :-\ Тая работа трябва да се помисли сериозно, не е толкоз трудно да се метнат европейците, стига да ги обедиш, че продуктът е екологично чист. Направо са луди на тая тема.
Между другото аз разкрих конспирация срещу подрастващите в България. Как можаха от социалоното министерство да спрат да хранят младите български поколения с полезните баничка и бозичка, а?! Срам, Масларова, срам! Ще ги тъпчеш децата с гадното мляко и някакви сандвичи ли бяха какво!  :-\

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #9 -: Януари 20, 2007, 23:29:01 pm »
 :D Браво бизнесмени , само вместо дорбе изглеждащи , ще заменим думите с здрави и силни  ;)

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #10 -: Януари 20, 2007, 23:33:18 pm »
Как можаха от социалоното министерство да спрат да хранят младите български поколения с полезните баничка и бозичка, а?! Срам, Масларова, срам! Ще ги тъпчеш децата с гадното мляко и някакви сандвичи ли бяха какво!  :-\
Между другото тези сандвичи наистина са мнооооого гадни! Сестра ми е малка и в училище и ги дават безплатно. Повярвайте ми, никой, ама наистина никой не би дал пари за тези неща. ::)

:D Браво бизнесмени , само вместо дорбе изглеждащи , ще заменим думите с здрави и силни  ;)
Който боза и баничка не яде, той здрав и силен не ще да порасте! :D

Мир Вам.
« Последна редакция: Януари 20, 2007, 23:43:45 pm от Gabaro »
[/U

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #11 -: Януари 21, 2007, 02:18:18 am »
Ха, аз пък съм порастнал! (както искаш го разбирай ;) )
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #12 -: Януари 21, 2007, 08:12:01 am »
Абе то това за храната в училищата е сериозно. Струва ми се, че и в тази област имаме дифузия на проклетата американска култура. Вече знаем как ги хранят там в училищата - за повече информация филмът Supersize Me. И тука вече нищо не готвят по столовете. Баничките можеха да са всичко, ама се правеха на място. В моето даскало даже се бяха специализирали в бутер банички, ял съм ги на корем. А сега всичко в кашони и полу замразено или приготвено, ужас.
Явно и тука ще почнат да ни тъпчат с боклуци още от рано. Част от плана за съсипване на българския народ или от обикновеното отношение на илюминатите към гоите, а най-точно и от двете мене ако питате.

justbboy

  • Гост
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #13 -: Януари 21, 2007, 10:48:54 am »
Ти ако си вярваш , че баничките , бутербаничките и бозата са полезни ...  ;)

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Българската боза е хит в Европа
« Отговор #14 -: Януари 21, 2007, 13:21:57 pm »
Много ясно, че не са полезни. Нали за това темата е в Fun. Обаче са класика! Ръбай си там моркови и лук, пък ми дай на мене вредните банички с боза! :D ;D
[/U

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27