Автор Тема: БОИ - Бюро за организирани разследвания - Секретен специален отряд  (Прочетена 4820 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IYI

  • Гост
Директният ми върпос е дали някой има някаква информация за този български отдел?

Малкото инфромация, която имам е че в този отдел са изключително добре обучени, става въпрос за
агенти, които могат да са от бабички-клошарки, до татуирани тинейджъри, до таксиметрови шофьори
и цялата система може да бъде насочена към твоето издирване без нищо  да подозираш, особено в бабата,
ровеща в кофите :o
« Последна редакция: Декември 26, 2006, 01:31:46 am от Horus »

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
прекалено холивудско звучи за да бъде истина в нашта държава според мене).

IYI

  • Гост
Да, ама е истина, мои приятели са ставали обект на преследване  от тази структура.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
и те как са разбрали тогава ,значи ли това че те са по обучени,по умни, и по маскари от хората на който им плащат за това ;D?

Oberon

  • Гост
Да ги пратят да спасят българските нещастни жени в Либия, като са толкова добри хамелеони. Да се маскират като ония лелки, дебели и мазни, дето крещяха скоро по новините:"Велик е кадафи, да живее кадафи", и почваха да викат по оня идиотски начин с езиците насам натам...

А не да ми правят лентички "Съпричастни сме", да отчитаме дейност. Да пратят 2 отряда черни барети, да усетят ония цигани кон боб яде ли. И да, те не са ми братя, защото ако бяха нямаше да се отнесат така към сестрите си. Педали гадни! Бият, мъчат, сигурно и изнасилват, ама жените не си признават, милите те... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Евала на порт Варна и порт Бургас. Лентички може да не носят, ама нема да обработват кораби под либийски флаг. Тотално ембарго за тия диваци. Толкова български медици са работили там, включително и мои роднини. Ако не бяха българските медици, нямаше да знаят и аналгин какво е. Нещастници!

Оберон

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Не знам дали ви е направило впечатление, но тези лентички така са ги отпечатали, че като се сгънат буквите са обърнати обратно, на 180 градуса.
Не мисли като човек!-Крион

IYI

  • Гост
Абе не знам за какви лентички става на въпрос, но този отряд е съвсем реален, а това говори принципно "хубави" работи за бъдещата Ни сигурност.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
По право темата е СУПЕР грешна...ГИГА
Бюро за организирани разследвания:вятър и мъгла..има си НСС за това
Сава въпрос за БОИ:Бюро за оперативно издирване...правите ли разликата?
Няма нищо кой знае колко секретно там:а и нищо не разследват,просто издурват айдуци по поръчка на следствие или прокуратура иили там всички оторизирани институции
Разбира се служителите сам им цивилни(чак бабички не са),и не са особено добре платени бтв..а работата им е не особено приятна,и опасна
Много лесно им се познават колите от човек с набито око...просто номерата не са им нитовани ,а за на >шеинички< :)..за по бърза смяна разбира се

Но стига толкова

Нищо топ сикрет няма там,е,понякога подучъват това онова по пикантно в процеса на разработка,но всичко е в рамките на нормалния работен процес

IYI

  • Гост
Може да си малко по-дипломатичен, но това няма никакво значение, значи оперативно!
ИНформацията я засичам(проверявам)от две места и резултата бе въпрос към всички :)
Опасявам се че малко не си и прав едно такова държавно бюро създадено предполагам с указ
във времена като нашите на повърхността изглежда като нормален работен процес, като нормална
структура, но върпосът се състои в друго.Всъщност като се замисля имам доверен човек, където трябва
ще попитам подробно и пак ще говорим:)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27