Автор Тема: Първата дама на Япония сподели, че се возила в НЛО с извънземни!  (Прочетена 3260 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
На 30 август в Япония се проведоха избори. Демократичната партия успя да пробие със съкрушителна победа желязната хватка на либерал-демократите, които управляват държавата вече цели 55 години. Но ето, че само два дни след изборите скандал, подхванат от медиите, разтърсва страната на изгряващото слънце.
Новата първа дама Миюки Хатояма, съпруга на бъдещия премиер Юкио Хатояма, споделила, че имала „близки срещи от третия вид”, съобщава Ройтерс.
Докато тялото ми спеше усещах, че душата ми се вози в НЛО с триъгълна форма, което ме заведе на Венера” – споделя новата премиерша в своя книга, публикувана миналата година.



Беше изключително красиво място, и много зелено.”
Миюки описала срещата си с извънземните, която според нея се случила преди около 20 години, в книга, озаглавена „Много странни неща, с които съм се сблъсквала”.
Когато се събудих, казах на тогавашния си съпруг, че току що съм била на Венера! Той обаче ми отвърна, че е било просто сън.” – пише бъдещата първа дама.
Сегашният ми съпруг мисли по различен начин, той би казал: ‘О, това е страхотно’
Встъпването в длъжност на новия премиер следва да бъде гласувано на 16 септември. Юкио Хатояма е богат наследник и внук на бивш министър-председател. По ирония на съдбата, преди време на него бил лепнат прякора „Извънземното”, заради изпъкналите му очи.
При тези обстоятелства, нищо чудно Япония да стане първата държава, установила дипломатически отношения с жители на друга планета.



Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Още колко ще чакаме докат ги извадят тия машини :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27