Автор Тема: Озоновата терапия  (Прочетена 227306 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hometrader

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Озоновата терапия
« Отговор #435 -: Май 17, 2012, 11:20:26 am »
Здравейте, имам един въпрос скоро си закупих озон генератор от техномаг  http://www.tehnomag.net/eshop.php?body=prodshop&pg=1&gr=1&pod=9&promo=0&id=26, но след две седмици нещо започнах да не усещам мириса, както беше в началото. Въпроса ми е дали аз съм привикнал и си втълпявам или може да има проблем. Трябва да кажа, че го носих в магазина за проверка и ми казаха, че всичко е наред, имало една не добра споика която е поправена . Проблема е че отново ми се струва, че не е така както в началото. Моля да помогнете с мнение.

Неактивен hometrader

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Озоновата терапия
« Отговор #436 -: Юни 11, 2012, 16:29:55 pm »
Може ли някои да обясни разликата между озонаторите за медицински цели които произвеждат озон от чист кислороди тези които са по магазините , интересува ме този от техно маг които няма отвори а произвежда озон.

Неактивен sunshy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Озоновата терапия
« Отговор #437 -: Юли 05, 2012, 11:24:29 am »
Здравейте,

Реших преди да пиша и да задавам въпроси да попрочета темата от край до край 2 пъти и да се запозная с материята. Не знам да имам някакви заболявания, по скоро ми липсва докосване до истинската същност на всяко живо същество - допира до природата и затова ми стана интересна темата, свързана е както с лечение, така и с профилактиката. Интуицията ми подсказваше, че има какво да науча в тази тема. В крайна сметка най-разумното решение ми се стори да си поръчам машинка от Гого (отново слушах интуицията си). Човекът освен, че е доста знаещ и можещ, както се вижда и от постовете му, е и коректен. Ползвам машинката от няколко дни и мога да кажа, че работи безотказно. Тъй като нямам някакъв здравословен проблем (освен съвсем малко пърхот) не мога да кажа, че озона ми е помогнал за няколкото дни употреба (освен, че след 3-4 миенета с озонирана чешмяна вода, кожата на лицето ми светна), но съм намислил няколко начина да го изтествам - върху кожата си, миене на зеленчуци, поливане на цветя...

Още няколко думи относно машинката на Гого
- видът и е гаражен - според мен в това му чара! Все пак ако махнете капака на един купешки и ги сравните с този на Гого неговия изглежда много по внушително
- препоръчвам да си я вземете лично от него, а не през куриер!!!
- може да ви е нужна /метална или облицована с домакинско фолио/ кутия, която трябва да си изработите или набавите в която да поставите машинката - по удобно е за разнасяне
- много по-мощен е от купешките, което се изразява във много по-кратко време за озониране - приблизително 5-10 сек/спрямо 5-10 мин при купешките за 200мл чаша вода
- работи перфектно

Благодаря Гого!
« Последна редакция: Юли 05, 2012, 11:30:44 am от sunshy »

Неактивен simeon_30

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Озоновата терапия
« Отговор #438 -: Март 29, 2014, 10:56:10 am »
здравейте искам да попитам дали някой може да ми каже как да се свържа с гого

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: Озоновата терапия
« Отговор #439 -: Декември 21, 2014, 02:24:09 am »
Би било добре, защото и аз имам интерес към озонатора му. Алтернативно, споделете кой според вас е най-добре от тези:

http://www.tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=9
« Последна редакция: Декември 21, 2014, 02:29:21 am от BAYO »
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен ivanyan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Озоновата терапия
« Отговор #440 -: Октомври 26, 2015, 10:41:55 am »
Нещо темата е умряла !

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Озоновата терапия
« Отговор #441 -: Октомври 31, 2015, 00:09:31 am »
Не виждам как спомагаш за "съживяването" й? :)

Неактивен paotod

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Озоновата терапия
« Отговор #442 -: Януари 16, 2017, 13:33:52 pm »
.....и аз да се включа в споделянето на резултати,че не е добре само да черпя,редно и аз да дам нещо.
Първо благодаря на Гого за озонатора-чудесна машинка,децата се радват на светлини,искри и звук,а ние възрасните на озонираната вода.
Ползвам уреда от два дни.Пия сутрин и вечер по една чаша озонирана вода. Забелязах че носът ми се отпуши,храчките сутрин (беше страшно)не са толкова много.Дано се похваля с още!
Направих си и един малък експеримент.Навсякъде пише,че озонът чисти мухъл и гъби!Ето две снимки


(    http://mihri61.snimka.bg/experiment/eksperiment1.938460.37734874  ) 
направени през 5мин.,след 1 час обаче резултатът беше същия,но нали озонът не е траен,затова може би полезното му действието е няколко минути след създаването му.
« Последна редакция: Януари 16, 2017, 15:57:56 pm от Black Adder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27