Автор Тема: Новият световен ред  (Прочетена 104944 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re:Новият световен ред
« Отговор #165 -: Януари 22, 2012, 21:44:02 pm »
Какво мислите за това?

КАРТАТА НА ПАПА ЙОАН ПАВЕЛ II - ДЕСЕТТЕ ЗОНИ НА НОВИЯ СВЕТОВЕН РЕД


Аз, ще ти кажа защо, според мен това пророчество не може да бъде разбрано - защото както Е. Блаватска е записала без съпровождащите ключове/коментари текстовете на знаението остават неразбираеми и противоречиви. Затова някой може да смята, че пророчеството вече, е изпълнено, че се отнася само до израилевите племента, или че е далеч в бъдещето и т.н.
Картата на Йоан Павел II е едно от много доказателства, че се работи за преднамерено осъществяване на пророчествата.
« Последна редакция: Януари 22, 2012, 21:46:30 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Новият световен ред
« Отговор #166 -: Януари 22, 2012, 22:47:47 pm »
Цитат
статуята в пророчеството на Даниил, която символизираше най-великите царства в света и предсказаната тяхна участ? Нека ви я щрихирам набързо: това беше образ на войн, изработен от различни метали: златна глава, сребърни гърди, меден корем, железни нозе и стъпала от желязо и кал. Внезапно неръкотворен камък пада от небето върху стъпалата на война и разбива статуята, като на мястото й остава камъкът, който започва да расте и да изпълва целия свят.

В тази своеобразна карта – монумент, отразяваща  човешкат история, понастоящем ние се намира в символичните „стъпала от желязо и кал”(вижте по-долу клипа).


Точно преди около месец се разкарваха и раздаваха брошури с тази статуя от " Свидетели на Йехова ". Взех си една брошура, че ми стана интересно, но жалко, че не я запазих. Общо взето бе описано настъпващото божие царство, като всяка част от тялото бе белязана с господстващото я царство.

- златната глава   / ВАВИЛОН/

- сребърните гърди  / МЕДОПЕРСИЯ/

- медния корем  /ГЪРЦИЯ/

- железните нозе / РИМ/

- стъпалата  / САЩ и ВЕЛИКОБРИТАНИЯ /

- пръстите бяха белязани с една огромна питанка / ? /

Попитах се коя ли ще да е следващата империя или кои ще са тези десет малки държави /пръсти/, разсъждавайки по горното описание, които ще завършат статуята и съответно ще изградят божието царство ?  :-X

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Новият световен ред
« Отговор #167 -: Януари 23, 2012, 00:14:37 am »
Според мен, никакво божие царство няма да изграждат. Божие царство=на глобално правителство. И ние ще станем част от Евразия. Между другото, путин не ни ли покани в новия съюз?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Новият световен ред
« Отговор #168 -: Януари 23, 2012, 12:01:49 pm »
Ето още данни, че НСР е вече факт. А някои хора, все още очакват слизането на Божия син, и мечтаят за по-добър живот........

* Новозеландски проектозакон ще превърне земеделието от изконно човешко право в привилегия само на държавните власти
* Събирането на дъждовна вода вече е забранено в някои американски щати – водата била собственост на държавата
* Университетско изследване проучва как по-лесно да приемете полицейската държава
* Телевизорът на Оруел

* Навлизането на биометричните данни

* Държавен контрол над интернет

* Индия е първото безкешово общество - плащат с… биометрични данни


Тези нови, непознати технологии и закони, ще обезпечават  машината за контрол над масите, за да ги превърнат в едно послушно земно племе, готово на всякакво поклонение и послушание.
http://estirbg.blog.bg/technology/2012/01/08/za-noviia-svetoven-red-se-raboti-denonoshtno-dopylneno.879078


ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Новият световен ред
« Отговор #169 -: Януари 23, 2012, 16:05:55 pm »
Никаква алтернатива ли няма да има? А който по принцип не е послушен и не се кланя на никой, какво ли го очаква?
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Новият световен ред
« Отговор #170 -: Януари 23, 2012, 16:07:25 pm »
Трудов лагер.
Keep 'em occupied!

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Новият световен ред
« Отговор #171 -: Януари 23, 2012, 16:26:50 pm »
Кирка и лопата си имам, само червен потник трябва да си намеря.  :lol: И какво сега, от нас се очаква да се съгласим с това ли? Мисля си и предполагам голяма част от населението по света също, че няма как да ме задължи някой да си имплантирам каквото и да е в тялото. Така се постъпва с говеда, бележат ги с по една обица на ухото, за да се знае кое говедо от коя ферма е, на колко е години, ... Тази концепция според мен малко издиша, защото доколкото знам, това трябва да стане доброволно, за да се изпълни плана на "лошия".
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Новият световен ред
« Отговор #172 -: Януари 23, 2012, 17:36:54 pm »
Какво мислите за това?

КАРТАТА НА ПАПА ЙОАН ПАВЕЛ II - ДЕСЕТТЕ ЗОНИ НА НОВИЯ СВЕТОВЕН РЕД

 седем глави; и на роговете му десет корони, и на главите му богохулни имена.
http://estirbg.blog.bg/history/2011/12/18/kartata-na-papa-ioan-pavel-ii-desette-zoni-na-noviia-svetove.868887

Разгледайте и картата.


Картата на ПАПА ЙОАН ПАВЕЛ ВТОРИ малко или повече противоречи на талмуда.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Новият световен ред
« Отговор #173 -: Януари 23, 2012, 18:19:46 pm »
Кирка и лопата си имам, само червен потник трябва да си намеря.  :lol: И какво сега, от нас се очаква да се съгласим с това ли? Мисля си и предполагам голяма част от населението по света също, че няма как да ме задължи някой да си имплантирам каквото и да е в тялото. Така се постъпва с говеда, бележат ги с по една обица на ухото, за да се знае кое говедо от коя ферма е, на колко е години, ... Тази концепция според мен малко издиша, защото доколкото знам, това трябва да стане доброволно, за да се изпълни плана на "лошия".

Те в тялото чип няма да ти инплантират. Той вече ти е в телефона, банковата карта......




Картата на ПАПА ЙОАН ПАВЕЛ ВТОРИ малко или повече противоречи на талмуда.

Мислиш ли, че тези, които осъществиха нср, ги интересува талмудата ;)....
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re:Новият световен ред
« Отговор #174 -: Януари 23, 2012, 21:17:28 pm »
Имам чувството, че се навърташ с целта да плашиш хората.
« Последна редакция: Януари 23, 2012, 23:18:52 pm от Mirotvorec »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Новият световен ред
« Отговор #175 -: Януари 23, 2012, 21:58:40 pm »
И с какво те уплаших? Само казвам, че повечето си чакате да Ви имплантират чипчето я в главата, я в ръката, а той реално отдавна ни е сложен. И ако АЗ ти се струвам страшен, отиди под темата за 2012г. да се преплашиш още повече....каталкизми....възнасяне...... ;D......А под темата за Иран, даже и ядрена война се очаква в скоро време ;).......
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Новият световен ред
« Отговор #176 -: Февруари 09, 2012, 14:15:58 pm »
Двойният удар на икономическият крах и настъпващата световна война


Световната икономика е изправена пред криза, която ще сложи край на съвременната цивилизация в конвенционалния смисъл.

Държавите, или по-скоро, банковите колонии, ще се рушат и вдясно, и вляво. Световната бедност и безработица са се увеличили до неуправляеми при настоящата световна финансова, политическа и бюрократична система, която благоприятства малцинството за сметка на мнозинството.

Вярно е, че рухването на западната цивилизация започва в древната си люлка  в Гърция. Тази велика страна е станала жертва на банкерите, стоящи зад Новият световен ред.

Журналистът Гас Любин, в една от статиите си казва, че глобалните инвеститори очакват от Гърция структурен (не технически) дефолт на 20 март.

Някои хора вярват, че фалита на Гърция и сривът на световната икономика са добри за развитието на планетата, особено тези, които вярват, че планетата е застрашена от продължаване на икономическия растеж и модерната индустриализация.

Но истинската причина за фалита в страни като Гърция и Съединените щати е да се консолидира политическата власт и създаването на глобална авторитарна полицейска държава.

Страните, намиращи се извън обхвата на политическото и икономическо влияние на банкстерите (банкерите-гангстери), като Либия, са бомбардирани и сваляне на правителствата, а страни като Америка, са ограбени и доведени до отчаяние.

Режисираният «Сблъсък на цивилизацийте» за унищожаване на глобалната икономика, съхранение на околната среда, съкращение на световното население, и поддържане на глобалното статукво

Препятстващи растежа, западните елити, са готови да започнат в Близкия изток, Трета световна война, където Израел и западните сили са от едната страна, а Иран и ислямските сили - от друга. Те вярват, че световната икономика е заплаха за глобалната околна среда и създаването на "сблъсък на цивилизациите" е решение на този проблем, защото катастрофална световна война ще унищожи световната икономика.

Този "сблъсък на цивилизациите" между  Запада и исляма е създаден така, че в края на епичната борба, ще бъдат унищожени и двете цивилизации, които ще проправят пътя за една нова, глобална и пост-индустриална цивилизация, която ще се роди от руините на стария свят.

Но за да се създаде "сблъсък на цивилизациите", глобалистите във Вашингтон трябва първо да създадат ислямски правителства с ислямски фундаменталисти във властта в целия Близкия изток, Централна Азия и Северна Африка, от Египет до Иран, Либия и Афганистан.

Процесът на ислямизация не е спонтанен, а е продукт на американските и британските разузнавателни служби. Тяхната цел е да се въведат културно изостаналите и властолюбиви теократични крадци в управлението на страните и да не позволят светско националистично и демократично развитие и модернизация на ислямския свят.

Всеки изтъкнат мюсюлмански лидер в Близкия изток, който е срещу силите на ислямския фундаментализъм, и който има властта да прехвърли възприятието на западното население на Изток, е изхвърлен от глобалната арена от глобалистите, владеещи ЦРУ и МИ-6. Именно това се случи на легендарния командир на афганистанските муджахидини, Ахмад Шах Масуд, който планираше едно демократично бъдеще на разкъсаната от войната страна, но беше убит от натренираните терористи на ЦРУ от Ал Кайда, на 9 септември, 2001 г. (според други източници -. 10/11/2001).

Масуд бил истински воин и герой, революционер, в контраст със страхливата и подла змия Хомейни, който беше подкрепен от МИ-6 и ЦРУ.

Елитите на Запада знаеха, че Съветският съюз ще се разпадне много преди неговия крах и направиха необходимата геополитическа и идеологическа подготовка.

Това не е случайно, че след разпадането на Съветския съюз, в лицето на ислямския фундаментализъм на Иран и международния тероризъм, замениха Съветския съюз като "враг".

В петък, 3 февруари, 2012 г., във Washington’s Blog се появи заглавието: "По-малко от една-пета от всички американци подкрепят военните или тайни операции срещу Иран ... По-малко от половината от израелците искат да атакуват Иран, а 65 процента искат целият Близък изток (включително Израел) да е зона без ядрени оръжия. "

Народите на Америка, Израел и Иран са уморени от войни.

Извратените елити искат война по очевидни причини. Войната дава допълнителна власт, допълнителни доходи и отвлича вниманието на хората от сегашното състояние на нещата. Войната означава хаос, но контролиран от тях.

Народите и армиите на Америка, Израел, Иран и други страни, на които е предначертано да участват в планираната световна война, са жертвени агнета, паднали жертва на масовия контрол над съзнанието.

Джордж Вашингтон е казал: "Ако ви отнемат свободата на словото, то неми и мълчаливи, нас, буквално, могат да ни водят като овце на заколение."
Превод и редакция:
Захари Андреев
09.02.2012
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Новият световен ред
« Отговор #177 -: Февруари 10, 2012, 12:00:33 pm »


В като вендета, Anonymous, движението „Окупирай Уолстрийт”, Джулан Асандж, Ватикана и Гай Фокс = НОВ СВЕТОВЕН РЕД :yes:

Кой кой е в цялата история зад маската. Повечето герои ги знаем.
Кой е Асандж? Имитатор и марионетка. Същите са и т.нар. Анонимни. Мислите ли, че ако бяха заплаха за голямите батковци, до сега да не ги бяха издирили и затворили? Разбира се, че да. Но никой не го прави, понеже добре им обслужват интересите. Кой налива здрави пари зад движението ''Окупирай...''? Ми Джордж Шорош. Всички знаем кой е той, и чии интереси обслужва. Кой е Гай Фокс, скрил се за първи път в историята зад въпросната маска, която сега е символ на така дългоочакваната промяна? Та Гай Фокс е, човекът агент на Ватикана. Йезуит, на когото папата поръчва да взриви парламента и по този начин да унищожи протестантизмът в Англия.
Барутният заговор в ранните векове  наричан Барутната измяна или Йезутският заговор, беше неуспешен атентат срещу Крал Джеймс I на Англия и VI на Шотландия от група провинциални Английски Католици водени от Робърт Гетсби - четем в уикипедия.
Та на края стигаме до извода, че горе споменатите ''герои'', не са никакви герои и никакъв символ на промяна. Те са марионетки в ръцете на Ватикана, която чрез тях ще наложи НОВИЯ СВЕТОВЕН РЕД(не подценявайте и факта, че папата най-много говори, че ТРЯБВА да има НСР) . С две думи, тези зад ''Маката'' НЕ се борят стрещу НСР, а те помагат за налагането му.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Новият световен ред
« Отговор #178 -: Февруари 10, 2012, 13:48:38 pm »
Напълно съм съгласен с казаното. Тези анонимните ми са малко съмнителни. Да вероятно сред тях има хора които са там заради идеята да се каже истината, но и има и "агентчета" . Същото е и с окупирай движението. Още съмнително става когато човек като Дейвид Айк ги подкрепя безусловно(поне от клиповете във ВиБокс така разбрах) то човек който се съмнява в човешкия произход на политиците не ни задава въпроса "ами ако са финансирани от глобалистите? ". Нали за да има нов световен ред ние сами трябва да го поискаме т.е. чрез сриване на сегашната система по изкуствен начин така да има масов хаос и протести и да кажат " окей предлагаме ви нова система нов начин в който ще живеем по-добре " т.е. това ще е световния ред само, че няма да се казва световен ред, а ще има други имена за не звучи толкова зловещо. Друг въпрос е дали ние ще осъзнаем,че това е капан или за пореден път ще се вържем. Защото вероятностите са две които могат да постигнат окупаторите : 1. Да свалят маските на световния елит и цялата финансова и политическа манипулация и въобще всичките им манипулаци ; 2. Да постигнат чрез тези протести промяна, но в обратна посока т.е. НСР. 
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Georgia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Новият световен ред
« Отговор #179 -: Февруари 10, 2012, 15:06:31 pm »
Съгласна съм с предходните 2 мнения  , но мисля , че за пореден път ще се вържат повечето хора и ще мислят , че случващото се е за тяхно добро ...  >:(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27