Автор Тема: Астрономия - НОВИНИ  (Прочетена 239108 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Астрономия - НОВИНИ
« Отговор #555 -: Април 30, 2020, 21:57:02 pm »
Цитат
   щото гледам че на облаците подрязката се разпада.     
Бе и на мен така ми се стори като се заоблачи следобед. За другото ше трябва да питам птиченцето, ма последно дето ми шушна спомена голям глад. Такива ми ти работи. То ши са чуй.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Астрономия - НОВИНИ
« Отговор #556 -: Май 01, 2020, 08:32:49 am »
А какво би казал за подобен  "  антистарчески бот ",  който решава да дава информациия на хора в мрежата, дидо ми го препоръча :

Нищо не съм ти препоръчвал, това е чиста лъжа! И никога не съм писал на Норис на лични! Предполагам администратора на сайта може да го провери. Едно е да тиражираш мнения, съвсем друго е да пишеш откровени лъжи. Това просто плаче за бан, защото е чиста манипулация.

Меяндър, аз наистина съм дрисня, ти СЪЩО. Всички всеки ден серем, и ти не си изключение. Защото моите разбирания и преживявания са в тотален дисонанс с твоите. И аз знам защо се разпада астрала, но на такъв тулуп като теб не бих казал...
И тази карантина не важи за мен - аз си правя всичко, което си поискам. И досега не съм слагал маска и няма да сложа никога.
И пак те питам, Меандър, да кажа ли от кои си?

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Астрономия - НОВИНИ
« Отговор #557 -: Май 01, 2020, 10:36:24 am »
Цитат
Нищо не съм ти препоръчвал


Препоръча ми сайта и още един блог, на мен и на останалите, в темата за вируса, виж си в първите постове, от там ми се е  запечатало.
И цитата  го копнах от този сайт, давайки го за пример във връзка с видеото и влиянието  на езиците върху съзнанието, по точно (англо-американският майнд контрол), докъде могат да ни доведат. И не случайно е казано и в Библията, в " Началото беше словото, и словото беше Бог". И става нещо, което се опитва в момента да направи Мъск, подменяйки небето и звездите със сателити, по същия начин се опитват да подменят и мисленето ни  и духа на базата на англоезичния дух.
Няма как някой да ми вади извадки от библията на базата на американски източници , при положение че Америка още не е била открита от Христофор Колумб (1492 – 1493), а Константин Кирил философ и Методой са били превели вече писанията, от старогръцки на старобългарски. ( 855 - 869 ) и са били изпратени със специална Мисия във Великоморавия, именно за да ни освободят от влиянието на немско -латинската пропаганда .
Ето за тия неща говоря, защото много малко  останаха самостоятелно мислещи и не програмирани съзнания на планетата.


Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Астрономия - НОВИНИ
« Отговор #558 -: Май 01, 2020, 11:39:26 am »
Не съм препоръчвал Франк Стоунър. Та аз дори не знам кой е този човек. И не ме интересува.

Когато препоръчвам нещо го правя с конкретна връзка (линк). Не можеш да ме държиш отговорен за цялото съдържание на чужд блог. Така че не ми вкарвай думи в устата, които не съм изричал/написал.

За езика и подмяната обаче си напълно права. Затова и пиша на български...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27