Автор Тема: СКАТ не излъчва  (Прочетена 14655 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #30 -: Ноември 01, 2006, 18:05:20 pm »
Абре Смърфиетка! Научи се да пишеш бре!
Е бързах, ама не е много зле ! Ко толкоз :)

virtual

  • Гост
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #31 -: Ноември 01, 2006, 18:41:07 pm »
Скат бе спряна! Да спряха я и мога да го докажа. Скат бе спряна в петък и бе възстановила излъчване на цялостната си програма в неделя вечерта (сигнала на програмата е бил само тъмен екран което казва че не е заглушаван а от офиса това е подавано). Въпроса е другаде защо това се излъчва от офиса? Отговорът е много прост в събота Волен е щял официално да сключва брак с Капка. Но за нещастие кумът нийде го няма(Кумът е притежателя на 80% от скат Валери). и като сложите допълненията от колегите  написали статиите по горе всичко си идва на мястото.

Валери със сигорност е бил заплашен да не излъчват "за да не му се случи еди какво си"


virtual

  • Гост
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #32 -: Ноември 01, 2006, 18:58:12 pm »
Ето още една много  новина за която гарантирам 100%.
Видях информацията от протоколите предоставени от РИК за Кърджалийска област и съответно протоколите събрани от застъпниците на Атака за кърджалийска област. мога да кажа само че разликите бяха много  съществени и това което е направено от агитката на Първанов е доста грозно,подло,измамно и т.н. Цяла България е измамена както искайте го погледнете. Като се включи и факта че в Турция не са стигнали бюлетини за измамата им всичко се нарежда. Тешко и горко на българския народ в следващите 5 години. Очаква ни вече познатото на нас българите унижение, но пък  благодат за политическата измет която манипулира хората като каза "да Волен е луд", защото ако дойде на власт тешко на вас дуганчовци,пинокиовци, седефчовци и прочие.

Antonium

  • Гост
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #33 -: Ноември 02, 2006, 09:21:43 am »
СКАТ спряла заради лоши предчувствия на ръководството и
       "Очаквах нещо лошо да се случи, затова реших да спрем СКАТ за известно време", съобщи собственикът на телевизията Валери Симеонов. За първи път вчера той отговори на настойчивите позвънявания и SMS-и на "24 часа".
    Веднага след като от "Атака" съобщиха, че някой е спрял телевизията на 27.Х., потърсихме г-н Симеонов. Една от версиите бе, че е арестуван и затова Волен и Капка са отложили сватбата си на 28-и, тъй като Валери бе поканен за кум.
Хм хм :D

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #34 -: Ноември 02, 2006, 09:50:19 am »
по тази логика аз ако имам лошото предчувствие че днес ще ми се изсипят всичките шефове и ще ме затрупат със задачи, може ли да не идвам на работа?
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Antonium

  • Гост
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #35 -: Ноември 02, 2006, 10:26:09 am »
по тази логика аз ако имам лошото предчувствие че днес ще ми се изсипят всичките шефове и ще ме затрупат със задачи, може ли да не идвам на работа?
Напълно оправдана постъпка, стига да нямаш по-кофти предчувствие за последиците :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #36 -: Ноември 11, 2006, 00:54:13 am »
Той човека си го е перефразирал: "Очаквах нещо лошо да се случи", т.е. знаел е, че ако не спре излъчването ще се случи нещо гадно или по - скоро са му "казали".
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27