Автор Тема: СКАТ не излъчва  (Прочетена 14704 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #15 -: Октомври 29, 2006, 19:37:51 pm »
Евтин предизборен трик.
Единственият, който има полза от спирането на Скат, е Сидеров. Елементарната първосигнална реакция в подобни случаи е "Запушват устата на свободното слово!" и хайде юруш към изборните урни, да покажем ние колко сме гневни... Манипулацията върви с пълна газ. Смеех, смееех... през сълзи.
хахаха
щом мислиш че Сидеров сам се е спрял ...
добре, така да бъде ...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #16 -: Октомври 30, 2006, 00:21:36 am »
Вече съм около 80 % сигурен, че не е било с цел реклама. Явно сериозно са шашнали шефа на СКАТ, ако е спряна заради заплахи. Но засега това е най - правдоподобния вариант.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #17 -: Октомври 30, 2006, 08:54:06 am »
Вече излъчват

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #18 -: Октомври 30, 2006, 10:27:26 am »
Вече съм около 80 % сигурен, че не е било с цел реклама. Явно сериозно са шашнали шефа на СКАТ, ако е спряна заради заплахи. Но засега това е най - правдоподобния вариант.

Аз съм 100 % сигурен, че е така, още откакто първо ми казаха. Такива евтини тарикатски трикчета би трябвало доста да ви говорят на всички ...

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #19 -: Октомври 30, 2006, 10:31:47 am »
Да, би трябвало да ви говорят на всички и какво прикриваха тези евтини трикчета - едни по-едри и скъпи пропагандни трикове... >:(
musica universalis

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #20 -: Октомври 30, 2006, 10:33:14 am »
Да, би трябвало да ви говорят на всички и какво прикриваха тези евтини трикчета - едни по-едри и скъпи пропагандни трикове... >:(

Точно 

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #21 -: Октомври 30, 2006, 10:47:11 am »
Да, би трябвало да ви говорят на всички и какво прикриваха тези евтини трикчета - едни по-едри и скъпи пропагандни трикове... >:(

Ако ти си на мястото на зъл тираничен БСП-отговорник по "задушаване на свободното слово", примерно генетично подобрен от сивите, и поне на триста години (хаха не можах да се стърпя, сори :)), и знаеш какъв вой ще настане ако спреш вражеската телвизия, дали ще си толкова глупав че да направиш точно това?

Изявленията на разните там скатски шефове че не коментират и запазват мълчание по темата още повече подсилват конспирацията в очите на лековерните като вас, които ако видят някъде листенце да помръдне, решават че това е плод на поредната конспирация, а не че примерно вятърът го е духнал ...

Не че ми пука какво става със СКАТ де - колкото пъти превъртам каналите и попадна на нея, там все някакъв чичко седи, гледа страшно и се кара от екрана. Нито обичам да ми се карат, нито пък да ме поучават като овца хора с очевидни липси на най-обикновено възпитание и грамотност, повтарящи едни и същи тези и преразказани по десет пъти в рамките на един час. Не че и бТВ гледам, по подобни, но и други причини, ама любимата ви телевизия не ви ли прилича и тя на яко зомбираща и пропагандна - ами я си представете че Антихристът е решил точно с нея да ви влезе в душите?  :D


Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #22 -: Октомври 30, 2006, 10:53:11 am »
 Jean-Luc Picard ти май неразбра какво точно Ултра каза Ако го прочетеш пак може и да разбереш  ;)

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #23 -: Октомври 30, 2006, 11:06:24 am »
В крайна сметка дадоха ли някакво обяснение на хората?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #24 -: Октомври 30, 2006, 16:52:57 pm »
До няколко дена ще направя всичко възможно да науча нещо повече, малко вътрешна информация ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #25 -: Октомври 31, 2006, 15:03:24 pm »
СКАТ е била спряна не поради някакъв жалък опит за реклама. Доста лостове са били впрегнати и са намерили начин да спрат излъчването по време на изборите. Яко следене и подслушване, повече не мога да кажа.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Antonium

  • Гост
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #26 -: Октомври 31, 2006, 15:15:41 pm »
СКАТ е била спряна не поради някакъв жалък опит за реклама. Доста лостове са били впрегнати и са намерили начин да спрат излъчването по време на изборите. Яко следене и подслушване, повече не мога да кажа.
Съгласен. Те прецакаха Австрия заради Хайдел, та нас ще ни търпят.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #27 -: Октомври 31, 2006, 18:19:12 pm »
Да, би трябвало да ви говорят на всички и какво прикриваха тези евтини трикчета - едни по-едри и скъпи пропагандни трикове... >:(

Ако ти си на мястото на зъл тираничен БСП-отговорник по "задушаване на свободното слово", примерно генетично подобрен от сивите, и поне на триста години (хаха не можах да се стърпя, сори :)), и знаеш какъв вой ще настане ако спреш вражеската телвизия, дали ще си толкова глупав че да направиш точно това?

Изявленията на разните там скатски шефове че не коментират и запазват мълчание по темата още повече подсилват конспирацията в очите на лековерните като вас, които ако видят някъде листенце да помръдне, решават че това е плод на поредната конспирация, а не че примерно вятърът го е духнал ...

Не че ми пука какво става със СКАТ де - колкото пъти превъртам каналите и попадна на нея, там все някакъв чичко седи, гледа страшно и се кара от екрана. Нито обичам да ми се карат, нито пък да ме поучават като овца хора с очевидни липси на най-обикновено възпитание и грамотност, повтарящи едни и същи тези и преразказани по десет пъти в рамките на един час. Не че и бТВ гледам, по подобни, но и други причини, ама любимата ви телевизия не ви ли прилича и тя на яко зомбираща и пропагандна - ами я си представете че Антихристът е решил точно с нея да ви влезе в душите?  :D


я виш последния пост на asdfghjkl ...
просто вятър е духнал листенцето, ние сме зомбирани от ската ... конспирации няма, ти да не си чел Шифъра на Леонардо ?!
 ;)

Oberon

  • Гост
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #28 -: Октомври 31, 2006, 19:17:51 pm »
Абре Смърфиетка! Научи се да пишеш бре!

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: СКАТ не излъчва
« Отговор #29 -: Ноември 01, 2006, 00:14:15 am »
Райков: До 7 дни СКАТ трябва да даде обяснение
 
Райчо Райков
 
Още днес съм изпратил писмо, с което информирам колегите си, в което давам седемдневен срок на телевизия СКАТ да обясни, защо е преустановила излъчването на предаванията за 72 часа. Това заяви председателят на СЕМ Райчо Райков.

Възлагам на трите отдела "Правен", "Мониторинг", "Лицензия и регистрация" да дадат становище до вторник представлява ли нарушение на програмата това преустановяване на излъчването на телевизията, допълни Райков.

На въпрос дали до този момент собственикът на СКАТ все пак е дал някакво обяснение, Райков отговори: Не, до този момент той не е дал никакво обяснение, изключил си е телефона, но си има административен ред. Телевизия СКАТ преустанови излъчването си миналия петък преди деня за размисъл за 72 часа. От тогава до сега не е ясно каква е причината за това.
 
от: 31.10.2006 час: 13:52 
 
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27