Автор Тема: Трябва ми помощ  (Прочетена 11908 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Antonium

  • Гост
Re: Трябва ми помощ
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2006, 08:57:16 am »
Бях сканирал основите на евгениката веднъж, ама нали не четете , а само философствате :P Прочетете пррикачения файл
« Последна редакция: Ноември 07, 2006, 09:02:57 am от Trandev »

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Трябва ми помощ
« Отговор #16 -: Ноември 07, 2006, 09:31:47 am »
Бях сканирал основите на евгениката веднъж, ама нали не четете , а само философствате :P Прочетете пррикачения файл
Трандев,благодаря много.Имаш една почерпка от мен  ;) Истина е ,че аз чета избирателно, но ..."интереса клати феса"  ;) Това ми свърши 90% от работата.Да си жив издрав  :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Трябва ми помощ
« Отговор #17 -: Ноември 07, 2006, 14:15:39 pm »
(...) едва с индустриализацията се получават някакви малки наченки на свобода (макар и те да са само илюзорни).
(...) много често хората сами ИСКАТ и се чустват добре, действайки конформистки. Свързано с нещата, казани по горе - хората дори премествайки се в градовете, продължават да действат така, както са научени. По този начин разчупването на феудалния строй е само илюзорно, той просто заема една нова форма, с на пръв поглед различни порядки...
Благодаря ти за пространния анализ, Gil-Galadh, макар той да не беше нужен на темата; просто някакъв наш читател иска помощ за писмена работа в училище и аз му посочих една примерна разработка... Независимо обаче, че нашият спор не е въобще по темата, не мога да не отбележа, че нашите позиции в разглеждания проблем са принципно противостоящи; аз държа на това, че има качествено нови явления, появили се с индустриализацията и фрагментацията на обществото и те налагат съвсем нова форма на контрол - тази на привидното единомислие... Но това е по друга тема - не във връзка с курсовата работа, освен, разбира се, ако читателят реши да я разработи... Но, той май въобще е спрял да влиза тук и сега темата се разширява въобще до търсенето на помощ... Това по принцип не е лошо.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Rammon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Трябва ми помощ
« Отговор #18 -: Ноември 17, 2006, 10:36:33 am »
Хей, Fly Dragon! Много благодаря, наистина интересно.За жалост чак сега виждам, че има още отговори по тази тема включително и твоя. Ние направихме презентацията вече и всъщност стана доста добре. Ако пак ми се наложи нещо подобно да правя ще включа и нещата, които си ми дал ти за тази тема.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27