Автор Тема: Защо работите в България продължават да не вървят  (Прочетена 4530 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
"Защо работите в България продължават да не вървят" е най-новата книга в електронен вариант на издателство "Хелиопол". Можете да изтеглите от следният линк: http://imadrugpat.org/Zasto_rabotite_v_BG.pdf ;)
За масонството в България, за отрицателната енергийна мрежа над страната и още много, много неща...
Приятно четене ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Защо работите в България продължават да не вървят
« Отговор #1 -: Октомври 06, 2005, 01:45:39 am »
Струва ли си да се чете? Щото много книги ми са се събрали! Сега чета една, а още пет ме чакат, да не говорим, че отделно имам и учебници. Сигурно до коледа няма да ги свърша.  :-\
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Атила

  • Гост
Re: Защо работите в България продължават да не вървят
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2005, 11:39:37 am »
с тая книга можеш да си избършеш гЪзЪт.

поредната провокация според която българите и евреите са едно едва ли не по логиката:
ма нали хазарите и праблгарите са били комшии ... и тн ...
само дето хазарите приемат юдизма през 9ти век а семитите евреи в днешно време са макс. 2-3% от евреите по света щото римляните са ги изтрепали и пръснали из пустинята. Днешните евреи са наследници на хазарите и затова най-много има в Русия. Хазарите не са този народ за който пише в старият завет.

.... еййй писна ми ... ако тая наглост продължи верно ще взема да стана фашист.

офицялно сме тюркски народ - и това глупост ама това с ервеите е наглост вече

Oberon

  • Гост
Re: Защо работите в България продължават да не вървят
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2005, 12:08:15 pm »
Доста е смешна тая книжка хехех :o

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27