Автор Тема: Динена Кора - Култът към личността - или как се става Модератор!  (Прочетена 18893 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dinena kora

  • Гост
хахах няма проблем грабете!!!

Eon

  • Гост

Antonium

  • Гост
Леле каква задълбочена тема се е развихрила. Само някой да ме е баннал отсега нататък или казал че спамя. Откривам го и  тогава ще си мечтае, че не е срещнал сивите. Ха- ха- ха /това трябва да ви звучи зловещо/ :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Леле каква задълбочена тема се е развихрила. Само някой да ме е баннал отсега нататък или казал че спамя. Откривам го и  тогава ще си мечтае, че не е срещнал сивите. Ха- ха- ха /това трябва да ви звучи зловещо/ :P
Темите в секция Фън по принцип предразполагат към спам и офтопик - един вид отдушник. Навсякъде другаде подобно поведение няма да бъде толерирано
« Последна редакция: Септември 29, 2006, 12:32:59 pm от Alien »

Antonium

  • Гост
Леле каква задълбочена тема се е развихрила. Само някой да ме е баннал отсега нататък или казал че спамя. Откривам го и  тогава ще си мечтае, че не е срещнал сивите. Ха- ха- ха /това трябва да ви звучи зловещо/ :P
Темите в секция Фън по принцип предлазполагат към спам и офтопик - един вид отдушник. Навсякъде другаде подобно поведение няма да бъде толерирано

Уважавам отдушниците, ако ги нямаше, в тоалетните щеше яко да мирише. Случайно ли се отваря тема за някой или някой друг отдушва чувства :P Да живеят отдушниците поемащи натрупваното напрежение :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27