Автор Тема: НАТО - БАЗИ в България  (Прочетена 4251 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: НАТО - БАЗИ в България
« Отговор #15 -: Март 03, 2022, 18:38:46 pm »
Ето немската статия в оригинал:

Германия планира да изпрати нови оръжия

https://www.tagesschau.de/ausland/europa/ukraine-deutschland-waffenlieferung-101.html

Всъщност, тук има ли все още наивници, които вярват че НАТО е благороден съююз, създаден за МИР  да пази България или Балканите?
« Последна редакция: Март 03, 2022, 19:08:37 pm от Noris »

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: НАТО - БАЗИ в България
« Отговор #16 -: Март 06, 2022, 04:47:52 am »

П.С.: Не ,не съм на страната на Путлер.Довечера ще обясня защо.

Какво става с обяснението? Вече сме 6 Март...
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: НАТО - БАЗИ в България
« Отговор #17 -: Март 08, 2022, 20:49:29 pm »
Извинявай,че се забавих с отговора.Причината това "довечера" да се проточи толкова е,че заради войната трябваше да преработвам доста емоционален талаш.Поохладих се и мога да отговоря.Тук - накратко,защото дългият отговор е за друга тема.

Не съм на страната на Путлер,защото във войната срещу хората,Човекът не трябва да застава на страната на врага си.

Несъгласните и/ли недоволните от това ми изказване да се чувстват поканени да дискутираме в друга тема,която нищо чудно да има "Мордор" в заглавието си.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: НАТО - БАЗИ в България
« Отговор #18 -: Март 10, 2022, 04:20:58 am »
Извинявай,че се забавих с отговора.Причината това "довечера" да се проточи толкова е,че заради войната трябваше да преработвам доста емоционален талаш.Поохладих се и мога да отговоря.Тук - накратко,защото дългият отговор е за друга тема.

Не съм на страната на Путлер,защото във войната срещу хората,Човекът не трябва да застава на страната на врага си.

Несъгласните и/ли недоволните от това ми изказване да се чувстват поканени да дискутираме в друга тема,която нищо чудно да има "Мордор" в заглавието си.

Благодаря! Беше ми наистина важно да анализирам и друга гледна точка!Хубаво, че всичко е наред.
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27