Автор Тема: Динена Кора - Култът към личността - или как се става Модератор!  (Прочетена 18907 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Чета ви аз и ми се чини, че някой ще се подхлъзне на...динена кора.  :P
Не мисли като човек!-Крион

Дъвиан

  • Гост
 :P :P :P Аз вече съм кален. :D

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Чета ви аз и ми се чини, че някой ще се подхлъзне на...динена кора.  :P

hahaha ;D :P  8)

обаче не е смешно щото боли... ;)
« Последна редакция: Септември 18, 2006, 07:35:48 am от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

dinena kora

  • Гост
много добри предложения за аватар благодаря ви, забавлявах се докато направя избора.

иначе на никой няма да подлагам динени кори, най много по пътя към върха да обстрелвам отделни индивиди с прашка ,заредена с динени семки-по безболезнено ми се струва от хързулването.
 :D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Ако може преди това да хапнем динята, пък семките си ги вземи.  :)
Не мисли като човек!-Крион

Дъвиан

  • Гост
Бан искаш ли?
 ;D

Между другото тази картинка с овцете има две значения - първото, че модераторите са овцете, и второто, че призивът е към овцете, че модераторите идват... да ги острижат. Няма място за обиди. :)

Eon

  • Гост
Знам, ако се обидя сериозно, ще те банна за месец.  :P

Дъвиан

  • Гост
Е, Елиън ще ме отбанне. ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Връзкар, а?  :P
Не мисли като човек!-Крион

dinena kora

  • Гост
Имам запитване към всички оторизирани с моя случяй:  :D
Кога и аз ще имам много звезди под ника ми ??? :--- Гледам аз съм най-бедна от всички. :-[ :'(
Благодаря за вниманието!
от динена кора
 ;) :D

Eon

  • Гост
Ти сега получи, цяла тема внимание и претенциите почнаха да растат...  :P

Поствай много и ще имаш повече звездички..

Но преди това прочети темата във Фън Наръчник на начинаещия форумджия и не прави нещата там
  ;D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Поствай много и ще имаш повече звездички..


Еон, не се усети какъв автогол си наби току що. После ще има да се чудиш откъде се е взел всичкия тоя спам и ядно ще триеш пост след пост, вместо да отидеш да удариш една бира, примерно. Аз съм сигурен, че Динена Кора няма да се изкуши от предложението ти (дали?), но имам подозрения, че може някой нов потребител да се развихри (Ох, дано  "братята' на Очакване да нямат интернет). Успех в дългите самотни нощи на триене на спам, МУХАХАХАХАХАХА(зловещ смях)!  :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Eon

  • Гост
Еон, не се усети какъв автогол си наби току що. После ще има да се чудиш откъде се е взел всичкия тоя спам и ядно ще триеш пост след пост, вместо да отидеш да удариш една бира, примерно. Аз съм сигурен, че Динена Кора няма да се изкуши от предложението ти (дали?), но имам подозрения, че може някой нов потребител да се развихри (Ох, дано  "братята' на Очакване да нямат интернет). Успех в дългите самотни нощи на триене на спам, МУХАХАХАХАХАХА(зловещ смях)!  :)

Знам, затова я предупредих да не прави нещата посочени в "онази" тема. Застраховам се.  :P

Иначе съм свикнал.

dinena kora

  • Гост
Поствай много и ще имаш повече звездички..


Еон, не се усети какъв автогол си наби току що. После ще има да се чудиш откъде се е взел всичкия тоя спам и ядно ще триеш пост след пост, вместо да отидеш да удариш една бира, примерно. Аз съм сигурен, че Динена Кора няма да се изкуши от предложението ти (дали?), но имам подозрения, че може някой нов потребител да се развихри (Ох, дано  "братята' на Очакване да нямат интернет). Успех в дългите самотни нощи на триене на спам, МУХАХАХАХАХАХА(зловещ смях)!  :)
ччч алоу не се притеснявай няма да ви оспамя форума... цялата тема е един лигоч от моя страна.Аиии няма нужда да ме предупреждавате!цъ цу
и звездите ви нещъ

Дъвиан

  • Гост
Ако си съгласна да прехвърлим едната ти звездичка към моите? :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27