Автор Тема: Медии - Корона Вирус  (Прочетена 5078 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Медии - Корона Вирус
« Отговор #16 -: Май 07, 2021, 23:02:01 pm »
https://www.flashnews.bg/kostadin-angelov-institutat-robart-koh-izvadi-balgariya-ot-spisaka-s-visokoriskovi-zoni-za-kovid/

Как института " Робърт Кох "- Кокстадинчо извади Българая от "Hohrisikogebiet"..и сега е ризико...

 :D

Нали ,Вие, вкархте България в рисковите райони"..?!
Със статистиката, която ви диктуват от RKI.

Така, заразявате държави и континенти!


« Последна редакция: Май 07, 2021, 23:30:18 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Медии - Корона Вирус
« Отговор #17 -: Май 08, 2021, 17:55:22 pm »
Tова е цитат от министъра на здравеопазването.
Сам признава  "пред оставката си че е постигнал всичко, благодарение на журналистите..."

Цитат


През последната седмица се случиха две много важни неща. Първото е, че България беше извадена от института "Роберт Кох" от високорисковите зони и вече сме само рискова зона. Гордо мога да кажа, че това е заслуга на всички нас. На всички българи, на вас журналистите, на които благодаря за всичко това, което правихте през тази една година и информирахте обществото.
  • Второто важно нещо се случи вчера – имаме над 32 000 ваксинирани за един ден. Казах, че целта, която преследваме и можем да постигнем през май, е 50 000 ваксинирани на ден.
Скоро ще стигнем един милион ваксинирани българи. Това заяви здравният министър в оставка проф. д-р Костадин Ангелов по време на брифинг в Министерския съвет по повод развитието на пандемията у нас

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Медии - Корона Вирус
« Отговор #18 -: Май 08, 2021, 18:15:54 pm »

КОСТАДИН АНГЕЛОВ:

Цитат
Второто важно нещо се случи вчера – имаме над 32 000 ваксинирани за един ден. Казах, че целта, която преследваме и можем да постигнем през май, е 50 000 ваксинирани на ден.
 

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Медии - Корона Вирус
« Отговор #19 -: Май 08, 2021, 18:29:08 pm »
Цитат
Напоследък сме свидетели на все по-тревожни новини за хора, пострадали от бъркочите, наречени ваксини. Повод за написването на тази статия е следната новина: „Защо ваксинираните разболяват здрави хора? Документ на Pfizer признава, че ваксинираните „отделят“ инфекциозни частици, а спайк протеинът е биологичното оръжие“.

От тук:

https://www.otizvora.com/2021/05/13447/misiyata-na-bulgarskiya-narod-i-preobrazuvaneto-na-zloto/

което съвпада и с мои мнения.





Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 376
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Медии - Корона Вирус
« Отговор #21 -: Май 09, 2021, 18:57:39 pm »
Здравейте.

Аз го гледах,Паци,мерси за линка.Понеже се опитвам да не съм досаден,ако Норис не възразява,бих могъл да пусна тук преведения текст на видеото,който е на сайта на автора.Или да го прикача като ПДФ,където освен този текст има линкове на автомат. превод към транскриптите на видеата,а също и на статии.
Или и двете опции,ако няма възражения.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Медии - Корона Вирус
« Отговор #22 -: Май 09, 2021, 21:20:14 pm »
Гал, това гледа ли го?

https://odysee.com/@%D0%9E%D1%82%D0%B2%D1%8A%D0%B4_%D0%9E%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B0:7/Vajno-video-ot-dr-Vernon-Coleman:d

Паци, гледах го преди време  в сайта " От извора", на едно мнение сме и спор няма !

Хомер, можеш да прикачваш всичко!

Всъщност, в момента се опитвам да събудя журналистите, политиците и здравните в България.
Да спрат съдействията си  с RKI..

Дростен, ясно им каза, че и ваксинирани ще предават заразата.








'

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 376
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Медии - Корона Вирус
« Отговор #23 -: Май 10, 2021, 09:51:54 am »


Прикачен PDF - редактиран превод на транскрипта на видеото от линка,който пусна Паци.
Така изглежда отворен въф Файърфокс.Иконката означена с червена стрелка затваря изгледа с миниатюри.
Стрелката надолу,означена със синьо превключва към следваща страница.
В ПДФ-а има кратко пояснение как да се ползва авт. превод за сайта на д-р Върнън Колман.

А от неговия сайт научих за този,където пише,че мракобесниците са в нарушение на точки от Нюрбергския кодекс.



https://dailyexpose.co.uk/2021/05/07/covid-fraud-lawyers-medical-experts-start-legal-proceedings-against-w-h-o-and-world-leaders-for-crimes-against-humanity/

Най-отдолу е видеото на Reiner Fuellmich,текстът на което е удобно достъпен за превод от английски:

https://www.aeginagreece.com/aegina-island/wp-content/uploads/2020/12/Transcript-testimony-Reiner-Fuellmich-.pdf
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Медии - Корона Вирус
« Отговор #24 -: Май 10, 2021, 17:43:27 pm »
https://uojkvqhvdf7lspem6paeuszicy-ac5fdsxevxq4s5y-www-tagesschau-de.translate.goog/inland/corona-nachimpfungen-amtsaerzte-fordern-konzept-101.html

Четете: Първата и втората ваксина не са достатъчни!

Цитат
Ръководителят на Федералната асоциация на медицинските служители Уте Тейхерт заяви пред "Rheinische Post", че ще трябва да се правят ваксинации в Германия от края на юни или началото на юли - в допълнение към сегашните първа и втора ваксинации. "Не чувам предложения от политици за това как трябва да се организира това", каза Teichert. "

Homer,благодаря за съдействието!



Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Медии - Корона Вирус
« Отговор #26 -: Май 14, 2021, 16:07:46 pm »
https://uojkvqhvdf7lspem6paeuszicy-ac5fdsxevxq4s5y-www-tagesschau-de.translate.goog/

Забележете как немските медии, изместиха " Вируса" и прехвърлиха притесненията си  от " Короната и Ваксините ", към ивицата Газа и  Израел . Медиите са насочени към Синагогите в Германия, за терористичните атаки, които могат да се очакват в цял ЕС.
След, като някой се опита да ги представи, като пример за най-ваксинираната  масово държава, и им даде седмица дъх , сега излизат нещата наяве . Не случайно им показах свободата в темата за Корона вируса.
Меркел е особено притеснена сега за Синагогите, явно и не и и е приоритет короната.

Сещам се за една наша поговорка, че ЗЛОТО, може да бъде унищожено , само от по голямо Зло. ( война, земетресения, катаклизми..)
Защото, няма достатъчно добро.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Медии - Корона Вирус
« Отговор #27 -: Май 16, 2021, 20:28:11 pm »
Проф: Балтов: Със сигурност ще трябва и трета доза ваксина срещу COVID-19

https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/661603

Цитат
Със сигурност ще има трета доза ваксина срещу COVID-19. Никой не бива да си мисли, че ще мине само с 2 дози. Това заяви шефът на „Пирогов” проф. Асен Балтов в предаването „Неделята на NOVA”.

 



Това, което ви казах, от немските медии че планират.
Ваксинации до ...крайност...и пълното унищожаване на човечеството.
И тук съучастника в престъплението на човечеството в България се явява някакъв с
"Титла -Професор"...Балтов - да се срамува човек,.че е
БЪЛГАРИН !

Току що гледах и едно предаване на " Нова", където някаква говореше че пускат безплатни понички за ваксинирани в България, в Сърбия бонус чекове им давали, в Америка хамбургери и пържени картофи...ако са ваксинирани
 :lol:





« Последна редакция: Май 16, 2021, 20:31:23 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Медии - Корона Вирус
« Отговор #28 -: Май 16, 2021, 21:10:14 pm »
Експериментът с Ваксните продължава с българското участие на
проф.Балтов

Цитат
Той обясни, че при преболедувалите е добре да помислят след около 5-6 месеца за ваксиниране. А онези, които вече са ваксинирани с 2 дози, след около 1 година трябва да помислят за трета доза.

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 376
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Медии - Корона Вирус
« Отговор #29 -: Май 17, 2021, 18:36:43 pm »
Малко ми остана да редактирам от превода на Reiner Fuellmich,споменат по-горе,битовизми и малко здравни проблеми ме забавиха.Чудех се какви са тия нощни кризи,дето ме сполетяха,според докторката е невралгия на междуребрен нерв.Защо ви занимавам с това - ами, болеше яко,което ме прави заядлив и тогава имам нужда да хейтвам,за да ми поолекне.А покрай пландемичните простотии,има какво/кого да се хейтва.

"Никой не бива да си мисли, че ще мине само с 2 дози."

Бре,д'е'а,професор Блатов(*),аз ще мина без нито една.
А по повод на безплатните понички...заради тия,дето ще приемат офертата,макар че съм донякъде скептичен,но не мога да отхвърля напълно хипотезата за животински инкарнации.Мисля си,че Човек не може да пропадне до нивото на безплатно поничкаджийство.


(*). Не е правописна грешка,точно това исках да напиша.

А за неваксиниращите се,кой ще им предложи нещо безплатно?Аз - две картинки.





"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27