Автор Тема: Еа-Енки (сайт)  (Прочетена 175 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен HomerCat

• Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Еа-Енки (сайт)
« -: Декември 07, 2020, 01:56:02 am »
В процес на изграждане е.Попаднах на него,като натиснах един бутон вляво,на досегашната му версия.
Реших да ви го представя,защото изглежда,че авторът се е вдъхновил да си направи труда за това интро.Ще видим по-нататък.
Освен това,малка синхрония - ЕА щеше да бъде името на блога ми и аз си представях,че искам да изглежда с подобна картинка и с музика за фон.Дори първата мелодия,беше сред тези,които ми бяха харесали.

http://eaenki.com/

Кликнете на мигащия ред отдолу,ще се отвори началната страница.След малко ще зазвучи мелодията,надписите са:

Човешкият род е бил поробен от хилядолетия.
Нова съдба ни очаква.
Това е зората на нова ера за човечеството.
Времето дойде.

След това секунди пауза преди да почне песента.Отдолу се появяват светещи точки,които се издигат.
При започването на песента,те скачат на небето и се превръщат в звезди.След това песента се повтаря отново.
Периодично минава един сателит.

Като кликнете на буквите на синия правоъгълник долу вляво,ще отидете на първия сайт.Като скролвате надолу, горе се мести жълт правоъгълник на съответните раздели в горната лента.
Може и да кликнете върху тях.Има цитати от „Най-опасното суеверие“  на Ларкен Роуз,има и други книги в раздела “More Info“,където по-надолу и Марк Пасио е highly  recommended.
Засега избрах една книга с много актуално заглавие,нищо че е от 1935 г.Ще я представя в друга тема.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27