Разни > Мултимедия

Разговори с извънземни. Транскрипции.

(1/26) > >>

paci1:
Източник :
https://www.swaruu.org/

Интересно е, и  има доста за пресяване.
Файловете са видими само за регистрирани потребители.

Observer11:

--- Цитат на: paci1 в Декември 14, 2020, 02:14:39 am ---Източник :
https://www.swaruu.org/

Интересно е, и  има доста за пресяване.
Файловете са видими само за регистрирани потребители.

--- Край на цитат ---

Някои от разговорите ги превежда на български Нахуатъл в блога си. И вмъква коментари от свое име.

paci1:

--- Цитат --- Някои от разговорите ги превежда на български Нахуатъл в блога си. И вмъква коментари от свое име. 
--- Край на цитат ---

За бай ти Нахуатл съм си казал мнението отдавна. Информацията в разговорите със Сваруу и команда според моето мнение са от типа сандвич - вярно/невярно и служат подобно на капан за мишки със сиренце от верни неща. Друг е въпроса кой е способен да открадне сиренцето без да щракне капана(образно казано за тия с акъл), или с други думи да пресее информацията, която му е необходима(за по - простите). Нямам намерение да чета задълбочено селските изцепки на човек, който е и с двата крака в капана и оттам ми се прави на гуру. Ето още малко преводи на стенограми с бай гугъл:

Observer11:
Много е интересно. Нахуатъл казва, че Свару е най-достоверния източник, защото той бил проверявал лично информацията като "пътува" в други измерения. Но пък и ти паци1 си прав. Все пак всяка информация има някаква цел да обслужи някои или нещо и трябва да се внимава. Особено, когато някой твърди, че е много загрижен за теб (земляните като цяло).

paci1:
Сега, относно "преводите", които качих тук.
Качих ги, преди да съм ги прочел всичките, понеже "усетих", че съдържат полезна за пресяване информация. Пресятото плюс инфото, получено преди време от жълтия форум, който вече за съжаление го няма, поради напъните/мераците на групичката, основала т.н. форум апокрифна академия,(Кучката ги похвали за стореното) ми бяха излкючително полезни.
С което по никакъв начин не умаловажавам стойността на местия форум. Напротив. Просто ми е криво, че затриха хубава база с данни/инфо.
Та да си дойда на думата за суаруу и компания. Прочетох ги всичките много внимателно, и си "дръпнах" каймака. И зеха да ми светват едни ламби, чак ум да ти зайде. Голям майтап!
Не съм попадал до сега на подобно инфо. Гребах направо с черпака от казаня, дет са вика. (от пресятото, да са уточним да не стане грешка)
И се оказа, че бай ти Меандър през цялото време е бил прав за всичко, което е написал. За което - шапка!
Горе - долу ми стана ясно къде се намирам, и какво е Земята.
Все още не съм сигурен кой съм. И си стърча тук като клоун с една камара предположения. Но пък е забавно. Пък и всичко с времето си.
Това е за сега.

п.п.
Важно!
Непресятата информация от текстовете, качени тук е неподходяща за неподготвени със настоящите процеси съзнания/азове. 90% е лъжа!
Чак сега ми светна защо Олег Землянин е толкова 'бесен" напоследък.
 :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия