Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 44707 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #225 -: Април 08, 2020, 02:54:31 am »
https://9to5mac.com/2020/04/07/5g-coronavirus-conspiracy-theories/

В тази статия пише за новата цензура, която се провежда в соц.мрежи,ако се напипа съдържание и коментари за връзка между 5G и корон19.

Статията е преведена с Гугъл:
Ben Lovejoy
Вчера отбелязахме, че причудливите теории за конспирация на коронавирус 5G водят до запалване на мачтите на мобилните телефони, а Facebook вече каза, че действа в отговор.

Социалната мрежа казва, че сега премахва публикации, претендиращи за връзка между въвеждането на 5G услуга и разпространението на коронавирус ...


 
The Guardian отчита:

Изправен пред натиска от правителството и размирици с министрите, Facebook обяви в понеделник, че ще започне активно да премахва фалшиви твърдения, които свързват COVID-19 с 5G и може да доведе до физическа вреда […]

Висш член на персонала в една мобилна мрежа във Великобритания обвинява бързото разпространение на карта, която предполага, че показва припокриване между страни, които имат случаи на коронавирус, и страни, които са внедрили 5G. Картата не беше точна по нито една мярка.

Други вирусни твърдения подчертават други предполагаеми съвпадения. Популярно твърдение, че Ухан е първият град в света, получил 5G, се овладя. Но Ухан получи 5G покритие през август 2019 г., почти 18 месеца след като O2 пусна първия си лондонски тест за технологията на полуостров Гринуич. Междувременно в Иран се наблюдава невероятно голям брой случаи на коронавирус, въпреки че няма 5G покритие.

Следва съобщение вчера, че YouTube също премахва 5G видеоклипове за конспирация на коронавирус.

Отделно Ройтерс отбелязва, че някои потребители на Facebook в САЩ ще бъдат поканени да участват в здравно проучване.

Facebook Inc заяви в понеделник, че ще започне проучване на някои американски потребители за тяхното здраве като част от изследователски проект на университета Carnegie Mellon, насочен към генериране на „топлинни карти“ на самоотчетени коронавирусни инфекции.

Гигантът на социалните медии ще показва връзка в горната част на новинарските емисии, насочвайки ги към проучването, което според изследователите ще им помогне да предвидят къде са необходими медицински ресурси. Facebook заяви, че може да направи проучвания достъпни и за потребители в други страни, ако подходът е успешен […]

Facebook публикува в публикация в блога, че изследователите от Карнеги Мелън „няма да споделят индивидуални отговори на анкетата с Facebook и Facebook няма да споделя информация за това кой сте с изследователите.“

за автора

Бен Лавджой
@benlovejoy

Бен Lovejoy е британски писател на технологии и редактор на ЕС за 9to5Mac. Той е известен със своите опции и дневници, изследвайки опита си от продуктите на Apple с течение на времето, за по-заоблен преглед. Пише и художествена литература, с два романа на технотрилър, няколко шорти SF и rom-com!

 :hi:

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #226 -: Април 08, 2020, 05:23:05 am »

W.H.O. Official: We may have to start removing people from their homes

 :--- :bomb: :---

https://www.foxnews.com/opinion/tucker-carlson-there-has-to-be-a-more-balanced-course-on-coronavirus-than-the-one-were-on-now

Д-р Майкъл Райън, изпълнителен директор на Програмата за извънредни ситуации в областта на здравеопазването на СЗО: В повечето части на света, поради блокиране, по-голямата част от предаването, което всъщност се случва в много страни, се случва в домакинството на семейно ниво.

В някои сетива предаването е извадено от улиците и изтласкано обратно в семейни единици.

Сега трябва да отидем да потърсим семейства, за да намерим онези хора, които може да са болни и да ги премахнем и изолираме по безопасен и достоен начин.

Само за да знаете, идваме в къщата ви, заграбваме децата ви и ги „изолираме“ по безопасен и достоен начин, каквото и да означава това.

Това не е нещо при нормални обстоятелства, служителите небрежно се отказват по време на брифингите. Този вид изявление може да предизвика насилие. Хората не реагират добре, когато заплашвате да вземете децата им.
« Последна редакция: Април 08, 2020, 05:39:03 am от arktur »

Неактивен Sinair

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #227 -: Април 08, 2020, 08:31:00 am »
Интересен ми е огромния брой заболели в Иран, едва ли някой може да обвини Иран в съучастие към някаква световна конспирация. Нямат и 5 G. Това не се връзва с идеята на Айк, че вируса е измислен. Или пропускам нещо?

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #228 -: Април 08, 2020, 09:47:55 am »
 :D
Цитат
   Това не се връзва с идеята на Айк, че вируса е измислен. Или пропускам нещо?   

Според мен Айк не е мерило за знания по темата, а и май никога не е бил. Айде помисли логично. Ако знаеше какво става и го шерва на всеослушание, дали щеше още да е жив? Другаде са ключовете от бараката.
Тук има един. Тагове: Дух, тяло, чужди енергии, проводимост, крайни времена.
 :hi:


п.п.
Различна гледна точка, ако схванеш за какво говори:
« Последна редакция: Април 08, 2020, 10:07:11 am от paci1 »

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #229 -: Април 08, 2020, 11:11:08 am »

Вижте цялото фрийк шоу, Един Свят с лице ЛГага и DJ Тиесто   :unknown:
Това е толкова извратено, че е нереално чак...Човечеството сякаш е нападнато от оперативни портали. Оплитат се още повече и не му се вижда края. :XXX:

Моля, прочете и коментарите под видеото. Играта определено загрубява.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #230 -: Април 08, 2020, 14:03:10 pm »
Някой забелязва ли че всеки ден е със специфична вибрация - част от друга "реалност"? И докато вчера всичко беше с много ниска вибрация, в която всички конспиративни теории изглеждаха доказани, днес е съвсем различно.
Все едно всеки ден скачаш на друго място. Ден с коренно различна честота...

Айк не е мерило за знание, обаче неговото триене показва че има нещо, което кукловодите не искат да знаем. Има нещо много гадно вкарано във видеото му - от години не съм получавал ечемик на окото, но след неговото гледане получих. А на сутринта вече беше изчезнал...
А промяна е не само необходима - тя е неизбежна. Независимо кой какво иска...

А за Иран - ами САЩ могат да използват момента да прилагат друго биологично оръжие срещу тях. Вече нищо не може да се обясни еднозначно. Никой не може да каже кой управлява в момента и кой ще победи...

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #231 -: Април 08, 2020, 15:14:13 pm »
Паци, този човек обяснява учението на суфите. И в огромна част е прав. Но винаги тук всеки е длъжен да вмъкне и капчица лъжа, иначе казаното просто няма да остане тук...
В случая това е разделението между човек и бог. С уговорката че все пак казва че на 1 000 000 има един със свободна воля. Този, който е станал едно цяло с бога...

Отлично попадение, кефи ме този човек...

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #232 -: Април 10, 2020, 00:14:28 am »
https://metro.co.uk/2020/04/09/ofcom-london-live-conspiracy-theorist-david-icke-coronavirus-12533446/amp/?__twitter_impression=true


Е, това беше от Айк, видяха му сметката и на него, разпространява зловредни слухове, психопат и т.н., нищо не са му спестили от публичния линч. Междувпрочем, мина ми през ума, че ще му затворят устата още, когато започнаха да го трият, разбрах, че е различно сега, усети се цензурата, онази невидима сила също.
 :hi:

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #233 -: Април 10, 2020, 01:16:05 am »
 :D
Явно ще е необходимо да сменя подхода. Както казва Киро брейка, това инфо е за единиците, които могат да мислят самостоятелно. Сега леко да ви обърна главите в друга посока. Колко е голяма Земята според вас? А човека? А вируса/бактерията? Енергийните тела дали имат подобно съотношение? Извънземните колко са големи спрямо нас? Ако някой се досети, ще продължа.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #234 -: Април 10, 2020, 01:23:17 am »

Цитат
Сега трябва да отидем да потърсим семейства, за да намерим онези хора, които може да са болни и да ги премахнем и изолираме по безопасен и достоен начин.

Само за да знаете, идваме в къщата ви, заграбваме децата ви и ги „изолираме“ по безопасен и достоен начин, каквото и да означава това.

Това не е нещо при нормални обстоятелства, служителите небрежно се отказват по време на брифингите. Този вид изявление може да предизвика насилие. Хората не реагират добре, когато заплашвате да вземете децата им.

Tова е хуманитарен начин, да те вкарат в болница за изследване и те сложат на " стола за програмиране ". ( Децата са тези, които ще променят света, затова ще вземат тях за изследване в "програмната стая") ( хуманитарно). Също, както обявиха " вируса ", хуманитарно на планетарно ниво, без да кажат истинските причини на населението на Земята, защото то просто няма да ги разбере....че Земята е болна и има нужда от почивка. ..
 Възрастните са излишни, могат с биологично оръжие в храната...или..инжектиране на... "?",.. за един ден да ги унищожат, и след което да ги впишат в статистиката и новините , че са умрели от корона. Нещо, което се случи с хора масово умиращи в старчески дом в страната, където живея, разбира се някой  са го поискали сами и предварително в уговорка с Духа им, но на  запад в клиники,  болници,  психиатрии, работи предимно програмиран  медицински персонал, който може да извърши всичко ..разбирай .."несъзнателно "..не под свой контрол.

В последните години ми прави впечатление, че масово взеха да строят болници и здравни каси...разширявайки ги по цели квартали...( което, ще рече че "болестите са предварително планирани и целенасочени" )
Казах на  на едно място *  в ГФ,..... че човекът няма нужда от болници  и здравни каси, а от знания,  ( след мои сблъсъци с програмирани лица от институциите   в системата, и още кво ли не им казах, благодарение на Бог и показаното ми от Духа за тия ОП- портали  )...и се чу.. :)
И ще ви кажа, че няма как да програмират Вас и децата ви, ако живеете по правилата дадени ни от създателя.
Ще програмират...лъжци, крадци.... несъзнателно замърсяващи околната среда...(Ако си хвърлят фаса и хартията на улицата, ако си мислят, че с тарикатлък ще прекарат другия, ако не възпитиват децата си по правилата ще ги вмъкнат, точно в тази схема)...
Това последното с планетата и околната среда е много важно, защото има и други обитатели на планетата освен човека.
На  мен лично ми прави не само мръсотията в надземния свят впечатление, но и подводния    как се е замърсил от човека. Последно преди " самолетната карантина " да наложат , бях на дайвинг сафари в Червено море и вместо да се наслаждавам на подводния животински свят ми се наложи да събирам с хората, които бях пластмасови чаши, бутилки от кола и найлонови торби от морето.. :XXX: И тези рифове допреди 10 години бяха живи и пъстроцветни..

И в момента ми изниква пред очите Индия/Делхи в съзнанието, 95%, хинду.....смог,бездомни, рикши, шум...  и мръсотия до гуша....
Защо? ...Как са допуснали това боговете им?.....И сега карантината достигна и до тях, a трябваше да се случи много преди.
 
  :unknown:

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #235 -: Април 10, 2020, 06:24:33 am »
https://www.theatlantic.com/science/archive/2018/04/what-bill-gates-fears-most/559007/?fbclid=IwAR2RaK0Ol6U_EtlxTNjmJxaPTVspktGZ8BVc0NL4VkFMdQGXtcuky4zwG_0

През 2015 г. Гейтс каза на конференцията на тед, че „ако нещо убие над 10 милиона души през следващите няколко десетилетия, най-вероятно това е силно заразен вирус“. Три години по-късно „Ще отнеме дял от метеор или вулкан или земетресение, за да стигнете до 10 милиона“, казва той.
 Институтът за моделиране на болести прогнозира, че тежка грипна пандемия може да убие повече от 33 милиона души само за 250 дни. Няколко щамове, вече циркулират.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #236 -: Април 11, 2020, 12:16:07 pm »

Коренно противоположни репортажи. В горното видео, човек е снимал как болничен персонал без дистанция, маски, неадекватно поведение, правещи си селфи,в момент, в който се докладват за шестотин и нещо си умряли от коронавирус в тяхната болница, подскачащи от щастие, сякаш са спечелили лотарията.

https://news.bg/disasters/v-nyu-jork-pogrebvat-v-masovi-grobove-pochinali-ot-noviya-koronavirus.html
В Ню Йорк погребват в масови гробове починали от новия коронавирус.
В статията има видео, което върви по социалните мрежи с пълна пара, за масов гроб на остров до Ню Йорк за умрелите от коронавирус и т.н.

Междувпрочем в болницата, в която работя /не е в България/, изпразнихме 7 от общо 15 легла в едно от отделенията, за да сме готови да приемем заразени с коронавирус. Понеже няма пациенти, дано и празни да си останат, особено в нощни смени няма много работа, играем карти, гледаме тв, пишем по форуми ... :D
« Последна редакция: Април 11, 2020, 12:21:26 pm от arktur »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #237 -: Април 11, 2020, 12:45:19 pm »
 
Цитат
Междувпрочем в болницата, в която работя /не е в България/, изпразнихме 7 от общо 15 легла в едно от отделенията, за да сме готови да приемем заразени с коронавирус. Понеже няма пациенти, дано и празни да си останат, особено в нощни смени няма много работа, играем карти, гледаме тв, пишем по форуми ... :D

Е, Браво  :hi:

Дано, успееш да промениш целия " остров "и сателитите да им смениш с празни легла

 :)




Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #238 -: Април 11, 2020, 12:53:53 pm »
Нещата се наместват, вчера по Панорама Йордан Цонев заяви в прав текст :
"Икономиката може да бъде възстановена, загубеният човешки живот - не. Правото на живот е основно човешко право. Ако трябва да съхраним живота на една група от нашето общество, ние другите трябва да се лишим от определени човешки и граждански права. Може да се лишим от правото на труд, може да се лишим за известно време и от свобода на словото, да замълчим.", заяви Йордан Цонев от ДПС.

https://www.bnt.bg/bg/a/yordan-tsonev-mozhe-za-izvestno-vreme-da-se-lishim-ot-opredeleni-prava
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен inoplanetqnin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #239 -: Април 11, 2020, 13:08:25 pm »
Здравейте, осъзнати хора. От вчера съм регистриран тук, но съм запознат с тематиката от дълго време. През годините съм виждал много обекти със кръгла и пуровидна форма изпълняващи различни движения и формации, напълно безшумни излъчващи плътна бяла светлина. Само два пъти съм успявал да ги снимам, но поради далечното разстояние и светлината която излъчват не се виждат детайли по корпусите на корабите. Много хора не ми вярваха, но се убедиха като ги видяха и те. Виждал съм ги да висят над няколко хълма в околността там където живея, след което изчезват, виждал съм ги да криволичат, да се гонят, но това на което бях свидетел на 9.04.2020 година в 21.20 часа не ми се беше случвало никога. Първият път когато ги видях беше преди 30 години. Знам, че те знаят за това и наближава момента да осъществя близка среща с тях. Знам го вътрешно, знам, че те знаят за мен и ме изпитват през всичките тези години.

Случката е следната: Аз наблюдавам редовно звездите, много пъти съм ги виждал, винаги нещо ме кара да погледна нагоре и тогава ги виждам, така стана и на 9.04.2020 г. В 21.20 часа, бях в гората с още няколко човека,  в посока запад-изток започнаха да минават в редица кръгли безшумни обекти, появяват се от нищото и изчезват в нищото. На всеки 10 секунди минаваше обект, след 10 мин започнаха да се нижат в още една редица по диагонал на първата, по нея минаха около 30-тина кораба. В това време започнаха да се появяват от всички посоки, за половин час преминаха над 200 кръгли обекта и изчезнаха. Интересното беше, че преди това премина военен самолет (сега като няма самолети ясно се вижда всичко) и преди 2 месеца пак забелязах самолет предвождаш няколко от тези обекти. Какво точно се случва според вас?

Короновируса е само едно прикритие за това което се случва. Правителствата не искат ние да видим това нещо затова затвориха цял свят по домовете. Това ли са силите на светлината, това ли са техните кораби? Това ли е последната космическа битка с Рептилите, сивите и като цяло Орионската коалиция? Какво според вас се случва? Какво ще последва след това? Интересното в случая е, че те работят в коалиция с някои правителства. Явно някои са се осъзнали и са преминали към светлината. Тъмните сили не искат това и изливат целият си гнусен бълвоч върху хората. Това сме го виждали и преди, но не в такъв мащаб. Това са някои статии описващи струпването на хилядна флотилия около Земята и падналият метеорит в Китай през октомври 2019-та - може би имат връзка. Именно нея наблюдавах.

https://fakti.bg/life/457230-flotilia-ot-nlo-kraji-okolo-zemata-video
https://-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/svyat/gigantski-nlo-flot-preletya-blizo-do-zemyata-video_news737294.html
https://newsfire19.bg7.eu/401863/
https://btvnovinite.bg/lifestyle/liubopitno/misterija-video-pokazva-kak-padasht-meteorit-ozarjava-nebeto-nad-kitaj.html
https://frognews.bg/novini/zarazata-pristignala-kosmosa-chrez-ognen-meteorit-spored-ucheni.html

Наблюдавайте небето, може и тази вечер да се появят!!! Няма как да не ги забележите. Имам и снимки от преди години които съм правил, това са същите обекти. Много пъти със се опитвал да ги снимам, но никога не се получаваха снимките, само 3 станаха. Запомнете ние сме хората, които трябва да представляват човешката раса, това е нашият смисъл в живота. Само на определени хора се дава да видят това и да го разберат. Скоро както вече споменах, ще се срещна с тях очи в очи. Може да посетят и вас. Времето е настъпило, само осъзнатите ще разберем нещата. Имам малка камера в мен, но с нея не мога да ги заснема, само ако слязат на по-ниско, но ако се срещна с тях от близо ще снимам всичко.

Между другото и снощи в 20.20 часа до към 21.40 часа отново ги забелязах, пак се изнизваха в редица, но много по-малка от предната, отново запад-изток. Докато върви редицата, минават единични обекти в различни посоки. Може да ги видите и вие. Става нещо грандиозно, дано това да доведе до краха на тъмните сили и всички неосъзнати и осъзнати техни последователи. Трябва да прекратим това, което ни готвят в своето отчаяние от загуба на властта си върху нас.

Това е засега от мен. Ще ви информирам ако забележа нещо, а това ще стане. Времето настъпи! Бъдете живи и здрави, коронавируса е един балон пълен с лъжи и страх, който ще се спука надявам се скоро. Запомнете, че те събират сили от този страх и отчаяние, което ни насадиха, не се подавайте и насочете мислите си в положителна насока.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27