Автор Тема: 2012 ГОДИНА КАКВО ТРЯБВАШЕ ДА СЕ СЛУЧИ  (Прочетена 1282 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен paci1

• Четящ
  • *
  • Публикации: 101
Re: 2012 ГОДИНА КАКВО ТРЯБВАШЕ ДА СЕ СЛУЧИ
« Отговор #15 -: Декември 18, 2018, 12:16:29 pm »
Благодаря за бързите отговори!
 :hi:

Неактивен paci1

• Четящ
  • *
  • Публикации: 101
« Отговор #16 -: Декември 21, 2018, 14:14:14 pm »
Дидо, прегледах ти блога от-до, дето се вика, и всичко е логично, подредено , стиковано е  много добре от гледната точка на външният наблюдател/четящият. Стилът е лесно достъпен и лесно смилаем за сравнително начинаещия търсач на подобен вид информация. Или дето му викат - търсачът на Истината. Наистина много добър блог, шапка свалям за което!
Обаче....
Имам чувството че залиташ/вземаш страна на/по паралелните бивши съфорумници. Ключарчета(заключващи СЪСзнанието), Н точка, запетая, тире и пр. люде.
Идеята ми е, не да ти държа сметка кого харесваш, и кого не. Струва ми се пропускаш факта, че всичко е свързано със всичко. Оттам вероятно протича и убеждението ти че си "напипал" Истината. Просто няма как да сбъркаш, защото където и да се "хванеш" виждаш взаимосвързаност. За жалост обаче дяволът се крие/вплетен в детайлите.
Много хубаво не е на хубаво. Сещаш ли се какво ти намекнах до тук?
Предците ни не са били глупаци.

Неактивен dhdido

• Четящ
  • *
  • Публикации: 30
« Отговор #17 -: Декември 21, 2018, 15:42:43 pm »
Наистина всичко е свързано със всичко, постепенно ще се разкрие и свързаността между различните ми статии. И нарочно пиша просто и кратко, няма смисъл от объркване на хората.

Що се отнася до Ключаря, Н. и прочие, аз съм се срещал с тях и знам какви хора са.

Освен това аз няма как да изходя от друго, освен от личния си опит и преживявания (екзотични и обикновени). Точно както Меандър изхожда от своите, а и всеки пишещ.

Блога ми НЕ Е ИСТИНАТА. Това трябва да се разбере. Той е само моята гледна точка.
Ако моята гледна точка може да помогне на някого, тогава целта ми е изпълнена...

Неактивен meander

• Малко Писал
  • **
  • Публикации: 389
  • Мухата влиза само в отворена уста.
« Отговор #18 -: Декември 21, 2018, 20:41:43 pm »
 :D
Цитат
Това са двете основни посоки в дуалната "Игра" - деградация и развитие. И двете посоки са безкрайни - безкрайно падение или безкраен възход.
Третата посока е изход от "Играта". Будистите му викат изход от Самсара, постигане на Нирвана (угасване за "Играта").
Добре написано.
Ма?
Играта е дуална или "печелиш" или "губиш".А ако за тебе живота е игра както казваш, значи губиш.Ако трябва ще поясня защо губиш. Аман от философи.
По мое мнение безкраен е само възхода ако набараш темпото,иначе духаш супата.Изхода не е за предпочитане според мен,поради причини.
Дай линк към блога ти да му хвърля и аз едно очо.Ако искаш де.ю
Който играе НЕпечели,а който не играе играта, не губи.
За мене игра,битки,борба и сродните им не ме кефят,аз си знам защо.
« Последна редакция: Декември 21, 2018, 20:45:24 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен dhdido

• Четящ
  • *
« Отговор #19 -: Декември 21, 2018, 21:56:50 pm »
Адреса на блога ми винаги е бил в подписа ми.

Аз посочвам трите посоки, Не Препоръчвам никоя от тях. Всеки сам трябва да реши за себе си какво да преживее. А масата от хора оставят други да решават техния живот. Не избират посока.

"Играта" наистина е замислена дуална - ИЛИ печелиш ИЛИ губиш. Ключовата думичка тук е ИЛИ.
Това е основата на фрагментацията, защото избирайки една от две възможности, ти отричаш правото на съществуване на другата. Избирайки ИЛИ, винаги губиш. Алтернативата е да избереш И. Тогава ще можеш да възприемеш и двете алтернативи. И ще възприемеш повече "Игри". Ако не се побъркаш, лудниците са пълни с такива хора...

Ще го демонстрирам с падението. То също е безкрайно, съществуват множество паралелни реалности, в които Съзнанията могат да потъват в деградация. Имам поглед над няколко, най-близката до разбирането на хората е реалността, в която нацистите са спечелили втората световна война. И ако не можеш да преживееш някоя от тях, то можеш да изгледаш няколко филма, в които се е просмукала същността на тази реалност - сериала "Човекът във високия замък", филма "Faterland", експериментът "Филаделфия II" и други.

Всъщност печелиш, губейки и губиш, печелейки...

"Играта е "кръгова", за тези, неизбрали посока - възход, падение, възход, падение и т.н.т.
До безкрай, Времето въобще не е фактор.

Неактивен meander

• Малко Писал
  • **
  • Публикации: 389
  • Мухата влиза само в отворена уста.
« Отговор #20 -: Декември 22, 2018, 05:40:57 am »
Явно не съм се изразил разбираемо за тебе.Казвал съм го и друг път,стига сте правили или разбърквали нечии манджи.Всяко нещо е такова каквото е,живота е живот ,играта е игра.Споделял съм че тея са много добри в това което правят.
Ако им уйдисаш на акъла че живота е игра,намерил си къде да играеш.Тука е най скъпото място,и играта ти тука ще ти коства живота.
Ако схванеш схванеш,не ми се обяснява.
Движението надолу не е безкрайно,а спира до самоизгаряне.След него е тишина безкрайна.

Цитат
"Играта е "кръгова", за тези, неизбрали посока - възход, падение, възход, падение и т.н.т.

:unknown: :unknown: :unknown:
Ти добре ли си?
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен dhdido

• Четящ
  • *
« Отговор #21 -: Декември 22, 2018, 09:34:37 am »

Защо тогава въобще пишеш в този форум?! Колко съм велик, колко зная, колко мога, обаче не ми се обяснява!!! Ти въобще пред себе си може ли разбираемо да обясниш какво преживяваш? Великото женско, пресвети майки и други подобни манджи... Ти въобще знаеш ли на каква идея си проводник или искаш аз да го напиша?

Неактивен jekky62

• Четящ
  • *
  • Публикации: 13
« Отговор #22 -: Юли 12, 2019, 15:11:39 pm »
Според мен теориите на конспирациите и за извънземните са пълна измислица къде са доказателствата-от Дейвид Айк-професионален измамник.И Алекс Колиер също.Наистина е имало групи с името илюминати през времето но не считам че който и да е определя живота на хората това зависи от съзнанието на хората което е обвързано с битието.

Така, не прибързвай със заключенията си   вероятността да сгрешиш е голяма.ТЕОРИЯ НА ВЕРОЯТНОСТИТЕ  -Една велика  теза ,която намира приложение във всички сфери на  живота    Какво са  ЯСНОВИДЦИТЕ ИЛИ  ПРЕДСКАЗАТЕЛИТЕ    -субекти с възможност да "ВИДЯТ:  замъглено и през "ключалката  " НЕЩО СИ  ,което ще се случи  Какво следва  от тук  насетне  МИСЪЛ-ФОРМАТА Е СЪЗДАДЕНА  /нарочно,без умисъл или както и да е/    тя  съществува  като реална информационна субстанция     Илюминатите и подобните на тях   отрепки  ,които са  заформили  МАТРИЦАТА ЗА ТЕЖКИ  ФОРМИ НА   СЪЩЕСТВУВАНЕ  /НИСКИ НИВА/-ЗЕМЯТА   са доволни от край време    ПРОЕКТА работи/с много малки отклонения  /   СЪЗДАВА СЕ ФИННА ЕНЕРГИЯ    от  емоциите на    бащ аборигените  -ХОРАТА  демек   т.н.ЛУЩ  енергия    Това е накратко    за  състоянието  на МАТРИЦАТА  в последно време :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Неактивен jekky62

• Четящ
  • *
« Отговор #23 -: Юли 12, 2019, 15:21:32 pm »
Явно не съм се изразил разбираемо за тебе.Казвал съм го и друг път,стига сте правили или разбърквали нечии манджи.Всяко нещо е такова каквото е,живота е живот ,играта е игра.Споделял съм че тея са много добри в това което правят.
Ако им уйдисаш на акъла че живота е игра,намерил си къде да играеш.Тука е най скъпото място,и играта ти тука ще ти коства живота.
Движението надолу не е безкрайно,а спира до самоизгаряне.След него е тишина безкрайна.
Играта  ще ти коства живота   Е И   КОЙ ЖИВОТ  -Матерялния нали    Не се опитвай да обясняваш нещо  СЛЕД КАТО  нямаш стабилни доводи  РАЗУМЪТ  Е БЕЗСМЪРТЕН  .ДУХЪТ  --ТАЗИ  НЯКОЛКО  ГРАМА  ИНФОРМАЦИОННА ИНДИВИДУАЛНА И СЪЩЕВРЕМЕННО  УНИФИЦИРАНА МАТРИЦА  С "БОЖЕСТВЕН"  ПРОИЗХОД   Е    САМАТА  ИГРА   ТОЙ Е ВАЖНИЯТ  ВЪВ ВСЯКО  ОТНОШЕНИЕ    И Т.Н   И Т.Н.
« Последна редакция: Юли 15, 2019, 00:27:29 am от Black Adder »

Неактивен jekky62

• Четящ
  • *
« Отговор #24 -: Юли 12, 2019, 15:26:56 pm »
Адреса на блога ми винаги е бил в подписа ми.

Аз посочвам трите посоки, Не Препоръчвам никоя от тях. Всеки сам трябва да реши за себе си какво да преживее. А масата от хора оставят други да решават техния живот. Не избират посока.

"Играта" наистина е замислена дуална - ИЛИ печелиш ИЛИ губиш. Ключовата думичка тук е ИЛИ.
Това е основата на фрагментацията, защото избирайки една от две възможности, ти отричаш правото на съществуване на другата. Избирайки ИЛИ, винаги губиш. Алтернативата е да избереш И. Тогава ще можеш да възприемеш и двете алтернативи. И ще възприемеш повече "Игри". Ако не се побъркаш, лудниците са пълни с такива хора...

Ще го демонстрирам с падението. То също е безкрайно, съществуват множество паралелни реалности, в които Съзнанията могат да потъват в деградация. Имам поглед над няколко, най-близката до разбирането на хората е реалността, в която нацистите са спечелили втората световна война. И ако не можеш да преживееш някоя от тях, то можеш да изгледаш няколко филма, в които се е просмукала същността на тази реалност - сериала "Човекът във високия замък", филма "Faterland", експериментът "Филаделфия II" и други.

Всъщност печелиш, губейки и губиш, печелейки...

САМО ЗА ТВОЕ  СВЕДЕНИЕ   ВИНАГИ КОГАТО ПОИСКАМ  МОГА ДА   ПЛЮЯ  СРЕЩУ ПУБЛИКАТА И ДА СЛЯЗА ОТ СЦЕНАТА=========ИМА И ДРУГИ  СЪЗДАДЕНИ  МАТРЦИ ЗА УСЪВЪРШЕНСТВАНЕ В  КОСМОСА
« Последна редакция: Юли 15, 2019, 00:27:43 am от Black Adder »

Неактивен jekky62

• Четящ
  • *
« Отговор #25 -: Юли 12, 2019, 15:31:02 pm »
:DДобре написано.
Ма?
Играта е дуална или "печелиш" или "губиш".А ако за тебе живота е игра както казваш, значи губиш.Ако трябва ще поясня защо губиш. Аман от философи.
По мое мнение безкраен е само възхода ако набараш темпото,иначе духаш супата.Изхода не е за предпочитане според мен,поради причини.
Дай линк към блога ти да му хвърля и аз едно очо.Ако искаш де.ю
Който играе НЕпечели,а който не играе играта, не губи.
За мене игра,битки,борба и сродните им не ме кефят,аз си знам защо.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ХАРЕСВА МИ   КАК МИСЛИШ И СЕ ИЗРАЗЯВАШ,НО ==== НЕ МОЖЕШ ДА   РАЗБЕРЕШ  НЕЩО АКО НЕ ТЕ ИНТЕРЕСУВА И НЕ "ВЛЕЗЕШ В НЕГО " ЗА ДА ГО  ИЗУЧИШ
« Последна редакция: Юли 15, 2019, 00:26:54 am от Black Adder »

Сходни теми

Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
489 Отговора
118829 Прегледи
Последна публикация Януари 07, 2010, 20:32:28 pm
от Eon
253 Отговора
48732 Прегледи
Последна публикация Юли 30, 2010, 15:07:48 pm
от old4
5 Отговора