Автор Тема: Импланти, чакри, програми - "размяна на човешки души"  (Прочетена 8129 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Цитат
      Само не ми стана ясно как са ни подлъгали да изолираме Слънчица/Солар?         

Е, признавам си, че се вързах на братушката като шаран на бастун! Без малко да му повярвам. Много са добри, признавам.
Не е така, както го описва, и не знам поради незнание ли го прави или поради друга причина(умишлено).
След дълго почесване установих, че схемата може би е вярна, но измамата е кой обитава сферите.
Струва ми се от лунната сфера(месеца)/астрала, нагоре всичките са ни РОДнини. Просто са ни отрязали връзката с тях. Ако все пак съществува такова нещо като Солар/Душа/Женско начало/Женска енергия/Майка, логично е връзката с Нея да е прекъсната също.(Сърцето ни е "омотано" от черна змия/енергия)
Има рисунка на Солар - а в центъра на меркаба.
Това не беше ли символа на двуполовите?
Нашият си е канатица.

п.п.
Подозирам също така, че сайтът му е вид капан(матрица в матрицата), а той самият се крие зад червен щит с кръстосани мечове(вижте аватара). Четеш, натискаш разни Хапчета/бутони, и чак после те уведомява че си сключил договор с него, защото си натиснал бутона/хапчето.
Явно в нета е пълно с такива сайтове, заради това - умната!
 :hi:

п.п.1
Поемам пълна отговорност, ако съм подвел някого поради собственото ми незнание/наивност.
 :hi:
« Последна редакция: Юли 12, 2018, 12:51:57 pm от paci1 »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Цитат
      Явно в нета е пълно с такива сайтове, заради това - умната!   


Ето един съвсем "пресен" пример от вчера, при това нашенски:

И друг път съм споменавал за Мелихранов(на едно друго място)и мнението ми за него.
Говори за "музикалният свят", и съществата които го населяват.  :flag_of_truce:


За протокола, става дума за седемте сфери, които излъчват тоналностите от "до" до "горно до" (до ре ми фа сол ла си до) Всяка с вибрацията си.
Интересна е шестата сфера, която излъчва "Ла", и за която гьоринг нарежда тонът и да бъде променен от 432 херца на 440 херца.
Между другото, от РНТО съобщават, че обектите(НЛО), онези светещи кълба в небето, програмиращи съзнанието на населението, са от тип - 440.  :-X
А най-интересното във видеото е когато започва да дава тайминг кой кога ще "дойде" тук. Ако го чуят местните психиатри, вероятно ще потрият доволно ръце. :D
Баси цирка!
 :yahoo:


« Последна редакция: Юли 13, 2018, 12:12:24 pm от paci1 »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 :D
Цитат
И друг път съм споменавал за Мелихранов(на едно друго място)и мнението ми за него.
Явно имат зор и я подкараха през просото.
Видях датата на видеото и "изпращях"  ::)
Същата дата наобратно я ползва ердогань за референдума.Рекох тюх щото оня образ дето разбираше времето се ската.А това е датата на създаването на Българската държава/къща тука на това място преди бая хиляди години.

Обаче това с Крум ми скри шайбата.Кой ще го играе/имитира? Ако е тоя артист дет са прай на архангел Михаил ще отнесе бая вкиснати домати/или мъдя.
Та явно зора в енергийното е бая голям и ще слизат на терен главоците/главните.Бая държави ни съсипаха, ма крадеца се връща на местопрестъплението.Да е.Ще стане както със Земята,от нея мърдане няма.Ся и от България.И големия майтап е че няма да се преродят а ще обладаят тела подготвени за тях,щото няма време за раждане.И наплива е тая година.
Ми. :unknown:
Манджата им е готова и ще се напапат хубу.
Само ми е интересно кой от тия ще го играе антихриста?Щото ще позная че, антихриста ще го уредят с българско гражданство, щото няма да им стане пиесата.
И коя ще му е дамата.
Гал,вал,мила  ли ще е? Предположение от СГ1.Щот други не засичам активни и хиляда години пред другите.
Та дадена е програмата,и бели и черни ся ще пъшкат да я докарат до нейде.Ма и бели и черни са от един отбор и имат един треньор и началник .Като футбола е, те що наблягат на него?

Ха а пък световното е във русия.

Чака ги горещо посрещане, чак парливо.Една си реше косите и си мрънка под сурдинка една песничка с реално лааааааа.
Наякои ще го лааааааааааапат бая голям, ма ко тяхен си е.
 :hi:
П.п. А между другото бая преди тяхните мераци тука дойде един БЪлгарин и той е в домовата книга на Земята наш дом.И той има думата за натрапниците.А какви шамари има,кат планети са.  :lol:
А и друго им се чудя що не изчакаха петък 13 па тогава да серират мераците си?А новините от петъка не са добри за тяхниоте мераци.
« Последна редакция: Юли 13, 2018, 21:30:06 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 :D
Я. На топва как му викаха-
https://nepoznato.energetika-bg.com/2018/07/trabite-na-apokalipsisa-zvuchat-vse-po-chesto-po-tsyal-svyat-i-nikoj-ne-znae-zashto-video/
Май синхроничност.
На мене звука който се чува ми мяза на ла.Обаче снимката в началото ме кара да се почесвам и мигам на парцали.
Що ли?
  :-X  :---
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Цитат
  На мене звука който се чува ми мяза на ла.Обаче снимката в началото ме кара да се почесвам и мигам на парцали.
Що ли?   
Ми сигурно и по другите царства някои са извадили гребенчетата и си тананикат нещо. :writer:
То ще се чуе скоро и тук, пък и да си покажат новите прически. Жени са все пак.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Цитат
   Та явно зора в енергийното е бая голям и ще слизат на терен главоците/главните.Бая държави ни съсипаха, ма крадеца се връща на местопрестъплението.Да е.Ще стане както със Земята,от нея мърдане няма.Ся и от България.И големия майтап е че няма да се преродят а ще обладаят тела подготвени за тях,щото няма време за раждане.И наплива е тая година.     
Аз пък друго се сетих. Ония, дето ще слизат на терен, нали са в енергийното? И там си имат Слънце.
Ако останат ще се опекат веднага, щото са само по енергийни тела? Слизат в ниското поради реда на Изгревите. Вероятно Слънчица ще изгрее последна, и като се натикат в аватари смятат да си спасят телата?
Това ми хрумна.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Като стана дума за размяна на души, магии и тайминг в темата, се сетих да проверя нещо.
Априлското възстание и връзката му с илюминати.
Някой е открил връзка между датите на възстанието и 100 години от създаване ордена на илюминати от Адам Вайсхаупт. Точно 100 години след създаването му през 1776-та на първи май, избухва и възстанието. И толкоз.
Викам си чакай да проверя тайминга на главните герои в него.
Изненадааааа!.... С Христо Ботев.
Та фактите са следните:
Адам Вайсхаупт. Роден на 06.02.1748г.
Христо Ботев. Роден на 06.01.1848г.
Адам създава ордена на 01.06.1776г.  (Тогава е на 28 години)
Христо загива на 01.07.1876г. (тогава е на 28 години)

Христо е близък съратник на Левски, за който се шушука под сурдинка че е бил масон, или илюминат.
Вероятно и логично е и Христо да е бил такъв. В Няколко от произведенията си, той споменав че знае времето на смъртта си, и я очаква с нетърпение.(...да си найда и аз гроба)
На мястото на слизане от Радецки(Козлодуйски бряг), а вероятно и мястото на смъртта му, в последствие е построена АЕЦ......
Другото сетете се сами.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 :D

Цитат
Аз пък друго се сетих. Ония, дето ще слизат на терен, нали са в енергийното? И там си имат Слънце.

Мммм.
Тея седемте ми мязат на конниците на апокалипсиса.
Що, ми не знам.
Ма, вече са тука?

 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 :D
Здравейте.
Да допълня темата си в алтренативния форум относно общуването с енергии-
http://xcombg.net/index.php?topic=1378.0
Общуване с енергиите на живота.
Това е темата, а продължението е следното

Лягате на една страна.Ръката която е отдолу или я протягате нагоре или я слагате под главата си,като главата ви е в дланта ви.Другата ръка я поставяте с дланта надолу плътно до тялото си от мишницата до таза.Все едно е на грифа на цигулка там няма прагове.Главата само е за да се кефите.

А най новото е ръцете над главата,краката събрани и леко разтворени.Ръцете се припокриват длан със длан,като дланта на долната е обърната към фонтанелата.Затваряте си енергийната система по този начин(и четирите меридиана) и енергията ви се насочва през фонтанелата в тялото.А ако сте чели някаде протичането на енергията през тялото прави енергийните структури(канали) в него.И ако има паразити се метлосват(не издържат на енергията) .
Главата пак не се меси.

Да добавя че съм със събрана имунна система и съм заземен както съм описал по преди в темата.

Ако админа има нещо напротив това което съм написъл да го премести или изтрие.

 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
meander
Цитат
А най новото е ръцете над главата,краката събрани и леко разтворени.Ръцете се припокриват длан със длан,като дланта на долната е обърната към фонтанелата.Затваряте си енергийната система по този начин(и четирите меридиана) и енергията ви се насочва през фонтанелата в тялото.А ако сте чели някаде протичането на енергията през тялото прави енергийните структури(канали) в него.И ако има паразити се метлосват(не издържат на енергията) .

Не издържат на налягането и под вода, и енергията им значително намалява, когато се спускаш под 12 м дълбочина , изтъняват и губят въздействието си, спират сънищата и енергията на човека се увеличава четворно в чиста среда. Тук спрягам имплантите, които всеки човек е придобил от трите вида матрична зависимост на съзнанието.

1.Земна матрица -  2.Обкръжаваща среда и начин на живот  - 3. Матрица на тялото и обвързаност.
 Но когато се завърнем в "нормална -  т.е. цивилизована атмосфера"- (или  познатата ни ЕС среда), могат да се възстановят отново след месеци. Това са ми лични наблюдения. Фонтанелата за мен е най-важната свръзка за тези програми (сънища, видения..контрол) от раждането на детето.
  От там се вмъкват джинове = духове = демони, нещо, като био чип - сензор - пулсиращ център е, и за нея се прихващат.Доколкото знам тюрбаните имат  общо с този енергиен център и защитата  от чужда намеса.
 Някога попитах Митко, от къде излиза в Астрала, а той ми отговори - през фонтанелата .
А, моите наблюдения и знания доказват, че не човек излиза от там, а духове/ джинове се вмъкват в него и се сливат с него, като го изкарват да лети "под хипноза ", точно от фонтанелата. Или безсъзнателно "сънуване"( сънища и видения) към фонтанелата пропускат вълни и диктува картини, видения и програми под внушение или по точно прожектират такива.


  А досега не съм срещала хора, претендиращи, че познават Астрала - да не сънуват и са освободени от съня.

   
« Последна редакция: Юли 18, 2018, 09:29:11 am от Noris »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Гал, малко извън темата е, но сега се сетих за нещо.
Би ли разяснила историята за "чудодейното" преобразуване на стадата на Лаван от Яков? Защо не смесват стадата?
Искам нещо да проверя.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 :D
Noris,Гал или каквото там си.
Цитат
Не издържат на налягането и под вода, и енергията им значително намалява, когато се спускаш под 12 м дълбочина , изтъняват и губят въздействието си, спират сънищата и енергията на човека се увеличава четворно в чиста среда. Тук спрягам имплантите, които всеки човек е придобил от трите вида матрична зависимост на съзнанието.

Появата ти, ми потвърди че съм написал нещо добро.А за под водата не се кахъри, нали щяло да има потоп и всички под водаааа.Макар че водата не е средата на обитаването ни,но нали трябва да се разводнява нещо дето върши работа.
А сега ще си го преместя в другия крачол,щото нямам намерение да уча никого а само споделям опита си.И то не четено, а направено.
Чай да си сипя    :drinks:
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Импланти, чакри, програми - "размяна на човешки души"
« Отговор #27 -: Септември 20, 2018, 09:38:24 am »
Цитат
Струва ми се от лунната сфера(месеца)/астрала, нагоре всичките са ни РОДнини. Просто са ни отрязали връзката с тях. 

Не са  отрязали връзката , а са ги оставили да се лепят родствено. ...( ..до девето коляно.. ..)...и т.н.
Имам много информация по тези въпроси, но просто нямам време да пиша.
Тези същества нямат достатъчно енергия, след като се отделят от тялото и дори не знаят, че са мъртви. Могат и невинен човек да засегнат , не родственик.
Лепват се за най-близкия обект(човек)  чрез, който са се захранвали през живота си емоционално.
И започват да смучат Енергия от него в сънищата, като се чувстват в едно тяло с него...Могат да се прикрепят  и от  гробници и от паметници на идоли.Археологически разкопки.Пирамиди, тракийски гробници..
Причината да пречат на човека, е че в момента на смъртта си не са се отказали от вярванията си и убежденията и най-важното, е че са отказали да отидат отвъд смъртта и пречистването от " Бялата светлина ".
. Взаимната привързаност, ги е ограничила взаимно .

Страхът им отвъд да преминат, застопорява  емоционално човека, поел бремето да ги носи със себе си - емоционално или исторически, като артефакти. Или самата история на човечеството вместо да развие съзнанието на човека, го блокира - 'с отделения емоционален капацитет на мъртвия ' , получил го енергийно във войни, сражения и през инкарнациония си живот .
Налага се прикрепянето му като имплант към човека на (мъртва не доразвита душа).
Ако това не се разбере от индивида ясно, ще трябва да си жертва енергията за "умрелите" - ( близки, българи, прабългари асирийци, арийци......тракийци от светилищата на траките) и всички останали.Точно тогава се включват и фалшивите образи с тях. И тук е най-голямата уловка.

Някой ден, ако имам желание може и да ви отворя тема за ексорсизма в 21 век.



 
« Последна редакция: Септември 20, 2018, 09:48:46 am от Noris »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
37713 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
1 Отговора
8414 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
7 Отговора
12105 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper
0 Отговора
6082 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2010, 12:42:15 pm
от Astronomer
4 Отговора
7758 Прегледи
Последна публикация Октомври 04, 2010, 21:53:13 pm
от Unlock_the_Light

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27