Автор Тема: Тъмна линия пред самолет по посока на движението му  (Прочетена 5151 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен flipz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте, току що бях на двора и погледнах, че 2 самолета летят ... (посока запад - изток към Бургас някъде)
Предният беше по- високо от този зад него и бяха на някакво разстояние.
Пред вторият самолет имаше права линия от самият него и продължаваше напред до където виждах.
Изтичах да взема апарата и евентуално да го заснема ако го хване апарата, но вече беше минал доста напред и го хванах само из отзад.
Има ли някакви подобни оптико- физични аномалии, който могат да предизвикат това ?
Много странно ми се видя. Някаква линия да излиза от самолета и да продължава напред .. съвсем ясен слънчев ден.
Изпуснах момента ... :(
Самата линия беше все едно като тунел пред него .. тъмно сива полу прозрачна ..




« Последна редакция: Април 12, 2015, 15:14:23 pm от flipz »

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Тъй като на снимките не е излязло, а все пак Ви вярвам, на какво разстояние спрямо дължината на машината е продължавала линията?

Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Това явление съм го виждал десетки пъти и то има много просто обяснение - самолета и неговата инверсионна следа хвърлят сянка върху прозрачен облак който е под тях.


Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Ето още едно интересно нещо, което заснех лично с телефона ми от Blackfriars в Лондон, над Темза. Идеи?

Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Амрита

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Това явление съм го виждал десетки пъти и то има много просто обяснение - самолета и неговата инверсионна следа хвърлят сянка върху прозрачен облак който е под тях.
Абсолютно точно казано! За щастие аз имам две снимки, направих ги в Мюнхен:



https://lh3.googleusercontent.com/-7yRQwesYn4g/V0aFwKm1RZI/AAAAAAAAWko/ETqZY8nLIl0HBof5-hyngrw5Gcn2fqXtgCCo/s800/P1130953.JPG

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27