Автор Тема: Тема без тема  (Прочетена 5456 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Spectre

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Тема без тема
« -: Януари 25, 2016, 03:18:25 am »
Привет на всички. За атмосфера https://www.youtube.com/watch?v=v4IGK551CgM От време на време, търсейки някаква информация из мрежата, попадам тук. Забелязвам колко много теми са подхванати(може ли една тема да бъде истински завършена?) далеч в миналото от хора спрели да пишат някъде далеч в миналото. Чувството ми е, че някак си този форум сега служи по-скоро като архив - прозорец към едни отминали времена. Но все пак виждам, че се появява и по някой коментар през месец-два-три... самотен глас в пустинята. Но както аз попадам тук, така вероятно и други го правят. Толкова много стойностни и безстойностни неща са казани.. но това което остава след тях е една безкрайна пустош. Изглежда прекалено малко хора са останали.. прекалено малко хора са дошли. Не си правя илюзии, че мога да допринеса, аз или който и да било, на това място. Затова предлагам в тази тема да пишем по всеки възможен въпрос подхванат някъде из дебрите на форума, който ни е заинтригувал по една или друга причина "сега". Дори да е по въпрос някак останал незасегнат. Когато чета разни неща наоколо се чувствам като призрак бродещ и тъмните коридори и стаи на древен замък. Всичко тъне в мрак и паяжини. Какво ще кажете, мили призраци, да си построим една осветена стая, в която да се събираме, от време на време, измежду самотните си странствания? Да си шептим някакви впечатления, да обменяме гледните си точки за древния артефакт, на който сме се натъкнали. Да акцентираме върху това и онова, да споделим мислите, на които ни е навела информацията наоколо. Структурата по раздели е подходяща за четене и търсене, но не и за писане вече(изглежда че има прекалено малко хора за да е ефективно съществуващото разграничаване по теми), затова смятам че една тема извън всички възможни теми, а и следователно във всички възможни теми, е добре дошла за такива като мен. Може да разглеждате този коментар като призив към всички четящи - споделете тук мислите, които това "тук" ви е донесло. Нядявам се, че админите нямат нищо против срещу написаното и че не нарушавам правилата на форума поствайки такава тема.  :writer:  :yes:

Неактивен Denita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Тема без тема
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2016, 18:29:12 pm »
Здравейте и от мен,драги съфорумци!
И така... от пасивно четяща минах към активно четяща,докато ето,че се превръщам в пишеща,надявам се активна,а не пасивна. Вземам си метлата и парцала и започвам да чистя паяжините от замъка. Който иска,започва с мен.
Тъй като имам за съжаление ограничено свободно време,напредвам по-бавно с изчитането на информацията/знанието във форума. За това и се извинявам,ако започна някоя тема,която вече е била разисквана. Също моля по-осъзнатите да проявяват разбиране към изказа ми,който на моменти може да им се стори детински,смешен или копиран.
Към днешна дата мисля,че има много теми,които могат да бъдат разисквани или преразгледани поне,ако щете,от гледна точка на времето(за няколко години много нови събития са се случили).
Форумът е жив,ако го съхраняваме жив. Моята асоциация е на мечка,която спи зимен сън. Но е време да се събуди,пролетта чука на вратата!
По същество. Теми,които мен ме вълнуват сега:
- С кои същности е бил Петър Дънов - със светлите или с тъмните (тази тема,въпреки че е на първо място,не е най-важната за мен,просто точно в момента имам нужда от избистряне по въпроса)
- Новата Германска медицина на д-р Хамер, Бионевроемоция
- Телегония
- Как отсявате информацията,за да стигнете до вашата истина,модели в действие ( аз,например,използвам асоциация и търсене на подсказвания в заобикалящия ме свят)
- интуитивно дежа-вю
Това е за сега.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Тема без тема
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2016, 01:21:02 am »
Здравейте и от мен,драги съфорумци!
И така... от пасивно четяща минах към активно четяща,докато ето,че се превръщам в пишеща,надявам се активна,а не пасивна. Вземам си метлата и парцала и започвам да чистя паяжините от замъка. Който иска,започва с мен.
Тъй като имам за съжаление ограничено свободно време,напредвам по-бавно с изчитането на информацията/знанието във форума. За това и се извинявам,ако започна някоя тема,която вече е била разисквана. Също моля по-осъзнатите да проявяват разбиране към изказа ми,който на моменти може да им се стори детински,смешен или копиран.
Към днешна дата мисля,че има много теми,които могат да бъдат разисквани или преразгледани поне,ако щете,от гледна точка на времето(за няколко години много нови събития са се случили).
Форумът е жив,ако го съхраняваме жив. Моята асоциация е на мечка,която спи зимен сън. Но е време да се събуди,пролетта чука на вратата!
По същество. Теми,които мен ме вълнуват сега:
- С кои същности е бил Петър Дънов - със светлите или с тъмните (тази тема,въпреки че е на първо място,не е най-важната за мен,просто точно в момента имам нужда от избистряне по въпроса)
- Новата Германска медицина на д-р Хамер, Бионевроемоция
- Телегония
- Как отсявате информацията,за да стигнете до вашата истина,модели в действие ( аз,например,използвам асоциация и търсене на подсказвания в заобикалящия ме свят)
- интуитивно дежа-вю
Това е за сега.
На Петър Дънов я отсях като видях и прочетох дали е живял и правил по това, в което вярва и учи. И в затвора е бил, не се е огънал. Не съм дъновистка.
Информацията се опитвам да я чуя в сърцето си.
Телегонията-жена съм и знам мисля че има истина. Но над човешките вземане-давания и отношения има и по--любящи, телегонията тогава вече не е вездесъща.
Ако ти успееш да си със твоята светла същност, ще задаваш по-малко въпроси, защото ще изпотиш дупето си да намериш сама отговорите.
И новата медицина четох-заради близък-човекът е открил и изпитал нещо, укоето работи като диагностика и успеваемост при лечение. Какъв е въпросът тук?

Неактивен Denita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Тема без тема
« Отговор #3 -: Март 03, 2016, 18:47:24 pm »
Относно Новата медицина,намирам,че е доста интересна тема. Подсъзнанието ни дава знаци за проблемите, които трябва да разрешим.Почти всички болести са психосоматични. Конкретният метод е много точен. И за мен работи. ( това го вписвам с цел уточнение)
Би ми допаднало и други да се включат с теми,които ги интересуват.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27