Автор Тема: Странно,необяснимо посещение.  (Прочетена 4719 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен staninska

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Странно,необяснимо посещение.
« -: Юли 21, 2014, 16:43:10 pm »
Здравейте!Скоро открих този форум и мисля,че тук е мястото да споделя една истоия случила сепреди мн.години,която за мен си остана загадка.Когато бях 5-6 годишно дете със сестра ми живеехме при баба и дядо в една стара плетена къща.Една зимна вечер,деня беше неделя,както си вечеряхме откам антрето се чу тропане и баба стана от масата за да провери шума,отвори вратата и със смутен тон повика дядо,защото видяла жена.Дядо ми стана,аз се скрих под леглото,сестра ми под масата и в този момент жената влезе инастапи странна тишина,всички бяхме ,като замразнали на място.Жената беше мн.стара,облечена в черно,наведе се до леглото и без усилиа ме измакна и ме сложи да легна,събу ми панталонките,обърна ги и ми ги обу наопаки.На мен ми се искаше да избягам,да викам-беше ме страх,но аз,както и останалите бяхме,като в транс.Възрастната жена излезе и се раздвижихме,дядо излезе след нея,но нямаше и следа от бабата в черно,като се върна попита баба ми как е влязла ,като е заключено,коя беше тя,а тя му отговори-това беше Света Неделя и толкоз.Вече изминаха 22 години от тази случка,но до ден днешен със сестра ми си спомняме случилото се и не намираме обяснение.                                                                                                                                         Моля за вашето мнение !
« Последна редакция: Юли 21, 2014, 17:10:44 pm от staninska »

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Странно,необяснимо посещение.
« Отговор #1 -: Юли 21, 2014, 18:04:54 pm »
Хмм. По някаква случайност, знаеш ли колко е бил часа преди и след случката? От тогава имало ли е някакви странни явления свързани с теб?

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Странно,необяснимо посещение.
« Отговор #2 -: Юли 22, 2014, 00:44:26 am »
А ти прочете ли нещо за Св. Неделя?
Ето ти едно линкче, може би има нещо специално и само за теб-име, дата на честване. После спомняли ли сте си с баба и дядо отново за това, дядо ти как е узнал, че  е тя? Сигурно от страх не сте коментирали, но тя е светица-пази.

http://www.pravoslavieto.com/life/07.07_sv_Kiriakia.htm
« Последна редакция: Юли 22, 2014, 00:48:47 am от ranilota »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27