Автор Тема: Електронна цигара  (Прочетена 5436 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен osinator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Електронна цигара
« -: Април 29, 2014, 15:41:17 pm »
             Здравейте!

             Тъй като съм нова, се извинявам предварително, ако повтарям темата, но прегледах темите на здравна тематика и не открих такава.

              Интересува ме какво дали някой има постигнат резултат от това нещо или това е поредният нов трик за печелене на пари.

              Преди 2 години бях в Гърция и електротехникът, който дойде да оправя инсталацията на работата ми, много позитивно се изказа. Неговата беше внос от Швеция. Та така...- човекът каза, че от 2-3 години само това ползва, а е пушил по 2 кутии на ден. Показа ми един номер със салфетка- как като си дръпне и издиша с притиснати устни към салфетката, тя си остана бяла, а аз като направих същото с нормална цигара на друга салфетка- покафеня. След това ми направи впечатление, че доста хора ги ползват.

              Чудя се, какво ще да е това нещо, което успява да измести никотиновата зависимост, но създава нова, а именно- зависимост към електронната цигара. Нещо отвътре ме кара да си мисля, че и това е нещо канцерогенно, но какво точно... Чела съм за последици от употребата на електронната цигара, но все още не се пише достатъчно по тази тема. А и дори и да се пишеше, предпочитам да знам лично от хора, които имат опит с това, а не от някакви си поръчкови статийки.

         
Мързелът е подсъзнателна мъдрост.

Неактивен darksun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re: Електронна цигара
« Отговор #1 -: Април 29, 2014, 23:23:07 pm »
ако видиш как изглеждат пациентите във едно онко отделение във най близката до тебе болница или пък твой близък роднина си замине от рак на белите дробове и метастази във главата и виждаш всеки ден как гасне и си отива обичан човек и всички са безпомощни ...

изведнъж тоя въпрос който задаваш губи всякакъв смисъл
This shit's got to go ...

Неактивен perso

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: Електронна цигара
« Отговор #2 -: Април 11, 2015, 20:07:20 pm »
Аз пушех по 2 кутий на ден но, заради детето ги спрях от раз и минах на електронна.
Не съм забелязвал здравни проблеми и в двата случея.
Проблемът бе принципен - да не плащам вече акциз на бандитската държава!
Колкото до вреда от електронната цигара, вредата е в джоба на Пеевски и Тиквата :))
Била вредна, а колбасите с боя и Е-та, айран "Балкан" със съставки имитиращи мляко  и .... полезни ли са?

Неактивен DNPDNP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Електронна цигара
« Отговор #3 -: Септември 30, 2015, 07:54:50 am »
Електронните цигари мога да ги пуша, където пожелая. Имат хубав аромат и доставят същото удоволствие :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27