Автор Тема: Лечение на Невропатична болка  (Прочетена 7402 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Лечение на Невропатична болка
« -: Декември 06, 2015, 21:25:07 pm »
Здравейте,
преди време имах нещастието да придобия невропатична болка.

Това е нещо ужасяващо и ако не знаеш какво е - за твое добро - целувай задника на Господ с молба никога да не узнаеш подробности.

Официално не подлежи на лечение - само ти дават болкоуспокояващи - морфин и Lyrica и подобни.

Съвсем случайно попаднах на нещо което го пробвах с 15-та цел, но се оказа, че премахва невропатична болка.

Тази информация няма да я намерите никъде!

И така - не ме убивайте с камъни и критики:  - Тадааааааммм - 3%  кислородна вода.

5 капки на чаша / 2-3-4 чаши на ден 2-3 дни (от първата чаша с 5 капки получих разтройство)

10 капки на чаша / 2-3-4 чаши на ден 2-3 дни (от първата чаша с 10 капки получих разтройство)

15 капки на чаша / 2-3-4 чаши на ден около седмица или малко повече (от първата чаша с 15 капки получих разтройство)

Стигал съм и до много повече, но според мен 15 капки е оптимално и няма смисъл от повече.

Престанах, когато един ден почувствах нежелание да пия повече.

Не може да се замени с озонирана вода. Пробвано е!
Може да се пият едновременно , всяка за нейните си неща.

Ако имате въпроси, критики, коментари и т.н. - моля обърнете се към когото си искате, но не и към мен!

Каквото знаех го казах - от там нататък - здраве и благоденствие на всички :)

След като се убедите във верността на тази информация - можете да я употребите по начин който ви допада на вас - авторство, продажба, свободно разпространение и каквото още ви скимне.

Всичко най-добро! :)

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: Лечение на Невропатична болка
« Отговор #1 -: Декември 13, 2015, 18:55:53 pm »
Kак попаднахте на него?
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27