Разни > Мултимедия

Падналият ангел

(1/3) > >>

Морфей:
Днес случайно се загледах в този филм, който даваха по БТВ - "Падналият ангел" - трилър, драма, криминален, САЩ, 1998 г.; режисьор: Грегъри Хоблит, в ролите: Елиас Котеас, Дензъл Уошингтън, Ембет Дейвиц, Джеймс Гандолфини, Джон Гудман, Доналд Съдърланд и др. и докато го гледах, филма прекъсна на 5 места, като на всяко прекъсване се повтори отново същият кадър. Прекъсванията съвпадаха точно докато героят на "Падналият ангел" говореше. Незнам дали това прекъсване беше от БТВ или само на моя телевизор , но 5 пъти да забие филма и то по бтв ... признавам си хвана си ме шубето накрая :) Слагам торент ако някой иска да го гледа http://arenabg.com/torrents/fallen-1998-dvdrip/286113/ , филма е направен много добре как действат тези невидими същества с нас. Пример от реалния живот, не ви ли е падало пердето при дадени ситуации и после да не помните какво сте напаравили, а ?!  :yes:

ranilota:
когато четох за тъмните от линк, посочен тук във форума, преди време странно ми заби компа 2 пъти, 8) не съм суеверно, но...енергиите си ги има...и знаците...
дали,ако друг гледа филма, ще има същите прекъсвания на същите места?

Empty:
Този филм определено е въздействащ  ::) гледал съм го отдавна и чувството което оставя накрая е неприятно ...

Румен:
Когато гледам този филм, песента "Time is on my side" не ми излиза от главата поне следващите два дни. Направо тръпки ме побиват. Филма ми действа подтискащо, защото излиза, че злото винаги ще намери начин да се всели в човека и няма отърване от него.

Panta Rei:

--- Цитат ---Не ви ли е падало пердето при дадени ситуации и после да не помните какво сте напаравили, а ?!
--- Край на цитат ---
Случвало ми се е - след много здраво напиване.  :yes:
А що се отнася до филма, става за гледане. Идеята не ме впечатлява, но пък е представена добре.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия