Автор Тема: Оргонови технологии и Zapper  (Прочетена 75529 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Big mama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Nemo mortalibus omnia horis sapit
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #105 -: Юни 05, 2009, 16:57:13 pm »
   Гого,можеш ли да кажеш какви болести причинява всяка една от тез микроскопични гадини? От публикувания списък на д-р Кларк се разбира с каква честота се мори всеки патогенен микроорганизъм. Тъй като не съм доктор, моля те дай координати на лекаря, който работи с твоя уред. Прав си, че такава джаджа трябва да има във всеки дом. Ми тогаз що ще чини бялата мафия :'(!

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #106 -: Юни 05, 2009, 20:42:45 pm »
Здравей, координатите на доктора ти ги изпратих на лично съобщение.За болестите и аз не мога да кажа точно защото не съм доктор, аз се занимавам с електроника и след като разбрах, че мога да направя това нещо просто го направих по изискванията, така че да бъде възможно най-точно,като използвах най-съвременни елементи.
Аз съм на принципа всеки да прави това, което може. Докторите да лекуват, електронциците да правят апаратурата.
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 00:42:29 am от Mirotvorec »

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #107 -: Юли 09, 2009, 19:52:28 pm »
Днеска довърших и последната за сега версия на честотен генератор които може да се използва и като запер между другото.Новото е че ЛЦД дисплея е вече осветен,а отстрани има копче за нулиране и врътка за регулиране на силата на импулсите.Прикачам и по една снимка на бял и черен такъв генератор със вградени в тях акумолаторни батерии,а отстрани е адаптера с които се зареждат батериите когато се изтощят.

Неактивен tsvety

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #108 -: Юли 30, 2009, 22:29:47 pm »
Някаква си фирма продавала това:
http://jivavoda.com/zeppro.html
Как ви се струва?

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #109 -: Юли 31, 2009, 08:44:06 am »
Много е скъпо само за запер. За предпочитане е това: http://www.freeenergybg.piczo.com/?cr=7 . Четири уреда в едно, цената се оправдава. Или пък заперът на GOGO, той също не е за подценяване, защото прави свръхточни честоти.
« Последна редакция: Юли 31, 2009, 12:11:41 pm от Mirotvorec »

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #110 -: Август 01, 2009, 12:24:28 pm »
Наскоро разработих един запер по поръчка със микроконтролер и абсолютно точни честоти в диапазона 0,1Хц до 40КХц.Новото е че може да изкарва 4 вида различни една от друга честоти чрез натискане на един бутон.Екстрата е че всеки може да каже какви да бъдат тези 4 честоти и аз да ги програмирам в микроконтролера на запера.Някои искат 728Хц,други искат 2500Хц,трети искат 30КХц и така натам.
Разликата спрямо стандартните запери които се моткат по пазара и се правят от всеки е че не се използва простия 40 годишен таимер 555 при които честотата играе много и се влия също и от външната температура и от напрежението в батерията.При микроконтролера имаме много голяма точност на изходната честота която не мърда.По натам може да го доусъвършенстван като вкарам 8 или до 35 вида честоти в този запер и става почти честотен генератор.Разбира се този запер е ограничен само до 40КХц-но за запер е повече от идеален.
« Последна редакция: Август 01, 2009, 12:28:04 pm от Gogo »

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #111 -: Декември 29, 2009, 18:32:23 pm »
 :hi: Здравейте, Поздравления за Gogo!
Gogo, до къде стигна със синхрометъра? Колко би ми струвал комбинирания апарат Синхрометър + Зепер с променливи честоти за целия диапазон от гадове до ракови клетки?
Аз имам зепер но той е с 555, въпреки това съм доволен от него. Излекувах си едно хронично възпаление на вътрешното ухо и преудолях поне десетина сигурни грипа и ангини.  :good:
Имам един руски лампов ВЧ генератор но той е на 3 и 30 V и не съм го ползвал до момента като зепер. А е и доста обемист. ;D
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #112 -: Декември 29, 2009, 23:51:55 pm »
:hi: Здравейте, Поздравления за Gogo!
Gogo, до къде стигна със синхрометъра? Колко би ми струвал комбинирания апарат Синхрометър + Зепер с променливи честоти за целия диапазон от гадове до ракови клетки?
Аз имам зепер но той е с 555, въпреки това съм доволен от него. Излекувах си едно хронично възпаление на вътрешното ухо и преудолях поне десетина сигурни грипа и ангини.  :good:
Имам един руски лампов ВЧ генератор но той е на 3 и 30 V и не съм го ползвал до момента като зепер. А е и доста обемист. ;D
Здравеи,синхрометъра е готов отдавна и вече е минал доста тестове,както се и ползва от други кандидат експериментатори :) и няколко лекаря.За цени не мога да пиша публично защото това остава в нета завинаги а утре може да думне няква инфлация и прочие,отделно аз не съм магазин или производител, а само експериментатор.Поради това не мога да правя сериино нещата, а само от време на време по няква броика с цел експеримент.
В темата за синхрото:
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,12723.0.html
ще кача и малко инфо на ворд документ за дърпане,където съм описъл основните неща за него.
Надявам се нещата които мога да направя да са полезни и да си вършат работата.
Поздрави!

Неактивен gelsyn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • orgonizator
    • AngelOrgonCreations
Re: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #113 -: Септември 01, 2013, 22:58:39 pm »
Здравейте,

Интересувам се, може ли някой да ми направи Запер, с възможност за смяна честотите на подаване? Какви пари ще струва изработката?

Благодаря!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27