Автор Тема: Да дешифрираме за какво се пее в песента  (Прочетена 5375 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tigroto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Да дешифрираме за какво се пее в песента http://vbox7.com/play:1991cc7bdb , доста е двусмислена не мислите ли ?

Неактивен deso

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Да дешифрираме за какво се пее в песента
« Отговор #1 -: Май 20, 2013, 16:07:52 pm »
Здрасти, това според мен е поредната простотия на слави срещу Б. Борисов  :-X

Неактивен tigroto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Да дешифрираме за какво се пее в песента
« Отговор #2 -: Май 20, 2013, 19:12:06 pm »
Ммм не знам , като че ли има и нещо друго , текста е доста двусмислен вижте в началото пее за него самия , а в края за някаква жена . Изслушайте я няколко пъти и ще видите че има нещо странно .

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Да дешифрираме за какво се пее в песента
« Отговор #3 -: Май 20, 2013, 22:15:21 pm »
Изслушайте я няколко пъти и ще видите че има нещо странно .
Ще ви замоля, ако не представлява голяма трудност за Вас, да спестите на форума следващи връзки към 'творчеството' на гологлавият подлизурко.
Предварително БЛАГОДАРЯ.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: Да дешифрираме за какво се пее в песента
« Отговор #4 -: Май 22, 2013, 20:26:08 pm »
В тази песен на Слави има доста дълбоко закодирани послания, касаещи най-вече самият човек и неговото място на земята, борбата му за оцеляване, но поне това са мои разсъждения. Трудно ми е да разкрия всичко, вложено в песента. Но ще помоля всички ви да не отричате така директно творчеството му, поне не цялото! Не бива точно в този форум, където се стараем да бъдем безпристрастни и да не водим лични боеве, да се обявяваме срещу определена личност, независимо, че всеки си има лоши черти, като например Слави. :hi:
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Да дешифрираме за какво се пее в песента
« Отговор #5 -: Май 23, 2013, 00:00:06 am »
да не отричате така директно творчеството му, поне не цялото!
Когато един човек е продажник и мекотело, то той не може да бъде такъв само сутрин или само вечер. Както не може един човек да е хомосексуалист само през определен периот от денонощието.
Да не говорим, че изказваш мисли но не споделяш факти, а както знаеш - философският раздел го затворихме отдавна.
И понеже явно имаш време за анализи, я се върни през 91-94 г и го виж за какво се бори и пее с коса до раменете, после мини през 96-97, па наблегни на 2000-2001, а най-добре на последващите години, когато гордо нахлупил червеният фес размахва пръст пред екрана на най-антибългарската телевизия /до преди 2 седмици, когато друг един виден презерватив го измести със страшна сила/
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: Да дешифрираме за какво се пее в песента
« Отговор #6 -: Май 23, 2013, 00:20:25 am »
Да, аз вече казах, че Слави има множество недостатъци. Само бегло знам какво е правил през 90-те, но знам все пак и делата му определено не са повод за негова гордост, едва напоследък започна да го играе така да се каже "по-социално". Но съм твърде млад да знам с подробности всичко за него. Просто понякога болезнената му песен ми влияе така, както никоя дума не може да ми въздейства.
П.С. За въпросната телевизия съм съгласен, че мисията й е антибългарска и антисоциална, продажници са, които крепяха доскорошните тирани от властта.
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27