Автор Тема: 12 годишно момиче накара света да млъкне за шест минути!  (Прочетена 10150 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен why now

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re:12 годишно момиче накара света да млъкне за
« Отговор #15 -: Април 15, 2010, 12:09:37 pm »
Мислиш ли,че обединение при трагедия е някакъв изход? :unknown: :unknown: :unknown:
Аз не.
Или поне не желан такъв.
А колко трае едно такова обединение?
Докато се стигне до временно решение на дадения проблем.
Това не е изход,това не е окончателно решение.
« Последна редакция: Април 15, 2010, 12:22:05 pm от why now »
Където смехът е забранен, обикновено не дават и да се плаче.

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Ако правилно съм разбрала речта става въпрос за личностно осъзнаване и преосмисляне на съществуването ни на планетата Земя.Трябва промяна на духовно ниво,смяна на приоритетите,тогава няма нужда някой да ни обединява.Ние вече ще сме обединени от общи цели .

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Интересна ООН-пропаганда.
Толкова години минаха и все още почти никой не си е взел поука. С два думи - празни приказки. >:(

+1
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен VM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 72
Напълно съм съгласна със Защо Сега.  Тази сълзлива реч е толкова увехнала и изтъркана че явно са прибегнали и към инфанти да вършат пропагандаторска дейност на Уницев (в частност евреите и капитализма), тъй като никой вече не вярва на политическата класа. Тази антигениална реч цели да се почувстваме отговорни и виновни за това което се случва на планетата, а долният политически елит и капиталистите трябва да спят едва ли не спокойно защото всъщност НИЕ СМЕ БИЛИ ВИНОВНИ, за това че те унищожват ресурсите на планетат по най-безпощаден  и антиморален начин. Те искат да ни убедят в глобално затопляне, което не съществува, но непросветени хора кълват моментално на такива глупости. Тази кауза на това дете идиотче е каузата на капиталиста и Евреина, кауза целяща да ни направи виновни и отговрни за  техните извращения. Защо нейната реч е 6 минутна и отгоре на всичко гениална, реклама без покритие целяща само вниманието на хората нищо друго. Някой видя ли гениалност в тази реч, аз не, само профанизиран и ефтин популизъм, а отгоре на всичкото и смешен с тази измислена исторя за това как тези дечица се били събрали. Този клип е вулгарен и античовешки. Ако исакте да се насладите на нещо подобно гледайте HOME, може и да се самоубиете след това, защото текът много красиви и впечатляващи кадри а в същото време тече един плачевн и виещ говор на говорителката, която всеки момент ще получи инфаркт едва ли не, а аз трябва да се почувствам отговорна и виновна за кощунствата на определени богати хора. Ако искат да ни дадът власт да променим нещата, защо не ни позволят да напишем ние законите а? А ни дават някакви илюзии и мании, непродуктивни и вятърничеви, но хората обичат да се чувстват виновни и загрижени без да са се замислили имат ли власт всъщност да променят нещата. И още нещо докато гледах клипа аз не мълчах а се смеех.
« Последна редакция: Април 15, 2010, 14:51:21 pm от VM »

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Този клип е от преди около 18 години - нещо да се е променило към по-добро ? По-скоро не. Иначе ми е интересно какво е станало с това момиче - сега трябва да е на около 30 години. Преуспяваща бизнес дама, която тъпче другите хора за да има облага ? Образцова домакиня с две деца, за която света извън кухнята и нейния дом не съществуват ? Дипломатка  ? Представителка на някое еко-НПО ? Дали все още вярва на това, което е казала на времето...

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
http://www.youtube.com/watch?v=eScDfYzMEEw

Човекът, който накара момичето, което накара света за 6 минути да млъкне, да млъкне.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен VM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 72
Хаххаах. Много готино!!!  :)

Човекът, който накара момичето, което накара света за 6 минути да млъкне, да млъкне.

Това изречение трябва да получи нобелова награда, много добре го каза!!!
« Последна редакция: Април 15, 2010, 22:17:19 pm от VM »

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Още един пример, защо не трябва да разпространяваме като зомбирани всичко, което 'любезни' приятели ни разпращат като линкове по  Skype, ICQ, е-майл, Fackebook и пр.
12 годишното канадско активистче, с добре рецитациия при четене от листче, написано от поредния ГрийнПиис използвач. И това било гениално? Ами да взема да ви кача някое клипче, от едновремешните комунистически "Рецитации" от Асамблея 'Знаме на мира'?!? Или по-малките просто не знаят, че такива призиви ги четеха и печатаха с тонове. А залата ръкопляскеше и скандираше "КПСС-БКП", а в същото време хрупахме радиоактивни салатки, обилно поръсени с прашец от Чернобил.
И  седнали сте после да ми говорите за промиване на мозъции.........
А иначе, за по-любознателните като VM и Nightwish и тези които все още умеят да мислят, ето ви ли линкче към Wikipedia:
http://en.wikipedia.org/wiki/Severn_Cullis-Suzuki
щерка на Писателка (Защо ли не се очудвам :) ) и генетик-еко активист.
И както споменаха по-горе, някак много приятно е да плащаш на разни активисти за да карат хората да се чувстват виновни, да ги караш да си гасят лампите и да не пият вода в знак на съпричастност, да пращат SMS-ки по 3 лв,  а ти да обикаляш с частния си самолет през това време, да хабиш гориво колкото всички Български автомобили за 3 месеца, да си пиеш шампанското, да си хапваш хайвереца и са се спукваш от смях колко лековерни могат да бъдат хората.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321

Неактивен бай жеко

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Голяма бозичка е това клипче, но учудващ е начина по който се разпространи из интернет и колко много хора говорят за него! Чак със сълзи на очите те убеждават, че видиш ли най-после някой нещо казал! Просто не мога да повярвам как тази глупост спечели такова внимание, явно хората бавно и сигурно се побъркват  :flag_of_truce: :flag_of_truce:

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Като сте такива философи, живейте си в лайната. Никой няма да ви попречи. Аз, с моят промит мозък обичам да се изхождам в обозначените за това места и да си събирам боклуците в кошчета.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27