Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488767 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1080 -: Януари 17, 2012, 16:50:00 pm »
Ето,нещо ново по темата  :)
КОНГРЕС 2012 НЛО - НОВО СЪЗНАНИЕ

Част I

http://www.youtube.com/watch?v=2E8uRNAsjrw&feature=player_embedded

Част II

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qDX-Wx02S5k

Част III

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tVmd5Wfb05g

Част IV

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lZ6yZO6TYlU

"Отсъствието на Доказателство не е Доказателство за Отсъствие"

Неактивен D2

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1081 -: Януари 17, 2012, 20:37:58 pm »
Тази вечер в небето на изток се вижда нещо като два лъча,някой друг наблюдавал ли ги е?

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1082 -: Януари 17, 2012, 21:23:20 pm »
D2, стотици пъти сме писали, когато някой види нещо, да споменава местоположение, час и посока.
Да не мислиш, че всички от форума живеем до вас и виждаме това което виждаш и ти?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен zorro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • ...истината е някъде там...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1083 -: Януари 18, 2012, 09:43:36 am »
 Един твърдеше,че тези лъчове били за промиване на съзнанието на хората.Иначе са от дискотеките в Студентски град в София.
...истината е някъде там...

Неактивен D2

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1084 -: Януари 18, 2012, 17:33:29 pm »
Не са от студентски град ,виждаха се в небето към 20ч приличаха на следи от самолет но по-дебели и на нощното небе изглеждаха все едно са осветени. Наблюдавах ги около 45м после изчезнаха,аз живея в кв. Света Троица и се виждаха в небето на изток .  :hi:

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1085 -: Януари 22, 2012, 21:54:37 pm »
Тази вечер малко преди 20.00 забелязах огромен обект на Запад-Северозапад. Беше статичен и около 3 пъти по - голям от Венера, която се забелязваше по същото време. Имаше по - специфична светлина. С един приятел отидохме на добро място за наблюдение и тогава забелязахме и втори обект, малко по - малък, но все пак доста голям и ярък на Северозапад. Това става около 20.40 грубо. Значи за 40 минути наблюдение (а те са си били там и преди това, тоест разбирайте повече от час) този огромен обект не се помръдна. Ние решихме да се върнем и да вземем камера със статив и 24 пъти оптично увеличение. След около 4 минути и 2-та обекта ги нямаше  :o Искам да подчерта, че не бяха близо да хоризонта, а доста по - високо. Ако някой е имал наблюдения ще помоля да ги сподели.
Също така  имаше хора, които преди време бяха писали за наблюдения около телевизионната кула около Баритна мина, ще помоля да се свържат.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1086 -: Януари 22, 2012, 22:09:02 pm »
Интересно. Жалко, че не сте успяли да го щракнете.  :(
Keep 'em occupied!

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1087 -: Януари 22, 2012, 22:24:14 pm »
Щяхме да успеем при всички положения, тъй като като се върнахме и го нямаше, но опитахме да заснемем Венера и резултата изглеждаше прилично. А това, което искахме да снимаме беше около 3 пъти по - голямо от Венера. Иначе с бинокъл като наблюдавахме обекта изглеждаше с неправилна форма и сякаш имаше нещо като малка опашка.

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1088 -: Януари 23, 2012, 00:15:22 am »
Да си кажа,че и аз го наблюдавах(с плажен бинокъл ;D )!Даже звъннах на 2-ма приятели и те го видяха.Признава,че пиша за 1-ви път,но не за първи път го виждам това...светещото...
« Последна редакция: Януари 23, 2012, 01:48:51 am от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1089 -: Януари 23, 2012, 09:45:02 am »
Това ли е, което сте гледали? http://vbox7.com/play:192be79de8
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1090 -: Януари 23, 2012, 10:45:55 am »
Не написах, че беше бяло-жълто, статично и поне 3 пъти по - голямо от Венера. Намираше се на югозапад. Наблюдаваше се около час без да помръдне. Малко по - късно забелязахме подобно, статично, но по - малко тяло на северозапад. И двете изчезнаха за 4 минути някъде не повече. Не са се скрили зад хоризонта защото бяха доста над него. Големия обект погледнат с бинокъл имаше неправилна форма и все едно имаше малка опашка. Наблюдавано е от няколко места в България, в което няма нищо странно защото мисля, че беше на поне орбитална височина.

Неактивен danafeliks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1091 -: Януари 23, 2012, 13:14:32 pm »
 От скоро влизам и чета, но след като разбрах, че има и други "луди", мога да си призная - и аз съм виждала някои неща. Фантазьорството не ми е чуждо, защото съм писател - фантаст, но въпреки над средната възраст, нито очите, нито ума ми са "изкукали". В ясните нощи над провинциалния ми град летят не само самолети, спътници и облаци.А и доколкото знам, спътници с траектория север-юг нито има, нито могат да се спрат над града, да си постоят, да проблеснат, пак да тръгнат, да си сменят посоката( така понякога по няколко пъти) и след това бавно или светкавично да изчезнат. Доста нещица съм виждала и вече като че ли по-лесно правя разлика кое е зрителна измама,кое е непознато явление и кое е от "онези летящи неща". Понякога сме били няколко души, понякога съм била сама. А в Рила летящи, пълзящи и какви ли не още странности - колкото щете. Само човек трябва да има търпение и ОГРОМЕН късмет. [

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1092 -: Януари 23, 2012, 13:49:41 pm »
http://news.plovdiv24.bg/322591.html

Както и предполагах забелязано е и от други места в България, което говори за голямата височина, на която се е намирало.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1093 -: Януари 23, 2012, 19:23:17 pm »
забелязах огромен обект на Запад-Северозапад. Беше статичен и около 3 пъти по - голям от Венера

Цитат
Не написах, че беше бяло-жълто, статично и поне 3 пъти по - голямо от Венера. Намираше се на югозапад.
Sagittarius, последно в коя посока?  Или то това е друг обект?

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1094 -: Януари 24, 2012, 05:16:43 am »
Юхууу,минах кандидат-нет изпита :dance:ето ме и мен, :P,тук съм щото ми писна 2-3 години само да ви чета..благодарско на всички тук,откровенно мога да кажа,че сте ми дали много...
А сега по темата НЛО,и по специално за случая от оня ден с яркия обект 3 пъти по голям от сириус на запад от София.Доколкото разбрах по почти същото време в небето над Пловдив е наблюдаван подобен обект.ако това е бил същия обект,то причините за това стават доста любопитни и могат да имат логиката на послание.За съжаление така и не разбрах дали става дума за едно и също нещо. По тъпото е че тия дето трябва да знаят май си траят.
.Моля да ме поправи някои ако греша,но маи еднствената актуална UFO информация за БЪЛГАРИЯ е само тук.Ако е така ,здравейте колеги уфолози.
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 05:20:23 am от xнещо »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27