Автор Тема: Мона Лиза с рептилните очи  (Прочетена 7910 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mavra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Мона Лиза с рептилните очи
« -: Август 18, 2012, 11:25:29 am »
Не знам дали мястото на тази тема е тук, ако не е, моля админите да я преместят където сметнат за добре, или направо да я изтрият..

Днес, докато се ровех в ютуб попаднах на едно видео, което лично ми се стори доста интересно, и след като не намерих такава тема във форума, реших да я създам.
А ето то и въпросното видео - става въпрос за Мона Лиза и как уж са я разкодирали. В клипа описват как това е Исус, но аз лично виждам две рептилни очи.

http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=OK-tIt8xSBk&NR=1

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Мона Лиза с рептилните очи
« Отговор #1 -: Август 18, 2012, 20:13:49 pm »
О Боже това промени вижданията ми за света  .  :---
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Мона Лиза с рептилните очи
« Отговор #2 -: Август 18, 2012, 21:24:25 pm »
Стига с тия глупости. Ето истинското скрито послание в Мона Лиза и другите картини на Леонардо:

Ancient Aliens S04E08 - The Da Vinci Conspiracy

<a href="http://www.youtube-nocookie.com/v/1GhzUVO5_wo?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube-nocookie.com/v/1GhzUVO5_wo?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0</a>
« Последна редакция: Август 18, 2012, 21:29:18 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Mavra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Мона Лиза с рептилните очи
« Отговор #3 -: Август 19, 2012, 12:40:13 pm »
Добре Monolith, защо веднага отхвърляш написаното от мен по-горе и го заклеймяваш като "глупост". Дори така да е - обоснови се. Гледах клипа ти 2 пъти, и да видях лицето с металния шлем. Но какво доказва това? Хората от клипа който аз публикувах го виждат като Исус, аз го виждам като рептилия. Всичко е възможно на тоя свят.


П.П. Едва ли с теб ще разкрием тайната на Мона Лиза, ама като гледам поне можем хубавко да си поспорим.  ;) :D

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Мона Лиза с рептилните очи
« Отговор #4 -: Август 20, 2012, 09:39:45 am »
Ок, може и да е на рептил. Истината е обаче е, че може да е и много други неща, защото Леонардо е обичал да оставя скрити послания. Никой не знае какво точно трябва да представлява това.

Едва ли с теб ще разкрием тайната на Мона Лиза, ама като гледам поне можем хубавко да си поспорим.  ;)

А нали знаеш, че след спора може да последва ритуал по сдобряването... :P
« Последна редакция: Август 20, 2012, 09:44:15 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Мона Лиза с рептилните очи
« Отговор #5 -: Август 20, 2012, 10:18:11 am »
И на мен по-едно време ми заприлича на рептил. Промени в очите имаше.

Неактивен liuba4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Мона Лиза с рептилните очи
« Отговор #6 -: Ноември 25, 2012, 14:37:11 pm »
На мен ми прилича на войн, при наслагването на двата огледални образа. Леонардо е известен с своите загадки, а очите й... В тях са скрити разни числа и символи, до колкото има информация по последни данни. Може и да прилича на рептил, но мисля, че е много повече от това. Дали ще спорите, вече зависи за какво.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27