Автор Тема: Да преминеш през слънчевия портал  (Прочетена 29792 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #75 -: Юни 01, 2007, 15:26:09 pm »
ами и аз имам предвид че в тая периодичност няма нищо периодично-идеята е че има кръговрата
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #76 -: Декември 19, 2009, 13:52:55 pm »
Тина Здравей.
Цитат
Аз бих ти предложила тест! Мога да ти повиша вибрациите...ще отидеш във висшето си съзнание и.....
.Ако това дето си го написала е вярно(защото ти сама си вярваш или ако някой те е научил)то ти си на прага да си разрушиш сама живота.Ще се опитам да ти обясня нещо:
  1.Живота на всеки е неприкосновен и никой няма право да му се меси(повишава вибрациите).Ако наистина го можеш то все едно си го мушнала в микровълнова печка.
  2.Заблудата ти може да идва от това че някои хора могат да направят контак с човека с който работят и чрез своето тяло да му покажат нещо което той сам не може да достигне.
  Вредата е за този който го прави,защото Аз съм означава едно лице в случая Ти,и правейки това за което пишеш ти правиш грубо нарушение на законите на Вселената,Живота и Майката Земя защото ти дефакто не му повишаваш вибрациите а го допускаш чрез своето тяло с твойте вибрации до твоя/неговия живот и пораженията в твоя/неговия живот са за твоя сметка.А законите са ясни всеки сам трябва да постигне това което може без да си унищожи живота.Не знам с какво се занимаваш но бъди внимателна с тия знания,нанесеш ли щети на друг то отговорността ти е лична и понякога е невъзможно да си поправиш грешката. Защото всеки човек е уникален и няма как твоята уникалност да е като неговата можеш само да се надяваш да е много близка.Енергийно нещата изглеждат прости но са много сложни поради безкрайната им различност.Съвета ми е правете неща които са ви нужни за вашия живот сега,учете се работете развивайте се но само в рамките на вашите потребности във вашия живот, а помагайте на другите само с личния си пример за да не пострадате необратимо.Ние сме материални. Развивайте знания и опитност с материалните неща,няма да усетите как ще преминете към работа с енергии но ще ги виждате и то ще си стане от само себе си без да се усетите.
  Живи и здрави и се пазете, вас и околните.И имайте едно на ум колкото повече знаете толкова е по голяма отговорността ви за грешките. :hi:
« Последна редакция: Януари 10, 2010, 00:21:11 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Borislava

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #77 -: Октомври 24, 2012, 09:23:40 am »
 Не мога сега да изчета всичко,изписано по темата,но ще намеря време :hi:Ето моята "приказка"
 От доста време чувствам повишение на телесната температура-термометърът обаче показва-"всичко е наред",имам "световъртеж"-апарата за кръвно казва-"ти си с идеални стойности"Усещам  "пукане"в главата-в последствие намерих информация за епифизата-и с това си го обясних.Та легнах си(с мъжът си,на когото през цялото време обяснявах какво се случва)и в мига ,в който затворих очи,се понесох към Слънцето.За секунди,не-за милимунди  :)преминах през обвивката му-изненадах се,че там не е горещо,не е студено-беше изумително приятно.А Вътре-в центъра кипеше.......но не от ядрени реакции,както сме учени,кипеше от Живот!Усещах съзнателен Живот,без да виждам някакви същества.И както отбелязах в другата тема-най-изумителното,което усетих е своята свързаност с това съзнание,с това място-с Дома.
 След това преживяване не мога да погледна Слънцето по стария начин!Не мога и да убедя когото и да било да вярва в това,в което вярвам аз.Просто споделям :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27