Автор Тема: Кофти номер, как ще влизаме в ЕС с такива работи – ц-ц-ц  (Прочетена 10301 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Titania

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Следното съобщение не е пуснато от титуляра на профила, пиша го аз – Xpuctoc Muxaul

ДО АДМИНИСТРАТОРА

Вече няколко пъти ми се случва да влизам в акаунти на други потребители без да знам как. Докато си преглеждах отговорите в темата за Манев изведнъж при смяна на страницата се озовавам в профила на въпросното лице, и решавам да се жалвам първо тук, а после и в Страсбург и Хага, щото се нарушават правата на човека. Мога да чета чуждите съобщения и да пиша от чуждо име, както в момента. Същото вероятно може да прави друг с моя профил, или с Вашия! Това не е майтап, проблем е. Решавайте го, щото форума е уязвим така, АМА ЯКАТА! Като сменям страниците при това положение от време на време се изписва съобщение в малко прозорче: "Stack overflow at line: 0".

Извинявам се на титуляра на този профил, да ме прости. За общото благо и сигурност го правя! И нарочно правя нова тема за да знаят всички какви шашми стават или могат да стават с техните профили тук!

Горното съобщение не е пуснато от титуляра на профила, пиша го аз – Xpuctoc Muxaul

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Хммм това е доста неприятно наистина....

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Преди малко се оказах в друг профил, но не ми се пише от чуждо име повече, вероятно става скоро след като някой е пускал нова тема или съобщение и в същото време или много скоро след това някой друг, който не е логнат, влиза там. Поне при мен така става вече няколко пъти. И продължава да ми се изписва грешката "Stack overflow at line: 0" дори и след като изляза от чуждия профил и вляза в моя. Като сменям страниците ми дава тая грешка без значение дали съм логнат или не. Само на този сайт ми се изписва, не и на други.
Потвърждавам, че темата я пуснах аз от чужд профил, ако някой все още си мисли, че е майтап.

Неактивен Titania

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Мдааа, явно има някакъв бъг в системата!  :-\
Човекът наистина е писал от моя профил, след като съм се разлогнала вече...
 :-\

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Случайно да пишете от интернет клуб?

В противен случай това е абсолютен абсурд...Странното е че по IPs сте от различни градове...Варна - ползва БТК и София - ползва Спектрум Нет... Това така ли е?
« Последна редакция: Септември 06, 2006, 01:11:28 am от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

LoraMarina

  • Гост
Не е абсурдно , защото на мен също ми се случи няколко пъти ,да влезна в  профила на друг съфорумец . Какво е обяснението в случая? Човека,чийто профил се зарежда при мен ,се включва от  България, а аз от  чужбина .

fisk

  • Гост
or so called HIJACKED SESSION

Бях препоръчал да се направи ъпдейт на ПХПто!!

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Случайно да пишете от интернет клуб?

В противен случай това е абсолютен абсурд...Странното е че по IPs сте от различни градове...Варна - ползва БТК и София - ползва Спектрум Нет... Това така ли е?

Не ползвам клубове. През БТК съм, и proxy нямам, ако речеш че то си прави шегички. Директна връзка е. И преди като се е случвало пак не е било от клубове и не е абсурд.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Само дето сървъра не е мой, че да правя ъпдейт на phpто, но ще репортвам. За сега ви моля всички да се лог-аутвате като решите да излизате, за да се прекратяват сесиите ви онлайн.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
никога не ми се е случвало, това може ли да се обясни? някой да е влизал в моя акаунт случайно? аз между другото едновременно имам запазена паролата си на 3 компютъра и никога не я пиша наново, а като отворя форума директно съм онлайн...
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
някой да е влизал в моя акаунт случайно?

Да сега точно ти разглеждам личните съобщения  ;) :P :P





Бъзик ве не са корай  8)

fisk

  • Гост
Колеги това е първо правило с пощите, ако хоста няма джава за разлог който те изхвърля след известно време без активни заявки, лично сме снимали сесии в abv.bg , за това винаги си натискайте изхода ;)

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Май не ви се вярва, че въпросната ситуация тук възниква когато "хакнатият" потребител в момента си е ОНЛАЙН, дори пише съобщения и пуска теми, а вие сте ОФЛАЙН и се "нанизвате" на неговия профил. За определен период от време И ДВАМАТА ЕДНОВРЕМЕННО СТЕ ОНЛАЙН, поне това се получи снощи при мен.  :-\

При мен продължава да се появява досадното прозорче за грешка, закачам го долу да го видите. Ето и форум, където е нищен проблема с тази грешка, ама аз не знам все още как да я преборя:
http://forum.java.sun.com/thread.jspa?threadID=718623

А, разгеле след преинсталиране на Java поддръжката се отървах от тая досада, ако на някой друг се случи да знае какво да прави.
« Последна редакция: Септември 06, 2006, 23:21:34 pm от Xpuctoc Muxaul »

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
И още нещо все във връзка с тоя гаф – след като се разлогнете ЗАДЪЛЖИТЕЛНО проверете, дали все още не сте сред изброените логнати потребители, защото веднъж ми се случи да съм излязъл, а още да ме пише като логнат. Наложи се пак да се логна и да изляза, втория път беше успешно.  ::)

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
не, ако гледаш КОЙ Е ОНЛАЙН долу ще си те пише поне до 5 минути понякога и повече, че си регнат... Все пак то се актуализира на всеки 15 минути...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27