Автор Тема: Кофти номер, как ще влизаме в ЕС с такива работи – ц-ц-ц  (Прочетена 10319 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Мен веднага ме отписва в 99% от излизанията, като се изключи въпросния случай, описан по-горе.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
refresh?
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
А може ли някой да ми обясни ,защо когато искам да изпратя ЛС ми дава ,че не може и да опитам по-късно,защото  трябвало да мине определено време след последното изпращане.Но проблема е ,че аз не съм пращала до преди това. :-\
Не винаги е    така,но често ми се случва.Благодаря предварително :D
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
ами предполагаме е временен бъг в системата или някоя таблица е крешнала в този момент...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Ами  а  дано да е временен този бъг.Но сега  реших да рипортвам всеки път ,когато това се случи ;)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Дъвиан

  • Гост
При мен се получава в два случая - когато току що съм влязъл във форума и реша да пратя лично съобщение, и ми дава, че не мога да го извърша преди да са изминали 40 секунди от последното ми действие по форума, и когато вече съм пуснал лично съобщение и отново не са минали 40 секунди, а аз искам да пуска ново съобщение. Трябва да минат поне 40 секунди за да може да стане.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27