Автор Тема: Масови протести в Мексико  (Прочетена 5467 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Масови протести в Мексико
« -: Август 20, 2012, 18:45:02 pm »
Най-големите протести в Света за 2012 към днешна дата са се случили в Мексико. Поводът е машинации при избори. ЕТО В ТАЗИ ДЪРЖАВА ВЕЧЕ ИМА ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО, КОЕТО МОЖЕ ДА СЕ ПРОТИВОПОСТАВИ НА МАФИЯТА. Браво на този народ. Всичко това обаче старателно се прикрива от "независимите" медии. Някой да е чул нещо от тях по този повод? Обяснението е просто - страх да не започнат и другите народи. 

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Масови протести в Мексико
« Отговор #1 -: Септември 07, 2012, 21:26:39 pm »
Никой ли няма повече информация по темата? Сигурен съм че протестите в Мексико има връзка със ставащото в другите латиноамерикански страни, но това се крие от хората. Цензурата е страхотна. :diablo:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Масови протести в Мексико
« Отговор #2 -: Септември 13, 2012, 12:05:57 pm »
Никой ли няма повече информация по темата? Сигурен съм че протестите в Мексико има връзка със ставащото в другите латиноамерикански страни, но това се крие от хората. Цензурата е страхотна. :diablo:

Много ги е страх от верижна реакция.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Масови протести в Мексико
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2012, 21:31:49 pm »
И аз мисля така, страх ги е все още. Мн. жалко, че докато имаме шанс не правим нищо. Предполагам, че скоро, ще са готови и тогава по техен знак, ще започнат протестите и това, ще е мн лошо.
Малко по малко се подготвят, както ме светнаха когато се случи, руснаци ще патрулират по улиците на САЩ и обратното, така много лесно ще могат да стъпчат протестите безкомпромисно. Което пък ще доведе до още по-голям хаос, или изявена тирания.
Или пък други неща, като това, че в Германия одобриха армията да се намесва в случай на безредици, абе изобщо да няма празно.
Съвсем наскоро ЦРУ навлезе с пълни правомощия у нас. Много бързо ни карат да наваксваме, но още имаме време, преди и у нас да се стегне примката. Ни нищо няма да направим, знаем го мн добре.
« Последна редакция: Октомври 05, 2012, 21:36:23 pm от Ashaman »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27