Автор Тема: За Американските войски по нашите земи  (Прочетена 37281 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #30 -: Октомври 18, 2005, 13:49:51 pm »
... ами ако бяха турски в рамите на НАТО ?!?!?
определено щяхте, даже повече от хамериканците... ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #31 -: Октомври 18, 2005, 14:06:14 pm »
Те пак като не са цигански от Индия не че те са член на Нато ама ко ти пука :) . Най -  добре един плеядиански взвод  ;D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #32 -: Октомври 18, 2005, 21:42:39 pm »
Каквито ще да са. Нарамвам батата и тръгвам по центъра да търся войничета в отпуск. А ме е погледнал накриво, а съм го утепал.  ;D   :---
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #33 -: Декември 05, 2005, 14:33:16 pm »
аз от тая седмица почвам тренировки та до лятото да съм в добра форма

август някъде живот и здраве ще отворя сезона за лов на америкаци по кръчми и дискотеки. С кеф ще им размазвам физиономиите ...
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #34 -: Декември 05, 2005, 15:14:16 pm »
Атила стига глупости бе брат...

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #35 -: Април 24, 2006, 00:50:32 am »
Преди няколко дни пуснах едно съобщение в една тема:

От сигурен източник знам че вече има разположени американски войски в България,и то отпреди да се вземе решението за базите.За жалост не ми казаха нищо повече.

Подобно пуснах и във форума на Воините.

http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?showtopic=416

Ето и един от отговорите:

Цитат на: Sinclaire
Преди няколко дни ми се наложи да пътувам до Видин с влак (положението по Дунав е много страшно, поне от това, което видях), та значи влака спря във Враца. И в съседния коловоз какво да видя??? Няколко платформи с джипове Hummer. Значи 100% вече има американски войници, просто никой не го казва официално. Да ме поправи някой ако греша, може би нашата армия да си е купила от тия джипки, не знам. Казвам само какво видях!
 
Доколкото разбрах били тук срещу евентуална офанзива от Русия или Турция. Макар че предполагам има доста по-скрити цели.
« Последна редакция: Април 26, 2006, 21:47:14 pm от Admin »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #36 -: Април 25, 2006, 09:31:46 am »
Преди няколко дни пуснах едно съобщение в една тема:

От сигурен източник знам че вече има разположени американски войски в България,и то отпреди да се вземе решението за базите.За жалост не ми казаха нищо повече.

Подобно пуснах и във форума на Воините.

http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?showtopic=416

Ето и един от отговорите:

Цитат на: Sinclaire
Преди няколко дни ми се наложи да пътувам до Видин с влак (положението по Дунав е много страшно, поне от това, което видях), та значи влака спря във Враца. И в съседния коловоз какво да видя??? Няколко платформи с джипове Hummer. Значи 100% вече има американски войници, просто никой не го казва официално. Да ме поправи някой ако греша, може би нашата армия да си е купила от тия джипки, не знам. Казвам само какво видях!
 
Доколкото разбрах били тук срещу евентуална офанзива от Русия или Турция. Макар че предполагам има доста по-скрити цели.

Браво бе. Няколко хъмъра - много страшно. Че те сигурно само в софия гъзарите имат повече. :>

ssi

  • Гост
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #37 -: Април 25, 2006, 14:25:01 pm »
Зависи от Хамърите. Воените се отличават от тези които се пускат в масово производство. Както знаете Американците обичат такива работи (Полицейските коли също не трябва да имат аналог сред "End User Market")

nuclearblast

  • Гост
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #38 -: Април 25, 2006, 20:16:05 pm »
Това си е чиста окупация. Не си спомням кой беше казал"Народ който не храни своя армия, храни чужда". Вече може да се обясни защо съкратиха (унищожиха) Българската Армия. Празно няма.....

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #39 -: Април 25, 2006, 20:41:05 pm »
Хаха, няма място за съжаление, защото армия все пак има - въпросът е че през своята хилядолетна история България отново е на прага да избере страната на грешния съюзник.. ;)
musica universalis

ssi

  • Гост
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #40 -: Април 25, 2006, 21:19:49 pm »
България без много усилия може да направи така ,че да е център на цяла Европа и не ние да искаме да влезем в ЕС ,а държавите от ЕЦ да искат да са съюзници с нас. Нашата земя е Благословена! Ние имаме всичко което природата може да даде на човек! А какво става...точно обратното! Много предатели имаме, мнооооогоооо....
И хора които не мислят въобще.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #41 -: Април 25, 2006, 23:43:37 pm »
Хаха, няма място за съжаление, защото армия все пак има - въпросът е че през своята хилядолетна история България отново е на прага да избере страната на грешния съюзник.. ;)

И аз мислех това да кажа...

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #42 -: Април 26, 2006, 01:05:32 am »
България без много усилия може да направи така ,че да е център на цяла Европа и не ние да искаме да влезем в ЕС ,а държавите от ЕЦ да искат да са съюзници с нас. Нашата земя е Благословена! Ние имаме всичко което природата може да даде на човек! А какво става...точно обратното! Много предатели имаме, мнооооогоооо....
И хора които не мислят въобще.

Наистина тази земя е свещена, ала това ни най-малко не се знае от мързеланковците, които я разпродадоха...
Който и да ми говори за преднамерен заговор - не вярвам, защото янките просто се наместиха тук, както преди и други са си намествали задниците. За тях тази земя е просто територия, без енергии, и без свети места. Стратегически район.
 Проблемът на българите е, че винаги са се опитвали да догонят някого . . . и този някой винаги им е сервирал зловеща изненада. Но такава карма си тегне тук и така ще е явно... поне още малко  ::)
musica universalis

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #43 -: Април 26, 2006, 21:47:01 pm »
Хехе...какво се чудите дали има или няма US soldiers... и да има и да няма като им потрябва нашата територия все ще я имат. И да искате и да не искате - това е ситуацията...споко... колкото пъти България е влизала в сюъз с някого, съюзът винаги се е разпадал. Сега и НАТО и ЕУ и САЩ ще се разпаднат... просто толкова каръщина носим на сюъзите, че по опасни от нас няма...Един българин има еквивалентна разрушителна способност на американска  ракета Томахоук... Цял народ българи са си ядрена опасност... Хахахах...
« Последна редакция: Април 26, 2006, 21:54:10 pm от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

fisk

  • Гост
Относно: За Американските войски по нашите земи
« Отговор #44 -: Април 26, 2006, 23:18:34 pm »
Ъм :-\, ху д фъ керс, д грейт емпайар ъф ЮЕС, да не ви прави впечатление, The US Empire, the biggest ever има забито знаме си на територията на повече от 195 суверенни държави, thats the way it goes  :( :) изобщо да не ви притеснява този факт и не допускайте разни про-фанатиски убеждения да ви тормозят  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27