Автор Тема: Група с интерес към ОС и ОИТ - Варна  (Прочетена 3959 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен book4me

• Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Идеята - обмяна на опит и дискусии свързани с ОС и ОИТ в периодични срещи на живо; създаване на "работна група" с цел изследване на ОС и ОИТ.
Локация - гр. Варна

Ако предпочитате ИФА /извън-форумна-активност/ пратете ми скайп или други координати на: book4me@abv.bg и бъдете готови за среща. Можете да посочите в писмото си с какво време разполагате или кое време /ден,час/ ви е удобно за срещата. Тъй като е лято ще организирам срещите в екстериорна среда /морска градина, примерно/. Всеки, имащ интерес или опит свързан с темите е добре дошъл, не се чудете:). Ще опитам да не бавя коресподенцията си с тези, които откликнат, затова просто чакайте отговор.

Поздрави

Неактивен bofara

• Пишещ
  • Публикации: 527
Re: Група с интерес към ОС и ОИТ - Варна
« Отговор #1 -: Юни 29, 2012, 21:31:42 pm »
Аз съм от Пловдив и имам голям интерес. Ти специалист ли си? Какво точно можеш да предложиш, да кажем по скайп /то е ясно, че до Варна няма да се вдигна, но ако си специалист, при това добър можеш да предложиш, така да се каже 'алтернативен' вариант.  ;)

п.с. интересувам се и от сталкинг. Абе, ако не е тайна  ;), пиши какво можеш да предложиш, от коя школа си /какво обучение имаш/ и какво искаш, а пък ако можеш и искаш - можеш да ми се присъниш - да си поговорим там - настройка по никнейма ми, защита нямам.

Дано да имаш късмет да събереш група, ще е интересно ако сте грамотни и мотивирани.  8)
« Последна редакция: Юни 29, 2012, 21:46:07 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен x_name41

• Малко Писал
  • **
  • Публикации: 283
    • this is my website!
« Отговор #2 -: Юни 30, 2012, 00:13:16 am »
Колеги не вярвайте на такива самозвани шарлатани, които (си нямат друга работа) гледат само да ви измамят по един или друг начин. Разберете тези неща със способностите и опитностите или ги имаш или ги нямаш, не могат да се изучават току така както мнозина искат да ви убедят и заблудят и точка. Не се подавайте на такива провокации, защото това са преди всичко и хора без никаква съвест, които не се съобразяват със криещите се опасности и евентуалните негативни последствия, които биха преживели на някакво друго ниво от своето съществуване в многоизмерната вселена.
« Последна редакция: Юни 30, 2012, 00:18:43 am от x_name41 »
"музиката удължава живота!"

Неактивен reply

• Четящ
  • *
  • Публикации: 138
« Отговор #3 -: Юни 30, 2012, 01:35:58 am »
x_name41, приятелю, не си прав тук :) казвам ти го от личен опит

Неактивен book4me

• Четящ
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #4 -: Октомври 02, 2013, 20:48:03 pm »
година по-късно...

Не съм шарлатанин, нито гуру, нито ще ви взема пари, нито ще ви обещая безсмъртие. Търся съратници за среща извън това виртуално пространство. Няма да ви посетя в сън, не мога да ви бая, интересуват ме хора готови да действат, а не само да си говорим - има такива, остава да ми пишат /book4me@abv.bg - сънища, дебнене и др. по темата/.

Спорни дни и интересен живот!

Неактивен tectonics

• Четящ
  • *
  • Публикации: 83
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2013, 13:14:47 pm »
Аз не мога да разбреа за какво става въпрос! ОС и ОИТ???

Неактивен openminded

• Четящ
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #6 -: Юли 20, 2015, 23:31:14 pm »
Здравейте, в края на седмицата ще бъда във Варна, може ли да се видя с някой от групата?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27