Духовно > Езотерика

Възстановяване на енергията.. ?

(1/8) > >>

Mildo:
Здравейте искам да попитам дали някой знае някакъв определен метод за възстановяване на енергията. И по точно на тази, която остава във всички недовършени дела,желания и т.н. В хакери на сънища се споменаваше чрез пасианса на медичи, но аз не го владея. Чел съм също и за написване на лист всички недовършени дела на лист и после се правеше нещо, но как мове човек да си спомни колко неща е започнал и оставил недовършени ? Най-сигорното, което имам и знам е от една индиянска книга. Пак се написват на отделни листчета всички започнати дела и желания, сяда се до огън моли се огъня да помогне с неговата енергия определеното започнато дело,желание да се развие или да не ни мъчи повече и се пуска да изгори. Търсих из интернет подобни неща, но нищо не намерих. Ако някой знае някакви методи ще се радвам ако ги сподели :)

konstantin2007:
За кво ти е да възстановяваш,след като просто можеш да зареждаш с нова :D

вещичка:
Ако смяташ, че някакви недовършени задачи ти черпят от енергията, то просто прережи енергийните нишки, които свързват тези задачи с твоето енергийно тяло и въпроса ще е приключен. Не виждам защо трябва да се прилагат някакви сложни схеми, като има и доста по-прости варианти  ;).

Mildo:
Защото това е енергия,която усещам че ми пречи доста. Задачи които няма как да довърша,а често се сещам за тях и ме дразни и изтущава. Свещичка как се прерязва тази нишка? Константин какво точно презареждане имаш предвид? Пс благодаря за отзоваването.

вещичка:
Визуализираш енергийното си тяло и нишките към проблемите и с енергийна ножица ги прерязваш или просто ги изскубваш от себе си. Понеже ще остане празно място на местата, на които са били го запълни със златна енергия, защото ако не е запълнено "нещо друго" може да го запълни. После се обвий в златна защитна сфера и пусни енергийният поток от Вселената да те зареди...  :hi:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия