Автор Тема: Стамен Стаменов: Земята бъка от извънземни, опитват се да я превземат  (Прочетена 30826 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Очаквайте скоро Стамен Стаменов да се увлече по новата мода и да започне да боботи, че нацистите се връщат да превземат земята.  :P

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Някои неща ще бъдат разбрани от някои рано или късно, за тези, които няма да ги разберат има "рестарт левел"...

Търсете истината и освободете мисленето си:
"Life is what you make it, what you believe it is!"
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
   Преди време имаше място във форума където би трябвало Стамен да отговаря на питания. Блог ли бе или теми... няма значение. Ако не греша, и въпрос бях задал. Не помня да е имало отговор от него. А нямам желание да търся. Не виждам смисъл.
   Да споделя какво ми направи впечатление. Ако приемем, че думите му описват максимално точно конкретни факти...
Цитат
Дори пет човека могат да решат в положителен смисъл съдбата на това деградирало и съсипано човечество!
само в този форум претендентите за тази роля са в пъти повече. във всеки аналогичен да има още по един, плюс още по един от всяка дъжава (бонус)... и спасение дебне от всякъде. ;)
 "Изхвърлих" ли се?
  Възможно е.
  Около 5 години от как съм тук (във форума). Повечето се крием зад никове, псевдоними, дори поредици от точки. Четем не на килограм а на тонове литература. Филмите по любимата тема са ни все недостатъчни и некачествени (защото мислим, че знаем повече). Всеки си има авторитет, който уважава и чийто пример следва (само в мислите си). Всеки... почти всеки ръси твърдения на поразия. Нищо, че доказателствата куцат. Нема непоклатимост. Упс... забравих, че елита и извънземните много старателно ги покриват. И ще приема за сега това за факт.
  НО, какво не могат да скрият от нас? Някой задавал ли си е този въпрос?
  Нас самите не могат да скрият от нас. Защото с това си се справяме без помощ.
  Задавал съм си и още един въпрос. Как може да сме сигурни в истинността на преценката си за нещата ставащи по света (та чак Вселената), като не познаваме самите себе си? Колцина от тук пишещите са решили и са започнали с този експеримент? Колцина наистина знаят а не само са информирани? Нали правите разлика между информация и знание? ЗА натрупан опит да не говорим.
  Защо дращя долкова редове: Защото, според мен, докато ние самолично, всеки един за себе си, не се себеопознаем и себеовладеем, дотогава ще даваме шанса и инструмента на всеки недоброжелател (или глупак), земен или неземен, материален или нематериален, да ни манипулира и да се възползва от фалшивите ни самоубедености.
  Не ни трябват извънземни за да сме зле. Тук неколкократно бе доказвано това. Обидчивост, раздранения, заплахи, кавги пред и зад кулисите на форума. А мрънкаме, че разбираш ли едни хипотетични извънземни не проявявали човечност. Ако питате мене...а и да не ме питате ;) баш човечност си проявяват... дори са много миролюбиви като се замисля. Не помня в новата ни история някой неземни да са ликвидирали 3-4 хиляди индивида само за ден (9/11) или пък стотина хиляди на една обособена територия (Ирак).
   Та.
   Дали Стамен е прав в твърденията си? Възможно е. Аз нямам неговата информация.
   Но според мен е допуснал да бъде манипулиран. И го е приел волно или неволно.
   От неговата позиция и заявено самопознание и мисия, е недопустимо да говори безотговорно. Визирам отново тези 5 човека. Нима сред феноменалните феномени, които е организирал, сред изследователи, конспиратори/антиконспиратори не са се събрали мижавите 5? А ако тази бройка я няма на Земята....
   ... викам да си ходя. :bye2:

P.S.
------
за информация на наплашените завоеватели:
И един Човек е достатъчен. Защото Човекът е творец изобретател. Може да създаде и други глупости освен вас.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Жоро, Според мене не толкова ни манипулират, колкото ние се самоманипулираме в стремежа си да не допуснем някой да ни манипулира.
Другото, което е, че малко или много сме християни и ни е насадено, че трябва непременно да има някой, който ни мисли злото и друг, който ще на спасява. С времето това насаждане се вижда идеално и сред конспирациите за извънземни. Ето защо ги делим на грозни гущери и сиви уроди с големи глави, които ни мислят злото и красиви руси манекенки и манекени, които ни обичат и бдят над нас.
На Стамен Стаменов съм чел и други повърхностни изказвания и съм останал с впечатление, че или този човек без да е запознат коментира или прави сензации с някаква евентуална финансова цел.
Според мене това е един от хората, които спомагат уфологията да бъде винаги препращана към 4-ти километър.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Жоро, това, за което говориш го бях видял още преди 5 години, когато и аз влязох във форума. Единствената причина, заради която го бях видял и го виждам, че аз бях започнал много години преди това със себепознание и всевъзможни занимания върху себе си, преди да съм чел за извънземните, рептилии, 2012, измерения и тн.

Не вярвам, че човек заровил се в тоя напълно безмислен хаос от лъжи и сплетни може да поиска да работи върху себе си в даден момент. Защото всичко това е отрова, която трови хората. И е много по-лесно, защото няма болка, и няма отговорност, и няма труд. Както каза има "криене от себе си".

Мисля, някой нарочно подклажда разпространението и умножението на всички тия лъжи. Да, от една страна отделни "конспиратори" гонят финансова изгода. Но не е само това. Някой определено дава силно рамо, да сговнява и вкисва хората.
Дава да се ядат лайна, а слага етикет "сладолед". И хората ядат, даже и се радват, щото къде са виждали що е то "сладолед" и какъв вкус има.
Страшна картина, ако я гледаш отстрани.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
      Не  съм  специалист  по  извнземните проблеми,  но  възникват  няколко  въпроса : 
      Ние  сме  създадени  от  извънземни  твърдят  "капацитети"  е  ако  е  така  защо  се  учуднаме,  че  ни  владеят  или  искат  да  ни  владеят,  те  нали  затова  са  ни  създали! 
      Ако  пък  сега  им  е  трекнало  да  ни  окупират  какво  губи  масовият  обитател  на  планетата,  абсолютно  нищо,  просто  ще  си  сменим  господарите  нали  така!  Аз  например  съм  любопитен  може  ли  да  се  намери  нещо  по-жестоко  и  алчно  от  сегашните  ни  господари!  Жоро  визира  само  два  случая,  но  списъкът  е  огромен!
      Другото  е  кой  се  страхува  от  промяната  на  статуквото,  сигурно  за  да  защитават  власта  си  строят  тия  противоракетни  щитове  и  другото  въоръжение  насочено  към  космоса?   
      Моето  мнение  е,  че  тия  извънземни  са  загрижени  единствено ние  поради  собствената  си  групост  да  не  разрушим  планетата!  Всичко  друго  не  отговаря  на  логиката! 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Стамен Стаменов поредният програмиран био-робот на ``елита``. Пълно е с такива във всички държави по земята сеят дезинформация, а и някой истински факти. Дейвид айковците са удобни за по-лесно маниполиране на масите това ви е пределно ясно. Разбира се че представят и реални конспирации в техните теории, за да могат по-лесно да спечелят доверието на стадото и да завладеят умовете на (как го каза Стаменчо) ``простолюдието`` да го подчинят на nwo.
TRUE OR DEATH

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
     
      Ако  пък  сега  им  е  трекнало  да  ни  окупират  какво  губи  масовият  обитател  на  планетата,  абсолютно  нищо,  просто  ще  си  сменим  господарите  нали  така!  Аз  например  съм  любопитен  може  ли  да  се  намери  нещо  по-жестоко  и  алчно  от  сегашните  ни  господари!  Жоро  визира  само  два  случая,  но  списъкът  е  огромен!
   

И аз си мисля, че това един от вероятните сценарии.
На сцената се появява по-развита, агресивна и силна извънземна цивилизация и просто откупува, или взема насила вече разработената ни и печеливша, (не за нас естествено) китна планетка (робска плантация за широкопрофилни производства и добив на какво ли не) от сега владеещите я други извънземни... >:(
 

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Стамен е коректен - предоставя инфо,а който разбрал-разбрал... :yes: ;)


Ufodigest Newsletter

http://www.ufodigest.com/news/0808/moses-spaceships.html

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Стамен Стаменов поредният програмиран био-робот на ``елита``. Пълно е с такива във всички държави по земята сеят дезинформация, а и някой истински факти. Дейвид айковците са удобни за по-лесно маниполиране на масите това ви е пределно ясно. Разбира се че представят и реални конспирации в техните теории, за да могат по-лесно да спечелят доверието на стадото и да завладеят умовете на (как го каза Стаменчо) ``простолюдието`` да го подчинят на nwo.
Много общи приказки и нищо конкретно срещу Стамен Стаменов. Къде  я видя тази дезинформация? sunin като искаш да го очерниш, поне дай контрааргументи.

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Не мислете "тежко"...Отсейте житото от плявата...
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Аз искам да кажа нещо за статията с интервюто на Стамен Стаменов.
Като цяло ми беше изключително любопитно да я прочета и я изчетох на един дъх. Определено бях чувал за някои от нещата споменати в нея, като например за Рептилите и най-вече за английското кралско семейство. Но и много простотии и меко казано безсмислици изчетох. Особено за чеверметата ;D, а де не говорим за Бойко и Цветанов! ::) Оставам без думи - както му се вика No comment. Но иначе си заслужаваше статията и ми хареса, прав е човека като казва да се позамислим, да си отворим очите и да видим какво става в действителност по широката Земя! :)
Също така останах с впечатлението, че човекът е сякаш озлобен към властите или управляващия елит, както той го нарича многократно. На места определено се поизхвърля и прекалява, та даже става проповеднически фанатизиран и наивно убеден в правотата си. Като цяло - такива като него под път и над път. Това си е моето мнение!
 :hi:
« Последна редакция: Януари 30, 2012, 16:17:25 pm от The Time Lord »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен sidereal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:Стамен Стаменов: Земята бъка от извънземни, опитват с
« Отговор #42 -: Февруари 04, 2012, 19:09:46 pm »
Аз лично не бих тръгнал да превземам мравките пред моя блок с калашници и танкове  :)

А какво би направил? Ще обучиш други мравки и ще ги инфилтрираш в групата мравки пред блока ти, да правят конспирации?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27