Автор Тема: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова  (Прочетена 45443 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Materius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re:Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #45 -: Февруари 11, 2012, 14:13:32 pm »
Идеята ми е развита от Алеко Константинов, но действието се развива в 21 век  ;D Модерните Бай Ганьовци причиняват много сериозни морални щети на испанчетата например... Ако намериш някой шуменец да ти разкаже как живее там, ще разбереш какво имам предвид - много смях!!!!

Неактивен diadka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #46 -: Февруари 11, 2012, 22:58:02 pm »
Единствения който беше допуснат до библиотеката в Малта(която вече е във Ватикана)е Николай Райнов,записките които е направил там от стари богомилски книги са уникални и дават светлина на това кои сме ние българите и откъде сме.Николай Райнов е писателя който има най много писания на тема богомили.Самия Райнов е бил посветен,и велик майстор на масонската ложа у нас преди 9септември,ученик на Петър Дънов.Записките които са правени в Малта са издадени под заглавие БОГОМИЛИ И БОГОМИЛСТВО с авторския псевдоним ЕПИСКОП СИМЕОН.Интресно е че самите записки са отбелязани като секретни и само за вътрешни.И наистина при прочит много от текстовете изглеждат неясни или кодирани ,нещо характерно за масоните.Като Цяло автора отделя голяма част от творчеството си на богомилите и българските царе в КНИГА ЗА ЦАРЕТЕ<БОГОМИЛСКИ ЛЕГЕНДИ и др.Относно Людмила и България бяха публично унизени и наклеветени от СЪВЕТСКИТЕ служби със самото унищожение на Людмила,неуспешното отбелязване на 1300 години България и спомнете си НАЙ ВАЖНОТО ЗА Назидание България беше наклеветена за атентата срещу папата именно в тази 1981 когато трябваше да честваме 1300 си годишнина.Вместо с културните ни постижения пред свта България бе представена с най варваския си лик именно по вина на СССР

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re:Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #47 -: Февруари 11, 2012, 23:22:38 pm »
Ами за мен Людмила беше отсрочката, но не се посвениха, може и да съм го писал преди години, Т. Живков е казал много завоалирани и странни думи по въпроса.Който иска да вярва, но по отношение на смъртта и е казал, че са намесени много по-висши сили, а който вярва може да си зададе въпроса дали е имал в предвид политически или някакви други сили.
« Последна редакция: Февруари 13, 2012, 11:54:02 am от Mirotvorec »

Неактивен diadka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #48 -: Февруари 16, 2012, 22:11:30 pm »
Да, тези думи на бай Тошо съм ги чувал като малък, но до скоро не бях се замислял.
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 10:26:54 am от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27