Автор Тема: Значения на Тройните числа, както предадени на Д. Мелхи  (Прочетена 4072 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Цялата реалност е създадена от тоновете на музиката. Бидейки така, когато троен номер се появи, по какъвто и да е начин, това представлява момент, съдържащ значенията на тоновете на това тройно число. Следват значенията , дадени от Дрънвало Мелхизедек:

111- Енергиен поток - Например , вода, електричество, пари, Вода, сексуална енергия...

222 - Нов Цикъл - Започване на нов цикъл, естеството на който зависи от следващия троен номер който ще видиш

333 -Решение- Трябва да вземеш решение. Решението ще те заведе или до 666( означава че трябва да повториш урока) , или до 999 ( завършен урок )

444- Училище за мистерии  - Това , коеот се случва в живота е урок , чрез който учим за реалността. Това училище е свързано с ученето( четене на книги и др.) , но не и с дела.

555 - Съзнание за Единия - това е числото на Христос, тове е числото когато някой е получил съзнание за Единството на всичко. Вие сте овладели всички нива на училището за мистерии.Най- - високото число.

666 - Това юисло може да означава зло , но е и числото на човечеството и живота. ( Въглерод - 6 електрона, 6 протона, 6 електрона). КОгато видите това число , означава да внимавате за физически събитя които се случват в същия момент. Бъдете предпазливи.

777- Училище за мистерии - Тази част от училището е където вие не просто четете книги, но прилагате в практиката това което знаете.

888- Завършван на определен урок от училището за мистерии.

999- Завършване на определен цикъл от събитя.

000- Без значение
 :yes:

 :yes:
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Много Важно е да се знае че тройните числа имат отношение към това, което мислиш В Момента!!!
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27