Автор Тема: Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби  (Прочетена 52565 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен allstar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #30 -: Януари 19, 2012, 22:41:31 pm »
На глупаци които вярват в сегашната система не е отредено да владеят каквато и да било способност! Open your minds before its to late for you to safe, защото краха е неизбежен и смяната също. Нищо не зависи от вас чукове такива, и с всеки изминал ден ми показвате че трябва да ви задуша до смърт за да се предадете. Ще бъде както Аз кажа, а Аз вече казах - Да Бъде ДОБРО!!! Животите ви не струват нищо докато поддържате системата!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #31 -: Януари 20, 2012, 03:05:43 am »
По-скоро нищо не зависи от теб!  ;D

Сигурно това те кара да се чувстваш гадно.

Добре, че който трябва се е погрижил и ти да нямаш никакви дарби, че иначе щеше на сума народ да направиш мръсотия. Изобщо недей чака. Нито ще ти се даде някоя способност свише, нито в следващото измерение ще те вземат. Оставаш заедно с капиталистите.  :lol:
За твое най-голямо съжаление не си изобщо нещо повече от тях.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #32 -: Януари 20, 2012, 13:24:10 pm »
Подробно обяснение на дисковете на Джефри Томпсън. На английски е.  :)

« Последна редакция: Януари 20, 2012, 13:31:14 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
6285174923344176257

Неактивен broken_dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #34 -: Февруари 11, 2012, 15:51:02 pm »
Мисля, че това е доста интересно откъм факти за свръхспособности, но за жалост обясненията на американския философ са доста размити, или не иска да каже много неща, които прикрива, или наистина не разбира същината на проблема, според мен е първото. Очаквах доста повече, да видим дали в следващата част ще е по-подробен, в интерес на истината въпросите, които задава София са много задълбочени, личи си, че са навътре в нещата.

http://tv7.bg/news/5011842.html
Somebody find me ... i`m lost

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #35 -: Февруари 11, 2012, 22:56:07 pm »
Според мен това са неща които трябва да се преодоляват, защото се цакат с егото, в смисъл, че какво станало ако си запалил свещ без клечка, а не да се величаеш понеже ти се е отдало да направиш нещо по нестандартен начин един вид. Иначе казано, се изпада в някакаква заблуда за уникалност, която подхранва егото и човек не си дава реална представа.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #36 -: Февруари 13, 2012, 19:48:20 pm »
Ето едно видео http://www.myvideo.de/watch/3528080/Car_Levitation_Uri_Geller във, което се демонстрира възможноста на телекинезата.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителн
« Отговор #37 -: Февруари 13, 2012, 22:46:13 pm »
Мислиш ли че това е истина?.Не мога да повярвам че такова щокиращо нешо може да бъде просто е така показано в някво немско тв форматче.Не че не вярвам в телекинезата,но ако е толкова лесно к/во чакаме? :lol:
« Последна редакция: Февруари 14, 2012, 07:52:23 am от Mirotvorec »

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителн
« Отговор #38 -: Февруари 13, 2012, 23:55:39 pm »
Вярвам в не отключените способности на човека,затова вярвам че м/у нас има такива които могат неща които за мнозина са невъзприемчиви...Да вземем замъка от коралови рифове в щатите,постоен от сам човек и то с ръст само 120 см....,даже го мести малко преди смъртта си...  :hi: Но в това видео си признавам,че мазникавата усмивка на пича и начина на рязаните кадри....малку не ми пасват!  :nea:
« Последна редакция: Февруари 14, 2012, 07:52:38 am от Mirotvorec »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #39 -: Февруари 14, 2012, 13:51:09 pm »
За тези дето ме питаха,а и за нищо не подозиращите,но любопитковци...има филмче в колибката за кораловия замък във флорида:  http://kolibka.com/movies.php?page=10&orderby=movie&cat=technology Има бая върху какво да поработим над нас,определено вярвам че хората притежават неописуеми способности,но някак са заключени от сегашната ни материалистическа реалност!Жаждата ни за пари и власт,коли с ДВГ,моблини телефони поглъщащи цялото ни внимание...кланяме им се като божествени творения,а всъщност сами се поробваме и тровим,нашия избор е тотално изопачен!Няма да се впускам в подробно описание как сами се погубваме,има си друга тема за това,май.... :writer: Ето едно късо видео представящо феноменалния замък http://vbox7.com/play:d678c08f34 И макар,че небето не е обичайно синьо,все пак грее приятно слънце,пожелавам приятен и спорен ден!Влюбените да се обичат и на здраве на седналите вече да се черпят  :drinks:
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #40 -: Февруари 14, 2012, 18:35:12 pm »
За тези дето ме питаха
Да наистина.Невероятна история.Благодаря,че ми я припомни. @---

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #41 -: Февруари 28, 2012, 04:24:36 am »
Благодаря ви!  @---

Ето и от мен един филм:
BU - Инелия Бенц - Интервю с Бил Райън от Проект Авалон:

Тези умения са във възможностите на всеки човек. И много подходяща е думата в края на заглавието на темата "дарби".

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #42 -: Февруари 29, 2012, 19:12:01 pm »
Приятели,мисля че темата и най-вече идеята беше дали някой от вас има подобни дарби.Клипове и неща можем да изнамерим много в нета и всеки от нас е гледал.
Преди около месец може би не случайно по дискавъри попаднах на едно ново предаване Свръхестествено.Един мъж с явно доста добри умения на илюзионист,а може би и повече от това накрая на филма или серията стигна до монах в Тибет който владее левитацията и му я демонстрира.Но преди това направи нещо,което за мен е повече от фокус.На тавана имаше отвор и се виждаше луната как свети.Пред очите на монаха за миг си сложи ръката и след като я отмести нямаше никаква светлина.А другият интересен трик с който беше нужно да впечатли друг човек,който да го доведе до този монах,но през нощта сънувал видение и го напусна и си тръгна,оставяйки го сам да продължи търсенето,че на стената една картина нарисувана от този човек,имаше цяла луна.Той пак постави за миг ръката си и след като я отмести имаше полумесец.Интересна телекинеза показа и в трикове с карти,впечатляващо беше всичко и се виждашеа,при това на улицата и заобиколен от зяпачи.
Очаквах на другата седмица да има от същата поредица,но уви.Така и не се появи поредицата и до ден днешен.
Относно всеки един от вас,мога да ви уверя,че с малко тренировка и опити можете да се научите да лекувате с ръце.От вътре ми идваше да правя неща с ръцете на някой болен,като разбира се имах и намерение и желание да помогна на човека.Все пак минах 4днвена терапия с Доманчич метод/който иска да пусне в youtube Зденко Доманчич и да разбере за какво става въпрос/върху мен,но не съм посещавал семинари да се уча.Просто правех това което ми дойде и няма нищо общо с това което виждате на клиповете.На една болна от рак си поставих ръцете на корема и,а беше зле и имаше болки.Усети загряване и на сутринта ми се обади,че е спала много по-добре откакто е с този проблем.Аз бях убеден в това,че ще ми се обади и резултата не закъсня.
Най-интересното е,че след Нова година помогнах на една жена,която беше доста се сринала и имаше някакви енергийни нарушения в тялото си,а наскоро бе взела и рейки.В едно кафене седнахме и започнах по моя си метод и то буквално да си играя и се забавлявам.А преди това навръх Нова година тя видя какво умея и правя,дори ми се чудеше по какъв начин и с каква техника лекувам.След това се черпехме и тя ми казваше какво става и се бъзикаше,какво и правя?:)На другата сутрин ми изпрати смс,че вече е ок и е тя както била преди.Предприе мерки и започнаха да и затварят каналите,защото беше убедена,че някой и вреди и пречи.
А най-интересното за мен беше,че преди около месец попадна и една книга от която всъщност разбрах,как лекувам аз.На приятелката ми редовно си и правя терапии,но я научих и тя на мен да ми прави когато се налага.Ето и някой друг клип за техниката,а книгата се казва Възстановяване на връзката-д-р Ерик Пърл:
Можете да се пробвате и вие.Важно е намерението,да не мислите дали правите нещо и дали ще има някакви резултати.Просто се забавлявайте,като децата и ако прочетете книгата ще разберет повече неща като насока,но не е казано,че е нужно да спазвате точно всичко както го пише.Вслушвайте се в интуицията си.
Някой ако е гледал филма или е чел Селестинското пророчество,ще се убеди,че явно нещата вече започват да се случват. ;)
« Последна редакция: Февруари 29, 2012, 19:17:59 pm от trepa4a »

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителн
« Отговор #43 -: Февруари 29, 2012, 21:41:24 pm »
trepa4a, определено ме заинтригува!  :) Един въпрос: когато лекуваш с поставяне на ръце какво усещаш като използване на енергия: твоята лична енергия или си нещо като проводник на космическата? Защото това е много важно. По моя преценка не е личната ти енергия щом имаш толкоз бързи резултати.
А относно Рейки - добре е постъпила познатата ти, тази енергия е доста мощна (сринала се е точно заради Рейки - трудно се издържа на тази енергия, трябва си огромна подготовка).
Успех и да ни радваш с повече такива резултати!
Ти как си с телепатията?

А относно  Селестинското, благодаря, че ми напомни пак да го прочета, определено повдига доста вибрациите и насочва към знаците!  @---

« Последна редакция: Февруари 29, 2012, 21:44:20 pm от Passiflora »

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re:Свръхчовекът.Способности и изключителни дарби
« Отговор #44 -: Февруари 29, 2012, 22:24:33 pm »
Както и при квантовата синхронизация и с това лечение аз съм проводника.Тази вечер пак правих на приятелката ми и имах по различно и странно усещане в ръцете,особено в дясната.На мен също ми прави и каза,че е усещала боцкане.
Преди да прочета книгата на Ерик аз го правех и с желание да изсмуча болката и проблема в себе си,един вид да го извадя от човека.Той споменава за това как му се подуват ръцете и се появяват мехури и след ден изчезват.Аз съм имал главоболие,други болки в тялото си.
Между другото аз понякога полагам ръцете по тялото,а и също така ги движа около тялото и се получава един вид енергиен масаж.Наскоро показах техниката на една приятелка и я попитах какво усеща?Тя ми отговори,че все едно я докосвам,но е по друго усещането.
За телепатията не знам дали е точно това.но имам много случаи,като от това когато ми звъни тел,без да го видя знам кой ми звъни,като вървя по улицата кой ще срещна завивайки край ъгъла на някоя сграда.Отивам някъде,а чакам да ми се обади някой,и знам как и по какъв начин ще се развият нещата,макар че по скоро може би си ги поръчвам всички тези неща или с мислите си въздействам на това което ми се случва занапред.Може би имам някакъв контрол на събитията в живота ми.Мога да споделя и техники с които да променяте нещо което не ви харесва и не сте съгласни с него в положителна посока и как да увеличите доходите си.Една приятелка се шашна,че за три различни неща се възползва и изпробва и имаше резултати.Аз лично също съм пробвал и знам,че работи.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27