Автор Тема: СЪБИРАМЕ ЕКИП  (Прочетена 15312 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

virtual

  • Гост
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #15 -: Август 22, 2006, 17:18:56 pm »
Ако може бих ви бил полезен с религия и всички аспекти свързани с нея

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #16 -: Август 22, 2006, 21:49:53 pm »
Ако може бих ви бил полезен с религия и всички аспекти свързани с нея
:)

 определено бих се радвал на повече информация за РЕЛИГИЯТА , макар и да съм най - неадекватният от всички участници във оформянето на ВИКИПЕДИЯТА   ;)

  ЕЗК   :)

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #17 -: Август 23, 2006, 13:00:09 pm »
Що се отнася за технологий свързани с армията и подобни но под прикритие ;) мога да помагам
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #18 -: Август 23, 2006, 20:32:35 pm »
Включен си..
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #19 -: Август 23, 2006, 22:55:11 pm »
Аз имам силно чувство, че всеки който каже "искам" и ще бъде включен... Някакви критерии не са ли нужни все пак? Половината които искат нищо няма да свършат и това го казвам на 108 %!!!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #20 -: Август 24, 2006, 01:50:09 am »
Ами проблемът е, че всеки изявява желание и никой нищо не прави след това. Няма никакъв стимул. Не разбирам защо така. Освен да направим така:

ДАВАМ ПО 50 долара на първите двама, които сериозно и отговорно се заемат със задачата да понапълнят Уикипедията с информация. 


Изисквания:

1. Всеки да впише по 70 артикула в енциклопедията на следните теми: исторически конспирации, конспиративни теории, важни дати и събития, високи технологии, проекти, бази, тайни общества, личности свързани с тайни общества, биографии и истории на важни фамилии, Уфология и Извънземен разум, известни случаи, познати термини, личности и всичко друго което се сетите по темата.
2. Вписаните статии да бъдат добре подредени, да бъдат използвани снимки, да се включват други източници и линкове. Статиите да не са под 1 страница Уорд формат.
3. Да свърши зададената работа в рамките на 2 седмици.
4. Да има сметка в PayPal или MoneyBookers. В краен вариант българска банкова сметка.

Желаещите да отговарят след този постинг. Избраните двама ще бъдат оповестени тук след 1 седмица
« Последна редакция: Август 24, 2006, 01:58:36 am от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #21 -: Август 24, 2006, 02:12:25 am »
Дотук ли стигнахме? Айде, бе хора, закакво беше това натискане по - горе? Ако ще се действа, да се действа! Баси, да трябва да се плаща. :(
« Последна редакция: Август 24, 2006, 02:46:04 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #22 -: Август 24, 2006, 02:51:50 am »
кое натискане..
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #23 -: Август 24, 2006, 03:53:08 am »
Ами, както казваш колко човека са се записали досега и какви са резултатите? Може, да си имат и други задължения, не знам, но щом се стига до предлагане на пари...
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

fisk

  • Гост
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #24 -: Август 24, 2006, 08:38:10 am »
ADMIN какви ги вършиш!?, нещо форума почна да губи своя лик  70%  offtopic ( сметнах го  :D ), повърхностно отношение, суета  идея?! избор ! не е ли това, или аз в началото се бях заблудил , падам си романтик.  :) 

Antonium

  • Гост
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #25 -: Август 24, 2006, 09:54:31 am »
Проблема ми е, че нямам време и трудно ми се удава да пиша. Пробвал съм се в уикипедията, не ми харесва как пиша и т.н.Иначе в областите уфология, астрономия, древни цивилизации може да помогна, но не мога  за съжаление да се посветя изцяло на тази благородна кауза. Затова и не се обаждах досега.  :)
Това с доларите е върха. С тези 100 долара по добре си купи един хард диск или се почерпи с другите твои съмишленици. :D
За офтопика съм съгласен, наистина брътвежите /или това което според мен са брътвежи/ са доста.  :D
Успех в начинанието с вас съм и ще помагам доколкото мога. :D :D :D

Oberon

  • Гост
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #26 -: Август 24, 2006, 10:47:04 am »
Тази събота и неделя ще се опитам да напиша нещо за УФОтата и историята им.
Пожелайте ми късмет:)))

Оберон

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #27 -: Август 24, 2006, 11:05:46 am »
Хора, правя го за да мога да стимулирам някого да направи нещо. Не става въпрос за тези, които сме взли вече в екипа. Те ще си работят по сайта. Става въпрос за други хора, които да направят нещо за благото на другите. Не смятам, че като предлагам парична награда трябва хората тук да се обиждат. Смешно е.

Допреди няколко месеца обсъждахме как сме готови да плащаме на някого за да превежда статии, сега изведнъж стана лошо че съм предложил 100 долара, за да се напълни един сайт с информация. Не мисля фиск, че губим лика си, защото това е начин да съберем солидна база данни с информация за кратко време. Нали целта ни беше да информираме хората. Питайте и ЕОН и Ейлиън колко статиии чакат за превод. Ако чакаме всеки от нас да намери свободно време да започне да превежда много бавно ще събираме нужните материали. Многото от хората в България не знаят чужди езици, много от нашите потребители не знаят чужди езици и затова трябва да се превежда. Не смятам, че е е лоша идеята, не смятам че оронва нечий престиж и не смятам, че пречи на ХНЕТ. Човек не може да посвети живота си напълно на тези неща, защото в крайна сметка не това ще те нахрани. Живеем в общество, което просто не позволява това. Сам виждам по себе си, че с годините имам все по повече грижи и все по малко време остава за сайта. За съжаление, но факт. Малко или много това, което ние сме си поставили за цел си е един сериозен труд, а всеки труд в днешно време е хубаво да се заплаща. ИЛИ?

Наистина не разбирам защо така. Сами виждате, всеки от нас има своите задължения, всеки от нас работи, учи или прави нещо друго, което го възпрепятства да прави каквото и да е било по нашите работи, въпреки желанието му. Затова трябва да намерим и други начини. Със сигурност ако разполагах с повече пари и повече щях да предложа само и само да се увеличава масива с инфорамция.

Не разбирам, не искате ли да имате специализирана енциклопедия, в която като нещо ви потрябва и хоп, да намирате отговора...? Мислех си, че ще е за доброто на всички. Както и да е, за да стане наистина реалност този проект трябва сериозен труд. ЕОН, ХОР и Ейлиън са достатъчно заети с поддръжката на сайта и форума. Трябва наистина доста работа да се положи, затова реших, че мога да възнаградя двама, които да се заемат с проекта. И не съм искал никой да обиждам и нкиой да порицавам, а да реализирам един проект...Простете ако все пак някой се е засегнал.
« Последна редакция: Август 24, 2006, 11:35:12 am от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #28 -: Август 24, 2006, 12:07:10 pm »
Админ, предполагам, че никой не го е приел като обида от твоя страна. Идеята е ясна и прекрасна!  :D  Но това е духовна работа и ако аз приема каквито и да са пари, бих обидил себе си и ти няма да имаш никаква вина.

Мога да помогна само с превод от руски на някакви статии, ще опитам да "впрегна" още един човек в тази дейност, ако има такава работа-свиркайте. :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: СЪБИРАМЕ ЕКИП
« Отговор #29 -: Август 26, 2006, 15:02:08 pm »

 за момента аз немога да помогна много активно , но скоро когато имам повече достъп до ИНТЕРНЕТ , ще помогна с каквото мога  :), надявам се да не се сърдите за моето бездействие  :--- :-\ 

  ЕЗК 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27