Автор Тема: Рефлексология (Българския вариант)  (Прочетена 16626 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен darena.666

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #15 -: Февруари 11, 2011, 22:20:30 pm »
Както сме я подкарали,ще си позволя да споделя още нещо.Става въпрос за моя съученичка.Катастрофират.Получава мигрена.Някои сигурно знаят,че болките са непоносими.Но!Нейна баба има решение.От дъното на раклата вади малка торбичка с икона/не помня светеца/ и три раковинки.Започва нещо да:нарежда:и раковинките залепват на челото на приятелката ми.Тя се опитва да ги размърда,но неуспешно до момента когато главата и минава и те падат сами.Бабата почина докато още бяхме ученички.Но с нея изчезна и торбичката. :writer:

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #16 -: Февруари 17, 2011, 20:11:03 pm »
Благодаря, Тина, за припомнянето,да баба ми ме докосваше по челото,по ръцете,но не си спомням с подробности.Спомням си,за всички трудни моменти в младежкия ми живот тя беше на моя страна и ме успокояваше,че всичко ще премине,противно на родителите ми,които след всяка моя минимална грешка се държаха сякаш свършва светът.Позитивното,добротата лекува и поддържа здравето,но защо ни е толкова трудно да го разберем.И имаш право,че определена музика лекува,дава енергия,но има и поредиза от звуци,която не можем да наречем музика,която убива душевността,предизвиква нужда от дрога,води до низки страсти.

И моите родители така правиха - аз затова нямам друг опит освен бабите и дядовците. Наричам родителите ни - химическото поколение - те толкова се гордееха и вярваха в напредъка на науката и химическите торове и лекарства...Не ги обвинявам - да са живи и здрави!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #17 -: Февруари 17, 2011, 20:18:26 pm »
Относно рейки- напоследък се интересувах от действието върху мозъка на човека със инфра ниски звуци -под 10 Hz /от 5 до 8 Hz-тук специалистите могат да се изкажат/.Доколкото разбирам т.нар. инициализиране в рейки,което на запад се заплаща по 200е,е действие точно с такива звуци,които не се чуват от човека,но се възприемат от мозъка и може да му бъде внушено каквото инициализиращият поиска, потвърждение е и факта,че те трябва постоянно да са в контакт с ''учителя''си.После се минава на друго по-високо ниво,което струва 500/600 евро.Това е пример на mind control,не знам как не ги е страх тези хора,които в България не са малко,да допускат да бъдат контролирани по такъв начин.

Аз не вярвам в рейки - извинявам се, ако обиждам някой!

Инфрачервената светлина е добре за хората, които са "откъснати" от света и "летят в облаците". Тя вибрира под човешкото тяло и засяга център, който ни заземява и свързва със земните недра, но не е за всички. Ако се използва на нормални хора ще подсили базовата и сексуалната чакра за сметка на всички други - слънчевия сплит - самочувствие, сърдечната - чувства, гърлената - общуване и т.н. Звука под диапазона ни прави същото и затова се използва от военните. Кючека има много такива ритми и затова си е класифициран като сексуален танц.

Когато се отслабят горните чакри - ума и интуицията, както е при инфраред светлината и ниските тонове, всеки може да ни програмира, защото съзнанието ни е замъглено.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #18 -: Февруари 17, 2011, 20:24:35 pm »
...От дъното на раклата вади малка торбичка с икона/не помня светеца/ и три раковинки.Започва нещо да:нарежда:и раковинките залепват на челото на приятелката ми.Тя се опитва да ги размърда,но неуспешно до момента когато главата и минава и те падат сами.

МНОГО интересно! А дали раковините със спираловидната си структура не поемат болката? Болката обикновено е в ниския спектър - мътни тонове но винаги с червени оттенъци. Раковината е била в морето и е наситена със синьо - точно противоположния цвят цвят с който се лекува болка. Спиралата е това обаче което е тайната на това. Аз ще пробвам.  :)

Неактивен darena.666

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #19 -: Март 11, 2011, 22:20:33 pm »
Здравейте :yes:Много съжелявам,че не мога да ви дам повече информация.Повече от 20 г.нямам връзка със съученичката ми.Иконката беше малка/10-15 см./Раковинките бяха като конусчета-3 бр.Селото мисля,че беше Златар-Шуменско.Друго не помня ???

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #20 -: Март 25, 2011, 18:16:48 pm »
<a href="http://www.youtube.com/v/zSGcIks0sEA?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/zSGcIks0sEA?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0</a>

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #21 -: Октомври 17, 2011, 12:47:16 pm »
http://www.doctorvlad.com/index.php/2010/03/kak-izbavitsya-ot-shuma-i-zvona-v-ushax/ - доктор Влад  8) Готин тип, има много интересни съвети. Особен с моксата от цигара. :) http://www.doctorvlad.com/index.php/2010/02/prostoj-sposob-lecheniya-nasmorka/
6285174923344176257

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #22 -: Октомври 18, 2011, 01:44:06 am »
Nasko, Явно се интересуваш - разкажи повече за видеото, което показваш.

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #23 -: Октомври 18, 2011, 14:52:21 pm »
Tina, а каква е причината за шума в ушите и имаш ли идея как да се излекува?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #24 -: Октомври 24, 2011, 20:13:30 pm »
Tina, а каква е причината за шума в ушите и имаш ли идея как да се излекува?

 :writer: Прехвърлям го на лични...

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #25 -: Октомври 24, 2011, 22:35:27 pm »
Хей, Тина,
прехвърли и на мен, моля   @---

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #26 -: Октомври 24, 2011, 23:21:22 pm »
И ти ли имаш шум в ушите? (Сладур!) Първо виж дали е в ушите или МЕЖДУ УШИТЕ (тоест в главата ти) и ми пиши на ЛС.  :)
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 00:19:24 am от Mirotvorec »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Рефлексология (Българския вариант)
« Отговор #27 -: Октомври 25, 2011, 11:54:25 am »
Явно сме много хора със шумове в ушите или главите. Нека дискутираме...

Първото, което трябва да се направи е да се изключат инфекции на ушите, високо кръвно или нарушения на вестибулярния апарат. Това става с посещение при доктор.

След това да се изключат механични шумове - като електрически и телефонни кабели, ретранслатори за GSM-и или високоволтови кабели и трансформатори. Това става като се следи дали шумовете се появяват само на определено физическо място. Например на мен ми отне няколко месеца в нова квартира да открия откъде ми е шума от морз или факс в главата в спалнята - оказаха се два телефонни кабела под прав ъгъл насочен срещу леглото ми.

Трето - както писах - дали шума е в ушите или между ушите - в главата. Ако е в главата, е пренатоварена мозъчна дейност. Много шуми, ако човек е стресиран и има панически атаки, което освобождава повече адреналин. Това се оправя със спокойствие разбира се и различни методи да се избегне стреса. Лесно се проверява като се изпие ментов чай или валериан или чаша алкохол - до час и в полузаспало състояние шумовете ще изчезнат.

Шумовете в главата са ясни, защото черепа е като тонколона (ако мога така да се пошегувам). Невидимите био-енергии на мозъка вибрират в много високи честоти - пурпурно, бяло и розово и създават шум. Нещо като светкавицата и звука и, но на микро-ниво.

И чак при четвъртия вариант - шума в ушите, ще търсим причината чрез рефлексологията. Ето една диаграма на рефлексните точки на ушите:

http://transcendentlifestyle.com/wp-content/uploads/2011/05/auricularpoints.jpg

Тялото на човека е с главата надолу, която обяснява защо е безопасно да се сложат обици само най-отдолу на меката част - иначе ще се засегне някой орган - виждах много хора с много обици насложени по-нагоре със сериозни здравословни проблеми на съответния орган.

Когато някой орган е засегнат, рефлексната точка е възбудена - тоест излъчва по-високочестотен сигнал. Ухото ни е като раковина и също усилва сигнала до ниво да се чуе като шум. Аз мисля, че природата ни е направила така, за да се самодиагностицираме. Няма да чуваме шум, ако рефлексната точка вибрира на здравословно ниво, което е с вибрациите на зеления цвят. Ако пък имаме проблеми с много органи, ще ни звучи като концерт от различни инструменти - тоест различни честоти от различните рефлексни точки.

При тези случаи трябва да се лекуват органите, за да спре шума в ушите.

Интересна е енергията и шума идващ от енергиен меридиан - няколко органа, които получават сигналите си от мозъка по една и съща "нервна магистрала" от мозъка, както и енергията от една чакра - няколко органа, които са вързани в една точка на нервната система по гръбначния стълб. Примерно при някои медитации и упражнения може да се увеличи енергията на някои центрове (чакри) и, ако не се насочи правилно, ще предизвика шум от блокажа. Ако е временно, ще отшуми за ден-два, но ако определения център е постоянно активиран, ще трябва да се правят контра-медитации и упражнение.

Надявам се, че съм помогнала - лек ден!  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27