Автор Тема: мощно освобождаване на кундалини  (Прочетена 28463 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #30 -: Август 13, 2012, 10:47:25 am »
Есес, понеже си тук искам да те помоля да ми кажеш има ли каквато ии да е дейност, която ти носи сърдечно удовлетворение?

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #31 -: Август 13, 2012, 11:20:40 am »
Да танцувам, преди ходих на танци ,от както се роди сина ми нямам време и не ходя.

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #32 -: Август 13, 2012, 11:57:37 am »
А у дома, защо не танцуваш у дома? Действа хармонизиращо. Самото движение на енергията, баланса на силите, когато пристъпваш в своя ритъм е същото, което усвояваме по един или друг начин танцувайки. Щастливото преживяване носи същото - обикновенно е действие, чувство, мисъл в синхрон с вътрешната ни хармония.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #33 -: Август 13, 2012, 12:04:52 pm »
Танцувам,но рядко.Не е същото,атмосферата,учителя,другите танцуващи, това в къщи го няма.Вчера ших,имам шевна машина и от време на време шия,това малко сякаш успокои енергията,но за малко,днес отново съм във вихъра.Не знам ,аз съм заодия стрелец,по принцип съм дейна,но тази енергия ми идва в повече.Нали знаете когато сте влюбени,как се чувствате,нещо подобно е,ама не сте влюбени.Седи си в теб, сякаш вибрира,но не излиза.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #34 -: Август 13, 2012, 12:12:35 pm »
Имам усещането ,че до към 3- 4 следобед, ще се пръсна,като се прибера вкъщи,вероятно се отпускам и там се случва обратното,изведнъж енергията изчезва и се чувствам изтощена.Сънищата ми са изпълнени само със секс и някакви същества,или извънземни или вампири( предполагам заради един сериал) Капака беше като сънувах ,че правя секс с извънземно с много пипала от двете страни по цялото протежение на тялото му,приличащи на змии.Днес ще ходя при една жена която се занимава с енергии евентуално да ме "поправи".

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #35 -: Август 13, 2012, 12:23:08 pm »
Рабирам, аз съм риби, със преобладаващ елемент въздух, без един земен знак, и 3ри огнени, съответно асцедент и луна в лъв. През годините, особенно, когато природата се събужда, както е при всички изпитвам неудържим копнеж да пея, да копая, да рисувам, дори си сковавам рафтове, етажерки, бях изрисувала и стената в хола, защото последвах подобен на твоя всеобхватен порив. Така щото за близките все едно витая... И аз танцувах, и наистина в група е по-забавно, но тук се иска дисциплина и самоуважение, да продължиш, след първа стъпка, 2ра и т.н останалото идва само. И аз отварям шевната машина, днес шия утре не, но ако продължа знам ще ми се родят идеи и ако ги последвам, ще е чудесно. Но си намирам понякога оправдания и ми се ще енергията, която приижда на талази от мен просто сама да си търси пътя....не става :), затова сме цялостни, да изпълваме с ум и разум, да водим вътрешното така щото тялото да не се държи като разглезено дете. На мен пеенето и до сега  ми пшомага. Мислила съм, че всеки може да пее и ако се отпусне дори наум да  си припява, ще усети лекота, и няма да му е така разхвърляно в душата...
Тази година енергията се движи в бясна скорост, сякаш времето тече по-бързо. Годината е на дракона, за китайците знаеш е митично същество, енергия, именно това, което усещаш усезаемо се случва с цялата ни планета по един или друг начин, и понеже е по-мощно, за да няма отклоненив и да се движим в ритъм, е добре всеки да открие за себе си това, което го хармонизира. Да се обърнр към себе си съзнателно и отговорно. Да си даде това,  за което душата му сигнализира.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #36 -: Август 13, 2012, 12:33:01 pm »
Гледам да следвам поривите си,а те не са да пея и да танцувам.Но може да се пробвам,току виж ми дошъл и такъв порив

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #37 -: Август 13, 2012, 12:47:21 pm »
Гледам да следвам поривите си,а те не са да пея и да танцувам.Но може да се пробвам,току виж ми дошъл и такъв порив
Не от значение какво те вдъхновява, освен ако не ти вреди, на теб или близките ти. Въпросът е да го уловиш и обуздаеш, енергията си е като необязден кон... Маисторство е да се оседлае. И който се е сблъскал знае. Приеми, че коня ти има нужда от търпение. Как би постъпила с с див кон?
   Аз когато закъсвам, то е по - скоро защото  се оставям на емоцията да даде връх, което освен до разпиляване, до друго не води. По съвет даден ми лично, заради подобни "отклонения" в ритъма, аз си отбезязвам какво имам да върша, добро упражнение е, създаваш си график, и не допускаш да излезеш от него, аз си слагам аларма именно защото се отвявам в дадена дейност. Когато си включил, подредил делата си във времето и тяхното изпълнение, и е запълнен всеки момент няма шанс да се "хванеш" за нещо странично, което да те разпилее. И ако времето ти е изпълнено пълноценно, балансирано откъм дейност и отдих и творчество-любов, нещата протичат спокойно. Просто трябва тогава да проследиш кое е в повече и да регулираш, но за целта си дай по седмица, поне за да включиш в даден график. После коригирай съобразно с чувството. Това е полезно при по-темпераментни и импулсивни натури, така се обуздава страстта, без да се убива. За по разумните е нужен нарушаване на графика. 

  Сещам се, че има и друго, което обаче е трудоемко - пътуването, за където си искаш. Това винаги поставя човек в себе си. Намира се. Когато е по-интровертен пътуването може и да се извърши вътрещно, но в обратния случай е добре да стяга куфарите и да се отдаде на пътешествие!
« Последна редакция: Август 13, 2012, 13:04:35 pm от del »

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #38 -: Август 13, 2012, 13:11:02 pm »
Не знам,аз съм доста импулсивна и страстна натура и не обичам да овладявам страстите си,обичам да се оставям да ме завладеят,затова по горе казах,че тази енергия ми харесва,не ми харесва това ,че не мога да я изразходвам.Както когато човек е влюбен,хем се чувства прекрасно,хем иска да се успокои. Как да мислиш за графици,за неща който трябва да свършиш като мисълта ти е само на едно място.Сега разбирам ,защо някой по горе ме питаше дали съм се влюбвала без обект, чувството наистина си прилича.Когато сте влюбени, каквото и да правите,работите, ядете,говорите и тн мисълта ви е все в обекта.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #39 -: Август 13, 2012, 15:38:11 pm »
Искам тази енергия да има друго съсредоточено влияние,както ти предлагаш изкуство или пък нещо друго в което съм добра.Не искам да имам сексуална енергия,която да трябва да променям,да пренасочвам,да потискам,защото са ми слаби ангелите и не ми се отдава. Надявам се днес след срещата ми с жената която работи с енергия да се променят нещата.Надявам се да е я запушена чакра,която ще се отпуши,я нещо подобно с бърз изход,защото това не е живот.
Ето днес имах доста тежка физическа работа,тялото ми се умори ,нооо енергията си стой.Така докато се прибера вече ще съм изстискана,защото психическата ми енергия и тялото ми не издържат на този натиск.

Неактивен Materius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #40 -: Август 13, 2012, 15:56:46 pm »
Не мисли...прекалено много мислиш..."днес много физическа активност, но енергията си седи" :drinks: Живей си спокойно и не си втълпявай глупости - и най-важното имай смелостта да направиш това което ти се иска, или което трябва - СИГУРЕН СЪМ, ЧЕ ЗНАЕШ КАКВО Е ТО

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #41 -: Август 13, 2012, 15:57:56 pm »
Искам тази енергия да има друго съсредоточено влияние,както ти предлагаш изкуство или пък нещо друго в което съм добра.Не искам да имам сексуална енергия,която да трябва да променям,да пренасочвам,да потискам,защото са ми слаби ангелите и не ми се отдава. Надявам се днес след срещата ми с жената която работи с енергия да се променят нещата.Надявам се да е я запушена чакра,която ще се отпуши,я нещо подобно с бърз изход,защото това не е живот.
Ето днес имах доста тежка физическа работа,тялото ми се умори ,нооо енергията си стой.Така докато се прибера вече ще съм изстискана,защото психическата ми енергия и тялото ми не издържат на този натиск.

 Аз искрено ти пожелавам докато днес стигнеш до жената, от която очакваш помощ, да ти е спокойно, за да можеш сама да намериш център в себе си. Всяка самостоятелност се увенчава с успех. Най-добрия ни съветник е в нас самите...това сме ние.
Отпусни се и само се наслаждавай на чувството, всичко има две страни, приеми ставащото и ще съзреш другата му страна.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #42 -: Август 13, 2012, 16:18:08 pm »
Преди време се помолих на Бог постоянно да изпитвам любов към него,е сега изпитвам нещо като влюбване и желание към никой,ама не мога да го разбера,защото няма обект.Може би не съм готова или прекалено се суетя в това състояние,но наистина не знам как да се отпусна,когато имам усещането че перпето мобиле ми е в корема.А тялото ми и то не може да се справи,умаря се,много му идва натоварването, психиката и тя изпушва,иска и се да мисли за други неща.

Неактивен Himeros

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #43 -: Август 13, 2012, 16:38:54 pm »
Изпитвал съм го.....имаме нужда от многопластови отношения с партньор, които далеч не се изчерпват само със секс, имаме нужда от тръпка, сласт, разбиране, гледане с някой в една посока, пълно отдаване, но и в същото време самостоятелност и тактичност, коректност, зачитане на лично пространство, нужда да обичаме да отдаваме и да бъдем обичани. Понякога дори се припознаваме заради това....неизживяното усещане, едва доловимо докосване, усмивка, тези неща понякога значат много.
« Последна редакция: Август 13, 2012, 20:59:47 pm от Mirotvorec »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #44 -: Август 13, 2012, 20:15:03 pm »
Мисля, че в темата вече има всичко друго, но не и кундалини.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27