Автор Тема: мощно освобождаване на кундалини  (Прочетена 28586 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #15 -: Август 11, 2012, 12:48:44 pm »
Както казах вече,не държа това да е причината за неразположението ми. Тръгнах да търся причини не заради неразположението си,а заради многото енергия която по горе казах ,че имам, не знам дали тя има медицински причини обаче.Не ми е проблем неразположението,защото то е моментно,ето днес почти нямам такова вече,освен изгарянето в коремната област.По точно ми е проблем енергията и то не защото я имам,кой не би искал да има много енергия,а че не разбирам защо я имам ако целта и не е да бъде изразходена.Иначе вчера си мерих кръвното,нормално,виж другите неща не съм ги мерила. Когато предния път ми се случи да имам такава енергия,след като изчезна изпаднах в дълбока депресия и липса на всякаква енергия.Сега не съм депресирана,но след моментите на еуфория следва силна умора.И това както ви казах,не е просто енергия,а почти неконтрулируемо сексуално желание,без обект и не може да се изразходи с секс,просто защото който и да е обекта,не върши работа.

Неактивен Терес

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #16 -: Август 11, 2012, 13:29:31 pm »
Ами щом обектите не вършат работа,пробвай сама. ;)Не се обиждай,но не се изразваш достатъчо ясно май!?!Има ли желание за секс или няма!?!?Какво да кажем ние мъжете,дето редовно си имаме желание,за секс,но обектите"ич ги нема"!?!?Нещо ще да е женско твоето явление,я с хормоните свързано я!?!?Аз,поне никога не съм се замислял,желанието ми да идва от някоя древна богиня,като Кибела например.
Дошло е време робите да преброят господарите!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #17 -: Август 11, 2012, 13:39:16 pm »
.Сега не съм депресирана,но след моментите на еуфория следва силна умора.И това както ви казах,не е просто енергия,а почти неконтрулируемо сексуално желание,без обект и не може да се изразходи с секс,просто защото който и да е обекта,не върши работа.
Направи си тест за бременност. :blush:

Неконтролируемото желание за секс,обикновено се дължи на хормони.Не на кундалини.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #18 -: Август 11, 2012, 14:10:07 pm »
Ами щом обектите не вършат работа,пробвай сама. ;)Не се обиждай,но не се изразваш достатъчо ясно май!?!Има ли желание за секс или няма!?!?Какво да кажем ние мъжете,дето редовно си имаме желание,за секс,но обектите"ич ги нема"!?!?Нещо ще да е женско твоето явление,я с хормоните свързано я!?!?Аз,поне никога не съм се замислял,желанието ми да идва от някоя древна богиня,като Кибела например.
Разбира се че може да е свързано с хормоните.Повтарям,че не претендирам да е издигаща се кундалини, само предположих,защото ми се сториха сходни симптомите,но сега започнах да чета ОШО за кундалините и разбирам,че нямат общо двете неща или са далеч в много начално ниво.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #19 -: Август 11, 2012, 19:19:05 pm »
Мисля че малко неправилно се търси налична енергия да бъде непременно изразходена.

Може да направиш един кекс (както се шегува една моя приятелка като се задълбоча в определени неразрешими неща  :writer:), обиколи блока няколко пъти, направи градинка и т.н. ако ти харесва фитнес, волейбол, плуване или друг спорт- пробвай така с физическо натоварване.
Но така или иначе такава енергия е добре да бъде споделена, след което трансформирана или генерирана. Буквално като пример от физиката и електричеството, да не ти "гръмнат бушоните" ;)
Не знам какъв темперамент е съпругът ти или обектите за потенциален секс, но е добре да са тип "пасивно" приемащи, но все пак и те отдаващи, за да се получи качествен обмен или споделяне.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #20 -: Август 11, 2012, 19:40:16 pm »
Мисля да пробвам заземявания разни,защото именно заради тази енергия си купих кростренажор,но и това не беше начина.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #21 -: Август 12, 2012, 07:16:58 am »
Есес, да не би да те тресе някой Уранов транзит - те имат такъв ефект върху хората обикновено. Преди 2-3 години (не помня точно вече), но прогресивната Луна минаваше върху натален Уран и не спах почти цяло лято. Бях готова да изкопам лозето на комшията, да сготвя на приятелката, постоянно месих питки, баници и други такива, защото много обичам да готвя през зимата, но лятото обикновено не припалвам до печка, сърдех се на всички, че ядат по-малко, а мен ми напира да изразходя една енергия в кухнята...

Накрая отвътре ми дойде следната идея: затварях очи, мислено се пренасях в центъра на слънчевата ни система, тоест "кацвах" върху Слънцето и "взривявах" енергията си навън да обгърне цялата слънчева система и така си "разреждах акумулатора", защото то иначе не виждах какво да правя. Два-три пъти на ден така и нещата взеха да стават прекрасни  :D.  А върху кростренажора много добре изсъхват мокри хавлии  :hi:...
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Терес

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #22 -: Август 12, 2012, 10:10:53 am »
 ???Е чак сега разбрах след почти четирийсе лазара,защо жените са все неразположени за секс,щото просто им се правило кекс :lol:.Малейййй представям си,ако вместо да опече две тави баница и да извърти три баклави.....се развилнее в кревата семейната жена!?!?Чудеса ще стават :yes:
Дошло е време робите да преброят господарите!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #23 -: Август 12, 2012, 10:24:12 am »
???Е чак сега разбрах след почти четирийсе лазара,защо жените са все неразположени за секс,щото просто им се правило кекс :lol:.Малейййй представям си,ако вместо да опече две тави баница и да извърти три баклави.....се развилнее в кревата семейната жена!?!?Чудеса ще стават :yes:
Така е..Луд умора няма,а незадоволената жена е като луд с картечница..Аз съм имала такива моменти,.. :blush:,ма винаги е причината е била хормони..
 
За кундалини,при пробуждането им имах силни болки в гърба и в ръцете.Все едно нещо ме разпъваше на кръст.Особено нощем..Имах периоди в които спях седнала в леглото.Друга поза беше невъзможна,поради болката и студа(най-вече в крайниците)..Тоя ужас трая няколко месеца,и изчезна като с магическа пръчка.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #24 -: Август 12, 2012, 10:43:55 am »
Като ви слушам какви ги приказвате реших, че не ща никакво освобождаване на кундалини. :nea:

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #25 -: Август 12, 2012, 12:03:47 pm »
Така както пък аз ги слушам, реших, че хал хабер си нямат що е това кундалини.
Ама карай, лафа да става.  :D
Сега е модерно да се ползват сочни термини от авторите и да се раздухват и разпъват до неузнаваемост по книжките.
Който чете езотерична боза, вместо класика си пълни само боза в главата, а после и боза в устата, а и по клавиатурата.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #26 -: Август 12, 2012, 12:10:05 pm »
Който чете езотерична боза, вместо класика си пълни само боза в главата, а после и боза в устата, а и по клавиатурата.

Ей това е най точната приказка която съм прочел досега  :hi:.

Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #27 -: Август 12, 2012, 13:40:29 pm »
http://www.otzvuk.com/Knigi/Okultna/viktor.vostokov-tainite.tibetskata.medicina.pdf
 Една книжка за Тибетска  медицина на Виктор Востоков "ТАЙНИТЕ НА ТИБЕТСКАТА МЕДИЦИНА"
Есес,
     Аз лично си казах вече мнението по темата. За мен всичко свързано с енергия, е всякога творящо. При липса на синхрон, при забавяне, форсиране, при липса на самонаблюдение на принципа " Бързай бавно" се появяват отклонения - тялото реагира (нали през него минава, то е част от процеса, не отделна част...) - Дали ще  кръстим симптомите - проява на болести, както и да е си пакостим сами. Щом енергията е творяща, човек може да открие в себе си специфичнатаси творческа настройка. Да приложи собствен стил, в заниманията си. Да позволи на своята енергия да се разгърне, прояви, канализира в някъкъв процес, независимо в какъв. Не е нужно да разглеждаме само "непосредствената си представа за творчество"като единствен общовъзприет вариант, та нали става дума за нашата енергия. Тя енергията с представи не работи. Тоест, творчество е не само: Изобразител. Изкуство, фотография, композиране и тн, а всяко хармонизиран енергиен поток, извиращ от нас. Може да го проявяваме във всичко, съсредоточено, готвейки, ходейки (енергията да я ползваме за по добра походка, танцувайки), пеейки, дори просто седейки, наум можем да творим. Може да измисляме математически теореми или каквото си искаме, което е плод на нашето самосъзнание. Може да проектираме сгради, дрехи, каквото и да е, но да е от нас. Ако енергията не се хармонизира, ще се случи и това, което се случва, като гръмне крушката....Енергията за мен си е чисто електричество, следователно, може и да се овладее, да се изпълни със смисъл. Не мисля, че кростренажора ще им смисъл, защото той не въздейства цялостно, на енергията, а фиксира някакво действие и нищо повече. За едни секса е решение за други секса не запълва празнотата... Усеща потока и чува музика. Въпрос на избор. Става дума за съзнателност.  Не за забиване в посока някаква. Как ако я няма настройката за самонаблюдение и съзнателност, ще се ползваме от съвети. Към кого ще ги прилагаме, ако не търсим в себе си източника на вдъхновение.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #28 -: Август 12, 2012, 21:11:13 pm »
???Е чак сега разбрах след почти четирийсе лазара,защо жените са все неразположени за секс,щото просто им се правило кекс :lol:.Малейййй представям си,ако вместо да опече две тави баница и да извърти три баклави.....се развилнее в кревата семейната жена!?!?Чудеса ще стават :yes:

Това е долна инсинуация  :unknown: Няма ли подход и кексът няма да стане като хората. Но аз понеже хич не мога да правя кекс, а и не обичам ... играя волейбол като има с кой.

Иначе сериозно по темата. Енергията е нещо хубаво. Аз така го оценям, дори да е било плашещо с невъзможността ми да я споделям или изразходвам.  И има нещо, което може да се стори интересно. Определена енергия приета еднократно, без конкретно разбиране от къде и как е получена, може да бъде отново активизирана, когато имаш нужда. Веднъж зареден ти я имаш. Въпросът е да намериш начин, когато наистина имаш нужда, да я провокираш, за да се справиш и да я трансформираш, а преди това обмениш така, че да си собствен източник на енергия. Нещо като вечен двигател :)
« Последна редакция: Август 12, 2012, 21:17:23 pm от Princess_Deja »
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: мощно освобождаване на кундалини
« Отговор #29 -: Август 13, 2012, 09:15:57 am »
Нито съм незадоволена,нито съм неразположена към секс,нито каквото и да било.Просто е много силно желанието, нещо от рода на това да си постоянно зверски жаден и в мислите ти да е само утоляването на жаждата,да пиеш,пиеш,но все едно да не си близвал вода от 5 дни и да си обезумял с пресъхнала уста.Нещо като обсебване.И това не е хубаво повярвайте ми. Едно е да имаш апетит който да можеш да задоволиш,друго е да го имаш и да няма задоволяване по никакъв начин.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27