Автор Тема: Occupy протестите на 15-ти Октомври  (Прочетена 32244 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #30 -: Октомври 17, 2011, 11:52:19 am »
Ето още едно потвърждение, че новата ''октомврийска революция'' е строго режисирана ;).
http://www.parallelreality-bg.com/novini/50-newss/370-2011-10-15-18-45-40.html
Добре де не разбирам как може да се случи спонтанно без режисура,без заплануване от някой, такова мащабно събитие.Нали все на някой трябва да му хрумне да го направи.Не се интересувам от Билдерберги и подобни и нямам идея нито какви са,нито ме и интересува.Важното е че се случва това което искам,а именно хората искат различна по хармонична система и вече го демонстрират.Как да стане това ако някой не направи първата крачка?
Арри знаеш ли защо има клюки,защото хората имат психологиеската нужда да си обясняват действителността, клюките се полуават защото хората имат прекалено малко информация за случващото се.Един да каже че имаш сестра,иди го доказвай,дори снимки със сестра ти ще се намерят.Затова смятам че това търсене под вола теле е просто желание да си обясните случващото се.Тъй като конспирацията за вас е начин на живот и мислене вие всичко си обяснявате с нея и не допускате дори за миг,че може и да не е така. Аз нямам нищо против конспирациите,но смятам че трябва всеки да си поставя граници и най малкото да балансира между доброто и злото.А сякаш се залита само в едната посока.Не ми напомняите че това форум за конспирации,аз го знам.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #31 -: Октомври 17, 2011, 13:43:02 pm »
eses,АЗ може и да съм зомби-комспиратор, а ти каква си? В няколко  поста представям как точно се случват нещата, а ти щрауске, си си навряла красивата глваичка у пясъка и не искаш да видиш истината :). Аре стига вече сме се настъпавли и обиждали кой какъв е. Фактите показват, как точно стоят нещата, ама ти щом искаш да стоят по твоя начин, стой си там, при заблудата. И не се сърди, ама да не знаеш кои са Билдербергите, и даже не те и инеретсуват, прави ''разогвора'' ни АБСОЛЮТНО ББЕЗСМИСЛЕН. И защо изобщо се месиш и пишеш по нея(темат), идея си нямам :yes: Все едно АЗ да пиша  за кондулини, мандулини, чакри и пр.
« Последна редакция: Октомври 17, 2011, 13:44:47 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #32 -: Октомври 17, 2011, 14:33:36 pm »
eses Аре стига вече сме се настъпавли и обиждали кой какъв е.
Не съм обидила никои.Изказвам мнение, това че е различно не виждам защо толкова те пали.Кое наричаш факти? Някакви статии от интернет ли? Аз поне не наричам факти пясъка в който съм си "заровила карасивата главица".Четете някакви статии от запалени себеподобни и наричате това факти.Нямам нищо против в това да вярвате в каквото си искате,но да твърдите ,че заради  измислените ви факти цялата кауза за един по добър свят е загубена, не мога да приема.Защото за разлика от вас аз мисля да работя наистина в тази посока, та да може поне моите пра пра внуци да живеят в един по добър свят.
А иначе си се объркал,аз не пиша за кундалини ,мундалини,чакри и пр.Аз изследвам живота и човека ,на тези хора им викат философи.И между другото именно  те са най обективни и именно заради тях сега знаеш, че съществува въобще конспирацията.
« Последна редакция: Октомври 17, 2011, 14:34:55 pm от eses »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #33 -: Октомври 17, 2011, 17:22:26 pm »
Най-добрият роб е неосъзнатият роб.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #34 -: Октомври 17, 2011, 17:54:08 pm »
Цитат
И в един „прекрасен” ден - този, който ТЕ подготвят от години, ще се случи това – организацията ще поеме властта вместо националните правителства. Как точно ще се случи това? Много просто – бедността и страхът неминуемо ще доведат обикновените хора до бунт. Банките ще прекъснат всички заеми и ще започнат да изискват „своите” пари от кредиторите си. В този момент на тотален световен безпорядък ще се намеси ООН, която ще изпрати „миротворчески” сили във всички най-размирни райони. Точно тогава на сцената ще излязат и новите лидери, които ще поемат отговорността пред хората за излизането от кризата.''
http://novinar.bg/news/28-iliuminatite-i-noviiat-svetoven-red-chast-7_MzU0NjsyNA==.html

Mного точно казано и направо в  целта  !  :hi:

Да излязат новите лидер, стратегически планирани  от ООН - миротворческият екип на тъмните ложи,  които ще поемат отговорността пред хората   за излизане от "изкуствената" криза.....Така постепенно „кризата” ще бъде „овладяна” благодарение на тези лидери, които ще сформират едно ново световно правителство (Върховният световен съвет) и ще официализират своята нова политика (Новият световен ред). Така властта ще попадне в ръцете на тези „генетически превъзхождащи ни” хора .......

Браво Arri!  :drinks:

 E, това е истината, за всички, бунтове,революции и войни – властта да попадедне в "генетически превъзхождащите ни хора"

П.П.

Само, че този план може да бъде осъществен, само тогава, когато се мобилизират стадата в световен бунт и протести и размърдат вече неефективната и остаряла за тях система.
Без подкрепата на стадата, тези дето дърпат конците на "Билденбергите", са изгубили от сега всичките си  каузи и нови планове.... ;)


Неактивен Belus

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #35 -: Октомври 17, 2011, 18:21:13 pm »
eses,АЗ може и да съм зомби-комспиратор, а ти каква си? В няколко  поста представям как точно се случват нещата, а ти щрауске, си си навряла красивата глваичка у пясъка и не искаш да видиш истината :). Аре стига вече сме се настъпавли и обиждали кой какъв е. Фактите показват, как точно стоят нещата, ама ти щом искаш да стоят по твоя начин, стой си там, при заблудата. И не се сърди, ама да не знаеш кои са Билдербергите, и даже не те и инеретсуват, прави ''разогвора'' ни АБСОЛЮТНО ББЕЗСМИСЛЕН. И защо изобщо се месиш и пишеш по нея(темат), идея си нямам :yes: Все едно АЗ да пиша  за кондулини, мандулини, чакри и пр.
Всъщност от това, което публикува не успя да докажеш и малка част от това, че протестите са инсценирани. Последното, което публикува ясно показва, че Билдербергите се опитват да потушат протестите в Гърция, като правят "уж" призив към ЕС да се заеме с ескалиращата обствановка за да не обхване останалите страни(както вече става) за да промени бъдещите им планове. Ролята на щраус в случая заемаш ти, като се опитваш с жалките си опити да заровиш главата си от реалността и да подхвърляш съмнителни статийки, повечето от които доказват точно обратното на твоето мислене, както последната. Ясно ми е, че твоята реалност не може да представлява нищо друго, освен овчо вглъбяване в това как целият ни живот е заблуда, но недей да въвличаш и останалите най-малкото със статии, които не доказват абсолютно НИЩО.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #36 -: Октомври 17, 2011, 19:21:36 pm »
Цитат
Само, че този план може да бъде осъществен, само тогава, когато се мобилизират стадата в световен бунт и протести и размърдат вече неефективната и остаряла за тях система.
Без подкрепата на стадата, тези дето дърпат конците на "Билденбергите", са изгубили от сега всичките си  каузи и нови планове....

Точно това и АЗ се опитвам да им набия в главите. Изобщо да не се поддават на еуфорията от протестите. По този начин, те стават съучастници. Ама кой те слуша братче. Те са се надъхали с весели хапчета и светът им е до колене. Готови са да се поддадът на всяка манипулация. И като нищо утре ще са в първите редици на протестите ;D . Хем бой ще ядът, хем ..... ;).

Цитат
Ясно ми е, че твоята реалност не може да представлява нищо друго, освен овчо вглъбяване в това как целият ни живот е заблуда, но недей да въвличаш и останалите най-малкото със статии, които не доказват абсолютно НИЩО.

Belus, като порастнеш, ще ме разбереш ;). Жалко, че ще е по-трудния път 8).

***********************

Между другото, сега е момента някой хитрец да яхне протестите, и тук в България ;). Яне Янев, вместо да размахва флашки и патрашки, да организира офффчестадото в протестен лагер пред Парламента. Жоро сороса, иска не иска, ще го назначи в новата политическа класа, която е уж с/у банките и корпорациите.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #37 -: Октомври 17, 2011, 21:43:57 pm »
Цитат
Изобщо да не се поддават на еуфорията от протестите.
Знаеш ли от кога чакам целия свят да се вдигне и да поиска промяна на системата? От много време. Има си хора за всичко,аз вярвам в себе си и знам какво искам и не би могъл никой да ме вини, че следвам себе си. Нека съм наивна, по добре от това да се крия зад теориите на някой друг, чиито теории всяват в мен смут,страх и отчаяние,чиито теории ме парализират и карат да бездействам.Аз избирам енергията която ми дава сила и ентусиазъм,вяра в доброто и бъдещето.Нещо което мисля че на вас ви липсва.Всъщност разликата между нас е че вие вярвате ,че сте добрите,съвестните,справедливите ,а всички останали са лошите,а аз вярвам в доброто във всеки един човек. Не е важно мили мой какво си мислите че е света и живота, важно е как го живеете и изграждате.
« Последна редакция: Октомври 17, 2011, 22:03:47 pm от eses »

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #38 -: Октомври 18, 2011, 01:03:05 am »
Сега става ясно и защо в безмозъчния "Zeitgeist" толкова много наблягаха на недостатъците на финансовата и корпоративна система - особено във 2-ра и 3-та част - за да се вдигнат овцете на фалшив бунт.

Между другото, за пълните кретени, които още не са разбрали, ще кажа нещата по-ясно:

Хитлер е надъхвал германците с това, че ще ги изведе от хиперинфлацията в Германия след 1929 година. И хората наистина са повярвали, че той е техният "спасител". Хитлер е обвинявал за всичко еврейските банкери...

Сега всичко се повтаря. Отново за всичко се обвиняват финансовата система и евреите. И идват "спасителите", които да вдигнат овцете на протести през октомври. Очаквайте нов срив на борсите към края на месеца или началото на ноември...
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 01:10:46 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #39 -: Октомври 18, 2011, 07:12:10 am »
Спадът ще е по скоро някъде в средата на 2012. Дотогава DJIA и останалите ще се качват, защото 'електронното стадо' си върши добре предназначението.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #40 -: Октомври 18, 2011, 08:26:50 am »
Противоричите си.Веднъж плюете системата,управляващите я и въобще цялата действителност ,а после твърдите че сега си е супер и всички не разбират колко сме добре,само вие сте наясно.Както се казва, преди да стане по добре ще стане по зле.В този смисъл сигурно ще има по голяма криза,може да има и войни и катаклизми,но едно е сигурно няма да се разминем без бой,дали ще се биете вие да запазите системата или управляващите няма да се дадат без бой,все тая.Но както и да се погледне промяна ще има,тя е неизбежна и за съжаление ще страдаме още преди да направим истинската промяна.Не забравяйте ,че светът е във вас и вие сте в света и тези полярности са вътре във вас.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #41 -: Октомври 18, 2011, 09:07:18 am »
Monolith, точно така. И за промивката ''Цайтгейст'', и за Хитлер си абсолютно прав. По-лошото е, че не си извадихме поука след прочит на историята. Залагаме пак надежди-говежди, за един по-добър живот. А за съжаление, историята сочи точно обратното. Какво ли са ни подготвили?


Спадът ще е по скоро някъде в средата на 2012. Дотогава DJIA и останалите ще се качват, защото 'електронното стадо' си върши добре предназначението.

Мдаа, и след като се сринат борсите и лошата финансова система, всички, които имат кредити, ще им се заличът и придвиждам такъв живот, че само си викам ДАНОО, данооо, данооооо...... ;D :lol: :lol:........Ейййй, да се смее ли човек, да плаче ли.......Блаженни са вярващите в едно по-добро бъдеще......Да ни е яка гърбината :yes:.
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 09:13:03 am от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Belus

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #42 -: Октомври 18, 2011, 14:28:21 pm »
............
Както казах по-рано, конспирацията НЕ Е ЗА ВСЕКИ и към това число определено спадаш и ти. Жалко, че не са малко жертвите като теб, които е взела и които всъщност си мислят, че са малко за да си създадат изкуствено впечатление, че не са промити мозъци, заразлика от масите. За съжаление и на овцете(както ги наричате) от време на време им попада в ръцете подобна конспиративна информация и започват да си мислят, че вече наистина разбират всичко-абсолютен пример за това си ти. Общо взето не е от значение на колко си години за да се опитваш да докажеш колко си компетентен, а на какво ниво ти е духовното развитие за да можеш да приемаш и най вече РАЗБИРАШ подобен тип информация, което си пролича че не ти се отдава. Eses, общо взето се опита да ви обясни в основата си нещата, които вие жестоко сте пропуснали и без тази основа незнам как въобще сте успели да стигнете до подобни изводи.
В момента настъпва завършека на един цикъл(тъмния) и пристигането на нов, в който неизбежно ще се пробудят все повече хора, както виждате, че става в момента. По-схватливите хора са усетили колко бързо минават дните и месеците им през последните години, което говори, че все по-близо и по-близо се доближаваме към края на този цикъл. Това е за хората, които са наясно какво се случва в момента и на какво се дължи това масово пробуждане на хората. Не за нашите двама конспиратори, които със своите "отворени очи" още не са осъзнали, че без необходимото духовно равнище няма как да претендират за каквото и да е. :)
И когато ми отговориш на въпроса, щом всичко случващо се е "плод на тъмните намерения, замислени отдавна", как можем да разберем тогава кое е плод на светлите или там както се наричат. Защото до момента освен преклонение пред тъмните за това, че всичко е тяхно дело, друго градивно от тебе не съм видял. Както е казано, за да опознаеш доброто, трябва да опознаеш лошото и ОБРАТНОТО. В случая без да си опознал абсолютно нищо, претендираш, че всичко е лошо. Жалка работа. :)
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 15:01:12 pm от Mirotvorec »

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #43 -: Октомври 18, 2011, 15:08:09 pm »
Аз искам да попитам, тези които са против протестите, какъв план за действие предлагат?

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Occupy протестите на 15-ти Октомври
« Отговор #44 -: Октомври 18, 2011, 15:17:04 pm »
На същия въпрос трябва да отговорят и онези, които са ЗА протестите. ;)
Dreams are messages from the deep.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27