Автор Тема: идея (прочети повече)  (Прочетена 5855 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен noname

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
идея (прочети повече)
« -: Октомври 02, 2011, 07:04:59 am »
Защо , драги , не вкарате нещо от типа на рейтинг система на постовете ? Така ще може всеки пост да се оценява и на база оценките да преценявате ОБЕКТИВНО кой е за баница и кой е от наще ? Свежо а ? Ако имате желание , ама Ви е много сложно - мога да помогна.

Неактивен de4i

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:идея (прочети повече)
« Отговор #1 -: Октомври 02, 2011, 09:52:43 am »
Не знаех, че във форума има групи, касти, "Вашите" и "Нашите". :nea:

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:идея (прочети повече)
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2011, 10:06:29 am »
Защото това, което предлагаш ще доведе до още по-голяма и по-безмислена конфронтация. Човек ако достатъчно е интелигентен няма нужда от плюсчета и минусчета, за да преценява коя информация е важна и коя не за него.

Ето един много точен цитат, който ще използвам сега:

Умението да се филтрира информация е еволюционно преимущество в доминирана от информация реалност !


Също искам да добавя: многократно е дискутирано и ние НЕ отричаме, че това дали даден пост е за коша или не е СУБЕКТИВНО оценяване. То е субективно оценяване защото сме хора, а не машини.

Оценяването на един пост от 20 човека, няма да направи оценката обективна, а още ПО-СУБЕКТИВНА.
« Последна редакция: Октомври 02, 2011, 10:09:29 am от ₪ Eon ₪ »

Неактивен noname

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:идея (прочети повече)
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2011, 10:20:30 am »
Ок , само предлагам - към коша може да я засилите , просто идеята ми се стори добра .... все пак неможе милиони мухи да са се объркали , нали ?

P.S. Eon - благодаря за толерантното отношение като цяло , така се прави ! Благодаря.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:идея (прочети повече)
« Отговор #4 -: Октомври 02, 2011, 10:22:47 am »
Няма проблем. Винаги когато има нормален диалог съм насреща.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:идея (прочети повече)
« Отговор #5 -: Октомври 02, 2011, 22:26:09 pm »
Защо , драги , не вкарате нещо от типа на рейтинг система на постовете ? Така ще може всеки пост да се оценява и на база оценките да преценявате ОБЕКТИВНО кой е за баница и кой е от наще ? Свежо а ? Ако имате желание , ама Ви е много сложно - мога да помогна.
И от къде ти хрумна,драги, че този форум е основан заради принципите на демокрацията?
От какъв зор ще се рейтинговат хора и статии, че и кой да бил баннат, чрез гласуване? Я си помисли, ако се развихри поредния идиот във форума, колко време би  трябвало да го чакам /и най-вече от какъв зор/, да се събират 2 месеца точки, та да го банна? И най-вече бих запитал, скоро да си чел Правилата на форума?
Свежо а ? Ако имате желание , ама Ви е много сложно - мога да помогна.
Никак не е свежо, точно напротив, намирисва на стари, непрани чорапи завити в мръсни гащи.
А дали е сложно или просто не искам да го направя ти го казах по-горе. До сега не е имало ДОБРА идея за форума, която да ни хрумне и да не съм я реализирал.
А ти, ако си толкоз знаещ и можещ и имаш свободно време, преведи значима статия или книга, ще ти я сложим следващият месец в сайта.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен noname

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:идея (прочети повече)
« Отговор #6 -: Октомври 03, 2011, 20:37:34 pm »
Ок , разбрах те , ще видя какво мога да направя за последното.

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re:идея (прочети повече)
« Отговор #7 -: Декември 10, 2011, 16:11:59 pm »
Е аз съм от тия дето не успяват да запазят мнението си за себе си. Реално не знам какви са целите на хората пишещи тука или на хората отговарящи за сайта.
Знам, че тука има много баннати хора за глупости. Незнам дали админите са нясно ,но и аз съм от тия които изядоха бана преди време, пак за глупости. Казвам си го, защото иначе все едно го крия.
Форума е съвкупност и от админи и от потребители, мисля че трябва да се дават повече шансове на хората, ако наистина идеята е да за добро.
Ето казах ви и преди съм писал тук, виждам, че много от старите лица ги няма вече, мисля че от всичко това всъщност е загубил форума.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27